Jump to content

Suzuki GSXR 1000

Recommended Posts

Pozdravljeni.

Imam težavo na mojem GSXR 1000 L0.

Motor normalno vžge, prosti tek o.k., če dodajaš plin (na mestu) gre lepo tja nekje do 7000 1/min ... potem pa ga zaduši... začne moriti mašino.

Med vožnjo motor lepo dela, ko ni obremenjen, oz. če pospešujem zelooo počasi ... to se pravi do zasuka ročice za plin cca 3..4..5 mm.    ...čim dodam plin, se pojavi močan grgrajoč zvok v air boxu ...in mori motor... nima nobene moči.

To se je zgodilo po tem, ko me je močno opralo na cesti... bilo je kar precej vode po cesti.

Odstranil sem rezervoar, odstranil črpalko za gorivo.... notranjost čista, brez smeti, usedlin ali vode...

.... odvil svečke, so bile lepe barve, nič črne... zasajene...ali kakor koli drugačne, kot bi morale biti...

.... "premigal" in pospejal konektorje, ki so mi bili dosegljivi....itd...itd.

Ima kdo idejo, kaj bi bilo lahko narobe....oz. če je imel kdo enake težave, da pač sam odpravim to neprijetnost, preden vozim motor na servis...  lahko je čisto ena banalna stvar, oz. samo kak senzor za zamenjat ali kaj podobno enostavnega.

..ali pa kje se spoznajo na te stvari (servis ...ali domač mojster), da mi to odpravijo brez da mi zamenjajo pol motorja (beri nategunstva). ... Vem da imajo servis v Elisi, Panigaz, Primec...itd. .... pa me zanima, kje imate kake dobre izkušnje s temi stvarmi.

Hvala.

• 1 month later...
  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• bikez

34

• suzuki

32

• Zivnorc

31

• smarty23

25

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ena slikica...,kr szi mobijem pofotkana   sva lih na hamburger čakala   Nosilec tablice zamenjan,še yoshimuro namontiram 

Na petnajsto!! stran sm mogu it iskat tole temo!!! Kot de gigserja 1000 noben ne mara Takole bo zgledala ljubilejna barvna shema, v čast miljontemu GSXRju.

Če bi kupoval Hyosunga bi ti rekel, da menjava ketne pri 18.000 km ni nič neobičajnega Ker pa kupuješ Gixxerja pa to ni najbolj normalno, če je bil motor normalno vožen. Če ima pa zdajšnji set že nek

Posted Images

Je ze kdo menjal na 2009 gsxr 1000 sprednjo zarnico? Za kratko luc.. Kaj in kolko je potrebno razdret?  Ter ce veste napamet katera zarnica je notri? 

• 2 years later...