Skoči na vsebino

Kaj naj nardim


Kontraband

Priporočene objave

Kako je že rekel Bruce Willis v enem filmu: Spodrsnilo ti je in si po nesreči vtaknil svojega tiča v mojo ženo? BUUUUM.

Pa veš, da se je meni to že zgodilo! :OK: da sem se spotakno :lol1: še sreča, da ni bilo!!! BUUUUM Willisa :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.Kaj čem punci naredit, modela bi  malo k pameti spravil.

Ti si en bumbar zakaj bi bil tip kriv.Kaj pa če se mu tvoja punca zlaže da je samska aaaaaaaaaa kaj je pol on tuki kriv.Tipa raje na pivo peli ker ti je dokazal da je tvoja punca lažnivka in te nima rada.

Sploh pa zapomni si ZARADI PUNCE SE NE PRETEPA jih je preveč da bi se zaradi ene pretepu TO DELAJO PRIMITIVCI IN PSIHIČI.

:beer2: :grupni: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok stvar je sledeča.

Pač spoznal sem eno punco in sva se vse ql ujela in se razumeva res 100%, sam problem je da gre zdej po počitncah (čez 8 dni) na šolo v lj. Sepravi da se bova vidla sam enkrat na teden.

A mam kaj možnosti da se zveza ohrani al nič. Oziroma kaj naj nardim če čem zvezo ohranit. Jaz bom šel v lj šele čez dve leti.

Prosim pomagajte mi ker sem res  :(  :(  :(

Kontraband, kot da bi bral mojo zgodbo izpred enega leta. Tudi jaz sem spoznal (no takrat sem mislil) ljubezen svojega življenja. Dobro razlika je bila v tem, da sva se spoznala na morju, in je bila ona doma čisto na drugem koncu Slovenije. To je čisto normalno, da si sedaj popolnoma v oblakih in da že sanjaš o prihodnosti. Tudi jaz sem se obremenjeval, glede tega če bova zvesta eden drugemu. Vendar sem se kasneje sam naveličal in ji dal konec, ker po eni strani nisem mogel vztrajati. Sploh te nočem obremenjevati s svojo zgodbo in upam, da ti nisem izbil že zadnji kamenček na katerem je stalo tvoje upanje, ker mogoče moja ljubezen do nje le ni bila tako močna. Torej potrudi se po svojih najblojših močeh in prepričan sem da ti bo :love1:

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok stvar je sledeča.

Pač spoznal sem eno punco in sva se vse ql ujela in se razumeva res 100%, sam problem je da gre zdej po počitncah (čez 8 dni) na šolo v lj. Sepravi da se bova vidla sam enkrat na teden.

A mam kaj možnosti da se zveza ohrani al nič. Oziroma kaj naj nardim če čem zvezo ohranit. Jaz bom šel v lj šele čez dve leti.

Prosim pomagajte mi ker sem res  :(  :(  :(

Glede na to koliko si star in predvidevam da je deklica tvojih let mislim, da imaš možnosti, da ohraniš odnos na daljavo, toliko kot če bi zadel na lotu sedmico.

Predlagam, da kupiš srečko morda se ti pa userje dvakrat! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da imaš možnosti, da ohraniš odnos na daljavo, toliko kot če bi zadel na lotu sedmico.

Predlagam, da kupiš srečko morda se ti pa userje dvakrat! :D

:kva2: Ta je bla pa kruta ampak popolnoma resnična :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te ima rada in

se ne bo skurbala in

če jo imaš rad

in se ne boš skurbal,

potem maybe baby.

O:-)

sicer pa, omladinac,

premlad si, da bi se za to sekiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 17.tih bi ti ohranil vezo na daljavo??

Ja, seveda... :lol:

Jaz vama dam maksimalno 2 meseca po odhodu... Place your bets! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar ne veš......te ne boli

Kar ne ve........je ne boli

Torej........??????

Vsak konec tedna pa na juriš...........no razen v "tistih" dneh zna bit mal tečna tko, da.....WE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa obstaja celo ena realna možnost, da bosta do smrti skupaj. Tako je, vem za način, kako ohraniti vezo do smrti enega od partnerjev :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa obstaja celo ena realna možnost, da bosta do smrti skupaj. Tako je, vem za način, kako ohraniti vezo do smrti enega od partnerjev  :devil:

ja?? :kva2: a sm tole sploh prav razumela? :? :hmm:

hitr povej, hitr povej!!! :devil: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to koliko si star in predvidevam da je deklica tvojih let mislim, da imaš možnosti, da ohraniš odnos na daljavo, toliko kot če bi zadel na lotu sedmico.

Predlagam, da kupiš srečko morda se ti pa userje dvakrat! :D

Ma ixs dej malo naši omladini upanja noooooooooo ... frišno je zaljubljen, stran od nje mora, ti pa takole :fight2: ... pa še prav imaš :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko nehate s kretenizmi? :)

Obstaja več načinov.

1. (prasec style) Podreš njeno prijateljico. In to tako zelo zelo dobro, da te potem tudi ona preprosto mora imeti - kar privede do cele štale prijetnih dogodkov, ko za ta neljubi dogodek izve še cela vas in imaš potem vsaj tri leta dela.

2. (anubis&hotschko combat style) Najprej podreš njeno prijateljico, potem pa čim hitrje še njo ampak izključno analno, da ne bo mislila, da ti je samo do njene p****

3. (Mario style) podreš njenega brata in se infiltriraš v družino. podreš še mamo, očeta enkart v garaži, psa pa po nedeljskem kosilu. po tej eskapadi, ti ne bo odrekla ničesar.

4. (ghb mutilation style) bejbi daš GHB, se usedeš, počakaš da prime, pokličeš sovaščane in opazuješ gangbang. ko se bejba zave ji ni nič jasno, psomni se tudi ničesar samo zdi se ji, da česa takega še ni doživela. vedno se vrača, da bi odkrila skrivnost.

na pa bodi dovolj za začetek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ixs dej malo naši omladini upanja noooooooooo ... frišno je zaljubljen, stran od nje mora, ti pa takole  :fight2:  ... pa še prav imaš  :doze:

Realnost je boleča, ampak še vedno bolje boleča realnost kot pa le sanje in potem razočaranje! Kdo je že rekel da naj tisti, ki sanja svoje cilje ne pizdi če bo življenje prespal!

Na mladini svet stoji..... :devil: .....nej bo realistična in ne zadeta! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko nehate s kretenizmi? :)

Obstaja več načinov.

2. (anubis&hotschko combat style) Najprej podreš njeno prijateljico, potem pa čim hitrje še njo ampak izključno analno, da ne bo mislila, da ti je samo do njene p****

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ta je dober :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja??  :kva2: a sm tole sploh prav razumela?  :?  :hmm:

hitr povej, hitr povej!!!  :devil: :OK:

Je že buba povedla :)

Lahk fentaš njega/njo, lahk pa sebe. Odvisno od razpoloženja in duševne predispozicije. Vglavnem, če bo kdo kaj takšnega storil, ne mene potem vlačit po sodišču kot napeljevalca na zločin .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, moški! :wacko: :wacko:

ko ste vezani, želite svobodo, ko ste svobodni, hočete vezo.

kdo bi vas razumel? :hmm: odločte se že enkrat :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, moški!  :wacko:  :wacko:

ko ste vezani, želite svobodo, ko ste svobodni, hočete vezo.

kdo bi vas razumel?  :hmm: odločte se že enkrat  :grim  :grim

jp, sam moški so tisti :grim :grim

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4. (ghb mutilation style) bejbi daš GHB, se usedeš, počakaš da prime, pokličeš sovaščane in opazuješ gangbang. ko se bejba zave ji ni nič jasno, psomni se tudi ničesar samo zdi se ji, da česa takega še ni doživela. vedno se vrača, da bi odkrila skrivnost.

na pa bodi dovolj za začetek.

respekt.... :OK: :worship: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jo res ljubiš, boš preskočil dva razreda in se že letos vpisal v Ljubljano. Če tega nisi sposoben, je nisi vreden. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo pravilo: vroče srce in hladna glava...pomeni, da ji takrat ko jo maš ob sebi NE SMEŠ DATI OBČUTKA, DA JI KAJ MANJKA (čustveno, seksualno, zabavno... ) skratka vse tisto, kar mlada deklica lahko pričakuje od tipa in ne jo dušit s svojimi čustvi....raje s t----...ne pozabi da je MLADA! čustva so za stare kokoši... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa.. O:-)

saj imamo motosvet.com .. O:-)

pa se preko njega lahko žvalita in mečkata na daljavo kolikor hočeta (že videna praksa).. :devil:

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!