Skoči na vsebino

Kaj naj nardim


Kontraband

Priporočene objave

... a veš kaj je problem. Da so tiste "ta fine" iz velikih mest zafnane do kraja in padajo na tipe z audijem A8. Sem lih včeraj gledal malo in se je to lepo vidlo.

Kje si me vidu????? :kva2:

p.s.

Itak je blo včeri brezveze. <_< Najboljši ulov je bil eden s srebrnim cliom. :huh: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če bi meu pa A8 in zafnano bejbo bi biu pa zadovoln? :hmm: Ne glih!

Ti rečem: najbolše bejbe so večinoma v hribih! V glavi majo spedenan! Velik telesne aktivnosti imajo...

Edina stvar k jo maš za nardit je, d jo v svet pelješ in se bo še vizualno spedenala sama od sebe. Pazit je treba, d se v glavi nč ne spedena preveč, k pol si jo zašuštrou!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti rečem: najbolše bejbe so večinoma v hribih! V glavi majo spedenan! Velik telesne aktivnosti imajo... 

ja, pa še res je :kva2:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gonim vsak dan ko norc in tud hujšam tako da to ne bi blo nič novega. Razen bolečina ni tako huda.  :(  :(

aja, si bolj buckaste sorte? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq!  B)

In biti alkoholik je folklora.

In biti mopedist je čast.

Torej je situacija več kot obetavna.

sam še čoperja si mora nabavit in se začet udeleževat vaških procesij ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte čakte, peder pa ne bom ratal  :angry:

Sam fora je v temu da to ni prvič in pol se sprašujem kje je problem. In pač počasi mam dost da se sekiram. Najboljše je "go with the flow". Ne se preveč trudit, kaj bo bo.

ad1: Mogoče pa peder že si, sam še tega ne veš?

ad2: lej, najboljš, da začneš svoj prosti čas vlagat v izobraževanje in službo... potem pa greš enkrat na tedn v bordel in to je to ... se sploh ne boš rabi ltrudit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če bi meu pa A8 in zafnano bejbo bi biu pa zadovoln? :hmm:  Ne glih!

Pa sej nisem tega reku. Ne rabim takega avta, še manj pa tako žensko.

Symru: verjemi nisem peder. Mam že nekaj izkušenj z ženskami tako da to odpade damn.

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, super zdej mi v življenju ostane samo motor, pivo in frendi

ehm..samo prišepnem....misim da bi marsikatera deklica po hitrem postopku spokala stran od fanta ki si krajša čas samo z omenjenimi...ehm....kako se ze reče.....hobiji?

okoli zafnanih iz vleikih mest....jep...moj ma veeeeeeeeeeeeeeeelik avto.... :grim

pa vsak dan sveže stumfe :)

Ti rečem: najbolše bejbe so večinoma v hribih! V glavi majo spedenan! Velik telesne aktivnosti imajo...

jep ..jest kr sama stiham njivo za hišo..... :blush:

pa vokove grem sprehotit vsako jutro :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vsak dan sveže stumfe :)

in kar je najbolj bistveno: a njegov potegne do 275?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUOTE(speed-freek @ 25 Aug 2005 @ 10:35)

Ti rečem: najbolše bejbe so večinoma v hribih! V glavi majo spedenan!

vidm fantje da ste iz mesta :P :P :P :D :D :D :D

vam zaupam da....hribuke so glih tok zamašene kt pa mestne srajčke...še bl..hehehehehehe.... :lol: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehm..samo prišepnem....misim da bi marsikatera deklica po hitrem postopku spokala stran od fanta ki si krajša čas samo z omenjenimi...ehm....kako se ze reče.....hobiji?

Čak, tisto je blo napisano bolj tako.

Drugače tud bicikleram, mam rad živali, zanima me šport itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak, tisto je blo napisano bolj tako.

Drugače tud bicikleram, mam rad živali, zanima me šport itd.

pol bodi pa bolj natančen ko pišeš zenitni oglas :) :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontraband, a ti je že kaj žal, da si sprožil takšno debato al' še boš mal' počakal? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še radikalnejša opicja je, kot predlaga TC, konverzija v pedra. Če ti to ni všeč se lahko lotiš živali. Mah, možnosti polno. Vidiš, v najslabšem primeru smo tisti moški, ki posegamo samo po ženskah...in si sami ožamo izbor...ko je na tem svetu še toliko živih bitji  :grim

Čak, tisto je blo napisano bolj tako.

Drugače tud bicikleram, mam rad živali, zanima me šport itd.

Rad imaš živali! No super, si že na dobri poti. Saj to sem predlagal. Ziher se kje najde kakšna mehka ovčka :grim

Stari, a veš kaj je problem. Da so tiste "ta fine" iz velikih mest zafnane do kraja in padajo na tipe z audijem A8. Sem lih včeraj gledal malo in se je to lepo vidlo. Jaz pač nimam in nikoli verjetno ne bom imel takega avta . In kaj naj pol.....lahk se sam po jajcih čoham  :(  :(

Ni tako hudo. Jasno da so take, so pa tudi drugačne. Mislim da boš z znižanim civicom ziher upecu kakšno južno princesko .) Dežela je že preveč globalizirana. No, če že imaš traktor ni odveč poizkusiti.

ad2: lej, najboljš, da začneš svoj prosti čas vlagat v izobraževanje in službo... potem pa greš enkrat na tedn v bordel in to je to ... se sploh ne boš rabi ltrudit :)

Sym, to govoriš iz lastnih izkušenj? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da...plačuje preko trajnika na moj TR :K

Ja trajniki so kul. Povej to vale, k se zadnje case neki cez bancnike kuri. Vale, kdor ma trajnike, jim ni treba v vrsti stat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je že žal da sem odprl temu.

Eni ste mi res pomagali, drugi pa samo zajebavate. Mislim skor ste že kot mobisux blodnje. :( :(

Moderatorji, prosim zaklenite to temo.

Hvala

Thundercat: Zate sem mislu kolk sem spremljal ta forum da si malo drugačen (bolj normalen) kot ostali zajebanti. Vidim zdej da si isti.

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je že žal da sem odprl temu.

Eni ste mi res pomagali, drugi pa samo zajebavate. Mislim skor ste že kot mobisux blodnje.  :(  :(

Moderatorji, prosim zaklenite to temo.

Hvala

Thundercat: Zate sem mislu kolk sem spremljal ta forum da si malo drugačen (bolj normalen)  kot ostali zajebanti. Vidim zdej da si isti.

Ma dej mulo (sej lahka tut jest to recem ne? :P ) se enkrat poglej kako temo si odpru, pol se pa sprasuj zakaj se zajebavamo. O teh stvareh si spucas sam v glavi. O teh stvareh se ne pogovarja po internetu. Pogovarja se s vojo tako imenovano punco. Z njo razcisti, ne pa z nami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat: Zate sem mislu kolk sem spremljal ta forum da si malo drugačen (bolj normalen)  kot ostali zajebanti. Vidim zdej da si isti.

:blink: :eek: :cry: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat: Zate sem mislu kolk sem spremljal ta forum da si malo drugačen (bolj normalen)  kot ostali zajebanti. Vidim zdej da si isti.

Ja TC razocaru si ga. Pizda, zdej pa na drevo, pa vse igrace s seboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je že žal da sem odprl temu.

Eni ste mi res pomagali, drugi pa samo zajebavate. Mislim skor ste že kot mobisux blodnje.  :(  :(

Moderatorji, prosim zaklenite to temo.

Hvala

Thundercat: Zate sem mislu kolk sem spremljal ta forum da si malo drugačen (bolj normalen)  kot ostali zajebanti. Vidim zdej da si isti.

:eek: halo?

kaj si pa pričakoval? konkreten nasvet kako si lahko pošlješ metek v glavo ali naslov pisihatra ki se celi zlomljena srca? :blink:

boš cvilil da ne moreš več zivet nekomu ki s svojo mizerno plačo komajda prezivi svoje tri otroke :blink: ?

res ti je tezko in tvoj problem je resnicno največji na celem svetu....sploh ne vem kako lahko zivis.. :photo:

evo ti konkreten nasvet :

grow up :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!