Skoči na vsebino

Odraščanje in trplenje


Nagaya

Priporočene objave

visim na 12 forumih hkrati ;)

a ti bi rad matematičnega genija naredil iz mene al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm sam nekaj. Nekaj vas tu očitno misli da sem odprlo to temo zaradi tega da se bi vam smilu? Nikakor, morda se vas nekaj spomne mojega prvega posta, kjer sem vas spraševal za nasvet, ne za to da bi tukaj z mano sočustvovali.

Upam da smo na jasnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej so ti povedal..če ji bos dovolj všeč potem bosta zvezo lahko nadaljevala in se videvala tolkokrat kot bo priložnost dopustila...

če je bo v lj kdo očaral, se pa pac ne bosta :)

recepta za uspešno zvezo ki vama ni usojena ne bos dobil....pusti času čas in se mej lepo dokler gre.....

potem si boš nasel drugo :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm sam nekaj. Nekaj vas tu očitno misli da sem odprlo  to temo zaradi tega da se bi vam smilu? Nikakor, morda se vas nekaj spomne mojega prvega posta, kjer sem vas spraševal za nasvet, ne za to da bi tukaj  z mano sočustvovali.

Upam da smo na jasnem.

evo, to je odrasla beseda :OK:

sam zakaj si pol nekaj o trplenju govoril pa to potem? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, to je odrasla beseda  :OK:

sam zakaj si pol nekaj o trplenju govoril pa to potem?  :slap:

Zato ker pač sem in še zmeraj. Sam verjemite mi da nisem tega napisal za to da bi se vem smilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trpim

nimam denarja da bi si lahko privoščila vikend na gorenjskem kjer bi lahko v miru in tišini duhovno rastla...resnično trpim  :cry:

ne slišim nekega sočustvoanja...

slišim pa, da je lahko nekdo ki ima za seboj ljubezensko zveze zgolj srečen da je sploh imel priliko do nje....da je lahko zadovoljen da je ljubil in bil ljubljen...če temu ni bilo tako, pa je lahko samo srečen da se je končala....

ja nagaya... imaš popolnoma prav - z Avatarjem stojita na istem bregu in govorita o isti stvari. Razlika je samo v tem, da ti to govoriš danes, s to glavo ki jo imaš in s to pametjo, ki jo premoreš (temu lahko rečemo tudi modrost), avatar pa se je postavil v vlogo Kontrabanda in pozabil na vso to modrost in samo ve, kaj se Kontrabadu dogaja in ga razume, da trpi.

Je pa tudi res, da če se "velika ljubezen" konča, porabiš veliko časa, da prideš do tega, da si lahko vesel, da si sploh spoznal nekoga takega, da si bil ljubljen in da si ljubil......... na začetku pa vsak egoistično pomisli, kako trpi, ker te ljubezni ni več (to seveda velja za primer, ko si bil ti dan na čevelj in ne, ko si dal na čevelj).

Se pa tudi popolnoma strinjam z Brrrrrm-om....... who are we to judge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nagaya... imaš popolnoma prav - z Avatarjem stojita na istem bregu in govorita o isti stvari. Razlika je samo v tem, da ti to govoriš danes, s to glavo ki jo imaš in s to pametjo, ki jo premoreš (temu lahko rečemo tudi modrost), avatar pa se je postavil v vlogo Kontrabanda in pozabil na vso to modrost in samo ve, kaj se Kontrabadu dogaja in ga razume, da trpi.

Je pa tudi res, da če se "velika ljubezen" konča, porabiš veliko časa, da prideš do tega, da si lahko vesel, da si sploh spoznal nekoga takega, da si bil ljubljen in da si ljubil......... na začetku pa vsak egoistično pomisli, kako trpi, ker te ljubezni ni več (to seveda velja za primer, ko si bil ti dan na čevelj in ne, ko si dal na čevelj).

Se pa tudi popolnoma strinjam z Brrrrrm-om....... who are we to judge?

o pupa :)

tud jest se strinjam z brrrrrmom.... :) ...da je pupo spoznal dva tedna nazaj in da cez dva meseca ne bo vec vedel kako ji je ime .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o pupa  :)

tud jest se strinjam z brrrrrmom.... :) ...da je pupo spoznal dva tedna nazaj in da cez dva meseca ne bo vec vedel kako ji je ime  .)

verjetno res...... isn't life funn??

če se pa zraven še malo sami sebi smilimo in malo trpimo (torej več, kot bi sicer lahko) pa tudi ne bo konec sveta .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno res...... isn't life funn??

če se pa zraven še malo sami sebi smilimo in malo trpimo (torej več, kot bi sicer lahko) pa tudi ne bo konec sveta  .)

absolutno...vsi smo lahko mati tereza :)

slovenci mamo to radi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa tudi res, da če se "velika ljubezen" konča, porabiš veliko časa, da prideš do tega, da si lahko vesel, da si sploh spoznal nekoga takega, da si bil ljubljen in da si ljubil......... na začetku pa vsak egoistično pomisli, kako trpi, ker te ljubezni ni več (to seveda velja za primer, ko si bil ti dan na čevelj in ne, ko si dal na čevelj).

17 let velika ljubezen :grrr

En mesec-resna zveza :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri sedemnajstih vedno.

Pa tudi, če je vsak teden nova.

:grim

samo, da je usklajena z vodilnimi modnimi smernicami ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj vam je?

Ste vsi že 179 let stari Metuzalemi, da ste pozabili, kako je bilo.

Vsakokrat ko je ljubav pri 13 - 18 letih zadela v glavo,

je bila največja, najlepša in najbolj za vedno.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj vam je?

Ste vsi že 179 let stari Metuzalemi, da ste pozabili, kako je bilo.

Vsakokrat ko je ljubav pri 13 - 18 letih zadela v glavo,

je bila največja, najlepša in najbolj za vedno.

:)

nope.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 let velika ljubezen :grrr

En mesec-resna zveza :grrr

en mesec = velika ljubezen :grim

17 let = resna zveza :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 let velika ljubezen :grrr

En mesec-resna zveza :grrr

Tukj se pa nebi čist strinjal s tabo :nono:

Jaz imam sedaj punco že skoraj eno leto. Tudi meni so na začetku govorili, da naj ne pričakujem ne vem kako dolge zveze ker je v teh letih še nemogoče in nespameto :). Ampak za zdaj nama gre dobro, tko da je pri 18 (dobr tukaj je tema pri 17) resna zveza čisto mogoča :love1:

Me prav zanima kakšne kritike bodo letele na ta post :hmm: <-----JOKE :OK:

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukj se pa nebi čist strinjal s tabo :nono:

Jaz imam sedaj punco že skoraj eno leto. Tudi meni so na začetku govorili, da naj ne pričakujem ne vem kako dolge zveze ker je v teh letih še nemogoče in nespameto :). Ampak za zdaj nama gre dobro, tko da je pri 18 (dobr tukaj je tema pri 17) resna zveza čisto mogoča :love1:

Me prav zanima kakšne kritike bodo letele na ta post :hmm: <-----JOKE :OK:

LP!

Ja nč, srečnež si. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobit hudiča, ko je še mali, ker pol sam štalo dela! :evilgrin:

Alla  :alien1:

Al pa mu dovolit, da ves čas sedi na tvoji rami in ti ne pusti, da bi ga sploh pomislil preslišat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukj se pa nebi čist strinjal s tabo :nono:

Jaz imam sedaj punco že skoraj eno leto. Tudi meni so na začetku govorili, da naj ne pričakujem ne vem kako dolge zveze ker je v teh letih še nemogoče in nespameto :). Ampak za zdaj nama gre dobro, tko da je pri 18 (dobr tukaj je tema pri 17) resna zveza čisto mogoča :love1:

Me prav zanima kakšne kritike bodo letele na ta post :hmm: <-----JOKE :OK:

LP!

Veliko "nesmrtnih" ljubezni, kot so opisane v raznih leposlovnih delih, se je spletlo med mladimi ljudmi (recimo okrog 18 let). Glej, moraš razumeti, da se večina ljudi neprestano prepričuje, kako to ni mogoče. A si misliš kaj bi bilo, če bi si priznali, da so zajebali v mladosti in da so mogoče takrat najbolj ljubili. Ahh...na srečo poznamo še termin zaljubljenost...potem ti rečejo, da takrat niso ljubili, pač pa bili zaljubljeni. Vglavnem, rečem ti sledeče. Namesto da visiš na forumu raje skoči do svoje dekline .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ime ji je Prasica Hinavska ;)

:kva2: , sej ni hudič da ti ne bi med unimi 120-imi izjavami v dveh dneh, ne ratala ena vrhunska :kva2: :lol1: :lol: :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!