Skoči na vsebino

Odraščanje in trplenje


Nagaya

Priporočene objave

Tukj se pa nebi čist strinjal s tabo :nono:

Jaz imam sedaj punco že skoraj eno leto. Tudi meni so na začetku govorili, da naj ne pričakujem ne vem kako dolge zveze ker je v teh letih še nemogoče in nespameto :). Ampak za zdaj nama gre dobro, tko da je pri 18 (dobr tukaj je tema pri 17) resna zveza čisto mogoča :love1:

Me prav zanima kakšne kritike bodo letele na ta post :hmm: <-----JOKE :OK:

LP!

Sam ti nimaš resne zveze. Ko boš živel z njo, ko jo boš videval 90 % "prostega časa", ko se bosta prvič v dnevu skregala že zjutraj na poti v službo, ko boš ti zaradi nje naštimal gretje na 25, da ti bo skoz vroče, da boš mogu skoz, skoz poslušat o njenih kolegicah....enako velja za njo, za tvoje muhe. No ko boš tako živel kako leto, boš šele dobil realno sliko ali je prava. Pri 17-ih je samo zaljubljenost. Pa še sex te takrat mnogogkrat prisili, da razmišla s podnjo glavo.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Brihta, glede na starost si kar dobro ujel bistvo resne zveze. :huh:

Ampak, boš spoznal, da ni glih tako, da je še velik hujše..VELIK.. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Brihta, glede na starost si kar dobro ujel bistvo resne zveze.  :huh:

Ampak, boš spoznal, da ni glih tako, da je še velik hujše..VELIK.. :angry2:

ehhhhh nooooooo, ne pri vseh :)

pri Brihti :love1: pa itaq nick vse pove B)

;)

Popravljeno . Popravil bubamara
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam z Avatarjem in Brihto. Pri teh letih človek počasi postajo bolj samostojen in si počasi tudi izoblikuje svojo osebnost. Res je da je včasih meja med ljubeznijo in zaljubljenostjo zelo velika, ampak ko si do ušes v :love1:, praktično ne obstaja. Tudi sam se kdaj pa kdaj vprašam, če nisva skupaj le zaradi tega ker sva tako navajena, da se pač vidiva vsak dan. Vendar potem pridejo trenutki, ko se imaš resnično lepo in globoko v sebi premisliš, da pa je le mogoče oseba, s katero lahko gradiš neko dolgoročno zvezo.

U glavnem hotel sem povedati, da v nobenem primeru ne moreš za neko osebo 100% dati roke v ogenj, ker resnično ne veš kako se bo vse skupaj razpletlo. Lahko pa poskrbiš, da v dani situaciji izkoristiš kar ti je dano in se potrudiš za obojestransko zadovoljstvo.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam z Avatarjem in Brihto. Pri teh letih človek počasi postajo bolj samostojen in si počasi tudi izoblikuje svojo osebnost. Res je da je včasih meja med ljubeznijo in zaljubljenostjo zelo velika, ampak ko si do ušes v  :love1:, praktično ne obstaja. Tudi sam se kdaj pa kdaj vprašam, če nisva skupaj le zaradi tega ker sva tako navajena, da se pač vidiva vsak dan. Vendar potem pridejo trenutki, ko se imaš resnično lepo in globoko v sebi premisliš, da pa je le mogoče oseba, s katero lahko gradiš neko dolgoročno zvezo.

U glavnem hotel sem povedati, da v nobenem primeru ne moreš za neko osebo 100% dati roke v ogenj, ker resnično ne veš kako se bo vse skupaj razpletlo. Lahko pa poskrbiš, da v dani situaciji izkoristiš kar ti je dano in se potrudiš za obojestransko zadovoljstvo.

LP!

:OK: (glede na stanje alkoholiziranosti lahko nudim le smeškota :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da boš mogu skoz, skoz poslušat o njenih kolegicah....

Pa s kom se vi to petljate?...branjevke in branjevci so boljši...oni vsaj kdaj o nemogočih razmerh za rast povrtnin tarnajo :blink:

če nisva skupaj le zaradi tega ker sva tako navajena, da se pač vidiva vsak dan

Seveda je TUDI navada....tako kot cigareti...tudi če tekdaj v plujčah stiska...je še vedno lepo enga prižgat. :)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U glavnem hotel sem povedati, da v nobenem primeru ne moreš za neko osebo 100% dati roke v ogenj, ker resnično ne veš kako se bo vse skupaj razpletlo. Lahko pa poskrbiš, da v dani situaciji izkoristiš kar ti je dano in se potrudiš za obojestransko zadovoljstvo.

LP!

Dobro povedano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak za zdaj nama gre dobro, tko da je pri 18 (dobr tukaj je tema pri 17) resna zveza čisto mogoča :love1:

A da je?! Hm nama že od ene 14. al 15. leta govorijo, da ne bo dolg trajal.... :hmm: No do zdaj so se že precej utrudl... B)

lp :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hm....moj poba pa noce z mano na blatne pasje sprehode hodit..... :hmm:

:topic: :kva2: a je kdo rekel blatni pasji sprehod :kva2: :oops:

Popravljeno . Popravil anA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehem..........

Ne vem kaj naj napišem :huh: Morda za to ker že od srede sam okol hodim, doma samo spim (pa še to par ur). Treba izkoristit zadnje dneve počitnc k sem jih itaq mel samo 10 dni (šola pa to).

WTF zakaj sploh to pišem zdej..............nič mi ni jasno....

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, ko je konec počitnic, je filing res skrajno zopern. Še zdaj, mnogo desetletij kasneje ( :) ), mi gre na bruhanje ob misli na 1. september. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pazi, da se kak od tvojih prijateljev ne piše Whisky, ali pa da je kateremu ime Gin.

;)  :P

Ali pa Glock. :ninja: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Brihta, glede na starost si kar dobro ujel bistvo resne zveze.  :huh:

Ampak, boš spoznal, da ni glih tako, da je še velik hujše..VELIK.. :angry2:

popravek: ...da je LAHKO še velik hujše... konec popravka :)

:topic:  :kva2:  a je kdo rekel blatni pasji sprehod  :kva2:  :oops:

:kva2:

vidve sta glih za skp  :afro1:

:fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa mu dovolit, da ves čas sedi na tvoji rami in ti ne pusti, da bi ga sploh pomislil preslišat... :)

Jaz mam dva. Na vsaki rami enega. Da sta uravnotežena. Da ne govorim kako super tris smo. Ampak, ko je pa še četrti zraven, uf...... :naughty: :xx:

Alla :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ehem sam neki bi povedal....lj je žensko čist spremenila (kot sem pač pričakoval po tihem) tako da je boljše da nisva skup.....pač ma se kao za nekaj več :D

Sem pa jutr zmenjen že z eno drugo na pijači....hvala bogu :D

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa jutr zmenjen že z eno drugo na pijači....hvala bogu :D

No vidiš. Pa je vse v najlepšem redu. Dokler ta tudi ne bo šla v Laibach. :devil: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!