Skoči na vsebino

Je ceneje lastna punca ali prostitutka na lizing?


Insallah

Priporočene objave

Tole je napisal Kontrabant v svoji temi o izgubljeni ljubezni:

"Stari, a veš kaj je problem. Da so tiste "ta fine" iz velikih mest zafnane do kraja in padajo na tipe z audijem A8. Sem lih včeraj gledal malo in se je to lepo vidlo. Jaz pač nimam in nikoli verjetno ne bom imel takega avta . In kaj naj pol.....lahk se sam po jajcih čoham." (Lastnikom foruma sporočam, da je vir korektno naveden, tako da avtorske pravice verjetno niso kršene)

Zdaj pa jaz vas vprašam:

Sam nisem ravno urejen človek, saj ne spravljam računov niti za dohodnino. Zato me zanima: A je kdo slučajno že naredil preračun, koliko ga mesečno stane (tukaj govorimo samo o finančni plati, emocionalna je hudič) lastna žena, punca, ljubica... in koliko bi mesečno potrošil, če bi se namesto tega raje posluževal storitev profesionalk?

V teh časih, ko naj bi vsi stremeli k maksimiranju dobička, zaradi česar je blazno v modi t.i. outsourcing, je to vprašanje pomoje zelo na mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli nisem gledal kolk me stane....če ji kaj kupim dam $, ampak ona tudi meni kaj kupi....da bi me po defaultu punca stala določeno vsoto $ na mesec pa ne opažam..... :hmm:

na uč bi rekel da je dražja prostitutka saj tam ponavadi plačaš na uro oz. na seks...punco imaš pa lahko 24 ur na dan....če bi prostitutko najel recimo za toliko časa bi bankrotiral....predpostavljam da zadeva ni poceni......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več sem zapravil, ko sem šel petek, soboto in še včasih v nedeljo z prijatelji lumpat :P z prostitkumi pa nimam izkušenj, ni bilo potrebe plačevat ženske družbe :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja me stane natanko 0 tolarjev. Za prostitutke pa ne vem tarife.

Ma ne stane te samo 0 tolarjev. Če verjamemo Kontrabantu, si moraš za to, da dobiš dobro bejbo, kupiti A8, kar pomeni, da te stane N tolarjev. Če nimaš A8, imaš pač toliko slabšo bejbo. Jebiga, to je naravna selekcija. :) Ko bo prostitucija legalizirana, se bo verjetno dalo najeti bejbo na lizing in takrat bo zadeva nekoliko enostavnejša, stroški pa bodo predvidljivi in kolikor toliko obvladljivi. :)

Menda pa se tarifa prostotutk v SLO giblje med 10 in 20 k za 1/2 ure, sem zadnjič slišal na POP TV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda pa se tarifa prostotutk v SLO giblje med 10 in 20 k za 1/2 ure, sem zadnjič slišal na POP TV.

A to sta s prostitutko v bordelu TV gledala? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri stremimo k temu, da bi mi sami prodajali svoje storitve ... ;)

:) :) Sym storitve d.o.o. :) Dobro blago se samo hvali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če govorimo sam o finančni plati stanem približno dve kavi, pol pice na teden ali dva pomfrija in jabolčno pito, eno kino vstopnico na dva tedna + dve dobri knjigi na leto (ena za bozic in ena za rojstni dan)..zaželjena paperback vezava...

:K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če govorimo sam o finančni plati stanem približno dve kavi, pol pice na teden ali dva pomfrija in jabolčno pito, eno kino vstopnico na dva tedna + dve dobri knjigi na leto (ena za bozic in ena za rojstni dan)..zaželjena paperback vezava...

:K

poceni.... :OK:

zate človeku res ne bi blo treba kreditov jemat :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če govorimo sam o finančni plati stanem približno dve kavi, pol pice na teden ali dva pomfrija in jabolčno pito, eno kino vstopnico na dva tedna + dve dobri knjigi na leto (ena za bozic in ena za rojstni dan)..zaželjena paperback vezava...

:K

Kdo pa kupuje kondome? :hmm:

Urbi

p.s.: ko sem še jaz seksal, je bil to strošek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa kupuje kondome?  :hmm:

Urbi

p.s.: ko sem še jaz seksal, je bil to strošek

Ti si še stara šola ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri stremimo k temu, da bi mi sami prodajali svoje storitve ... ;)

Se lahko prijavim na izobraževanje pri tebi - če smatraš da si sposoben in pripravjen svoje znanje delit-prodat še drugim.

Sicer pa če bi bila moja dražja od prostitike mislim da ne bi bila dolgo moja - če bi sploh postala moja O:-)

Sicer pa se s tem "problemom" v zgodovini nisem kaj preveč ukvarjal :hmm:, ker se je nekako kar uspešno poglihalo :) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če govorimo sam o finančni plati stanem približno dve kavi, pol pice na teden ali dva pomfrija in jabolčno pito, eno kino vstopnico na dva tedna + dve dobri knjigi na leto (ena za bozic in ena za rojstni dan)..zaželjena paperback vezava...

:K

Kaj pa vikend. Sym je že začel pisat seminarske naloge. Pa svinjsko drago tarifo ma. Za pol ure računa več k prostitutka. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso zastojn?

Ja, država podpira zastojn jebanje, k te pa glava boli, moraš pa aspirin drago, drago plačat.

Res pa je, da polna jajca, bolj ovirajo delavne sposobnosti državljana, kot pa boleča glava. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vikend. Sym je že začel pisat seminarske naloge. Pa svinjsko drago tarifo ma. Za pol ure računa več k prostitutka. :)

vikend je bonus..jest sem nastela samo tisto kar je "nujno"...

če vikenda ne bo jest v bistvu tud opazla ne bom :) ....bi pa opazla da ni kave pa kina..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!