Skoči na vsebino

Je ceneje lastna punca ali prostitutka na lizing?


Insallah

Priporočene objave

blizu mene sta v svojem novem stanovanju dve 23 letni štajerki vizualno zelo hudi za 20k dve uri zelo poceni obe na enkrat pa še pogovarjat se ni treba z njima po končani operaciji :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdeš tudi take ekstreme,kot ena tle iz GO, ko pička naredi pompin, in da fukat v rit komurkoli,zastonj, ma špara tamalo, da bo za svojega nekje v daljni prihodnosti moža...devica :afro1: :lol1: svašta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdeš tudi take ekstreme,kot ena tle iz GO, ko pička naredi pompin, in da fukat v rit komurkoli,zastonj, ma špara tamalo, da bo za svojega nekje v daljni prihodnosti moža...devica  :afro1:  :lol1: svašta

Kaj pa če kdo fali lukno in pač "zadane" v "tapravo"??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ena tle iz GO, ko pička naredi pompin, in da fukat v rit komurkoli,zastonj, ma špara tamalo, da bo za svojega nekje v daljni prihodnosti moža...

...nedolžna kot gobelin. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anatomsko in materialno da moški; samo tisti da je mišljen drugače, dati seks kot nek pojem; pa vseeno v splošnem ni fer, da rečemo, da ženska da, na ta da bi morali pri ljubezni pozabiti. Človek je s punco srečen, z profesionalko pa le potešen, torej ni dileme; denarno zahtevne punce pa marš!  :BUA: Delo ali učbeniki, no ja, vsekakor učbeniki!

zelo smela izjava.....moški je lahko s punco srečen,lahko je samo zadovoljen,so pa tudi trenutki takšni ali pa drugačni.......z profesionalko je pa LE potešen,kar je lahko tudi popolnoma zadosti......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo smela izjava.....moški je lahko s punco srečen,lahko je samo zadovoljen,so pa tudi trenutki takšni ali pa drugačni.......z profesionalko je pa LE potešen,kar je lahko tudi popolnoma zadosti......

Tako je. Ženska po sexu dela samo napoto v postelji, da se ne moreš razkomotit. Pa še smrčijo po navadi in celo noč hodijo na WC in te zbujajo. Pol si pa drugi dan na šihtu čisto crkjen in se šefi bunijo zaradi prenizke delovne storilnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si že poizkusil?

:hmm:

ja ker ne pijem alkota in ob petkih-sobotah po večini ne hodim ven se splača iti h kolegicam na obisk in te košta ravno toliko kolikor zapraviš v lokalu ali pa še manj pa drugi dan te ne boli glava :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeba je samo če nimaš denarja - pol si obsojen na zastonjske lastne punce.

če imaš denar pa lahko zbiraš med zastonjskimi, takimi poceni (kavice, kino,....), dražjimi (kešpičke) ali profesionalkami :grim

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuu jeba je sexy odspredi  :wub: , avspuhe se pa tudi da porihtat čeprav niti ni tak grozno  :blush:

bemti pa sem računal na 2005 letnik z kakim popustom, zdaj bo pa treba za 2006 šparat  :hmm:  no ampak ker je 2005 baje brutalna in zajebana, je 2006 logična poteza ker bo sigurno bolj varna in varnost je pri meni na prvem mestu pri izbiri motorja  :grim  :devil:  :lol1:

stari mislim da si temo falil. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj sem popravil ampak ti si bil prehiter :devil:

sem vedel da boš v tej temi na preži :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav se da z možgani navadne šovinistične moške svinje tudi pervyjev post uvrstit v to temo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj sem popravil ampak ti si bil prehiter  :devil:

sem vedel da boš v tej temi na preži  :whistle:

hehe... čekiram interes, da odprem Pimp-nico.

Pirrulz the pimp. :devil: :grim :lol:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... čekiram interes, da odprem Pimp-nico.

Pirrulz the pimp.  :devil:  :grim  :lol:

a Intimni frizeraj je propadel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!