Skoči na vsebino

Problem s skuterjem


Priporočene objave

jaz mam pa problem da mi zmigavci samo gorijo pa nea utripajo :huh: sem kupla novi akumolator pa še vedno isto.. :blink: saj če bi se ful spoznala na skutere bi blo fajn, samo kaj ko se nea :blush: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej men isto dela

mal preglej ce so vse zarnice na mestu vredu zataknjene .)

lahk je pa tud kej vecga tak ko pr men ko je nek razdelilec pod sprednjo masko blizu hladilnika kao ko da naprej signal za vse zmigavce pa temaraturo, bencin

ko men je vse crknal razn stevca za hitrost :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam pa problem da mi zmigavci samo gorijo pa nea utripajo :huh: sem kupla novi akumolator pa še vedno isto..  :blink: saj če bi se ful spoznala na skutere bi blo fajn, samo kaj ko se nea :blush: :P

Imam isti problem samo imam druge žmigavce, ki imajo verjetno žarnico z drugačno napetostjo :) Poglej varovalko, ker jaz sem kupil novi akumolator in še vedno ni delal elektro štarter, nato sem menjal varovalko in je delal :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam isti problem samo imam druge žmigavce, ki imajo verjetno žarnico z drugačno napetostjo :)  Poglej varovalko, ker jaz sem kupil novi akumolator in še vedno ni delal elektro štarter, nato sem menjal varovalko in je delal :)

Lp

katero varovalko kje se nahaja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oprosti nisem nič bral tukaj :) Em ko gresta dva kabla iz akumolatorja imaš na enem kablu 10 ampersko varovalko, tisto sem menjal in pol je el. štarter delal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!