Skoči na vsebino

Poročno darilo


dare

Priporočene objave

:love1:

Dober prijatelj/ca te povabita na poročno slavje

Super, žur bo :P :P :yea1: , obenem pa nastane problem. Kaj dati za poročno darilo, še posebej če veš, da raznoraznih darilnih bonov, šalčk, pralnih strojev in podobnega ne potrebujeta. Za take stvari so raznorazne tete, strici etc …

Se pravi koliko in kaj dati v takem primeru. Ma kdo kako idejo ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz se tud trenutno s tem ubadam, nagibam se pa k stenski uri narejeni po merah prav za to priložnost ali pa kaki sliki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:love1:

Dober prijatelj/ca te povabita na poročno slavje 

Super, žur bo  :P  :P  :yea1: , obenem pa nastane problem. Kaj dati za poročno darilo, še posebej če veš, da raznoraznih darilnih bonov, šalčk, pralnih strojev in podobnega ne potrebujeta. Za take stvari so raznorazne tete, strici etc …

Se pravi koliko in kaj dati v takem primeru. Ma kdo kako idejo ??

nekaj za na poročno potovanje :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polet z balonom za dva.

In v košari balona šampanjček in dva kozarca.

Znajo zrihtat. :OK:

(Preverjeno pred kratkim, čeprav ni bilo poročno darilo .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nasvet je, da je najbolje, da vprašaš kaj si želita oziroma potrebuje - če sta brez idej jima pač podari nekaj cvenka (po zmožnostih seveda), ki ga bosta znala še najbolj porabit. Mogoče je malce brezosebno darilo (no, zame ne), vendar vsekakor najbolj uporabno.

Govorim pa čisto iz lastnih izkušenj; npr. midva sva povedala svatom da nama bo najbolj prišel denar, ker pač kupujeva kuhinjo in da če bo vsak nekaj dal, kovanec na kovanec = nova kuhinja :D (ki jo bova btw naročila septembra)

no, tko je blo pr ns .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje je, da je najboljša rešitev "knjiga želja"...v določeni trgovini mladoporočenca oz. bodoča mladoporočenca "odpreta" knjigo želja...tam je navedeno kaj vse potrebujeta in svatje in ostali lahko po tisti knjigi in svojih zmožnostih omenjeno kupijo....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj sta pa gnar za čike, droge in benzin zagonla :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj sta pa gnar za čike, droge in benzin zagonla :devil:

za benzin, gume, ketno in sprey :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jekleno čelado z glušniki zanj, valjarč za testo in megafon za njo. :afro1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje je, da je najboljša rešitev "knjiga želja"...v določeni trgovini mladoporočenca oz. bodoča mladoporočenca "odpreta" knjigo želja...tam je navedeno kaj vse potrebujeta in svatje in ostali lahko po tisti knjigi in svojih zmožnostih omenjeno kupijo....

:)

Meni se pa to ne zdi preveč ql, ker se kot mladoporočenec ponavadi nimaš časa s tem ukvarjat, pa še preveč je zadeva omejena, ker bi bilo preveč zamudno imet knjige odprte v 10-ih trgovinah, da bi bila izbira zares dobra :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO

najbolj mi gre na kurac poročnodarilno trgovanje na porokah. včasih dobim občutek, da se ljudje ženijo, da dobijo.

sicer pa..

spucaš milijon za poroko in milijon dobiš z darili. vse kar si s poroko dodatnega naredil, je ščipanje po licih s strani starejših, a nikoli prej videnih sorodnic.

prisrčno Vaš Špilferderber, neporočen

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji sestri in njenemu možu so njuni prijatelji podarili bon iz turistične agencije. Gresta pač kamor hočeta in kadar hočeta...... naša dva bosta ta bon izkoristila letos - gresta skupaj z otrokom na morje!

Njima je bilo to darilo všeč......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO

. včasih dobim občutek, da se ljudje ženijo, da dobijo.

:yes:

skoraj res....

Meni se pa to ne zdi preveč ql, ker se kot mladoporočenec ponavadi nimaš časa s tem ukvarjat

ja no...ti verjetno več veš kot jaz saj si dala to skozi...vendar kljub temu smatram da je to pametna oblika pridobivanje daril katere potrebuješ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO

najbolj mi gre na kurac poročnodarilno trgovanje na porokah. včasih dobim občutek, da se ljudje ženijo, da dobijo.

v bistvu je to dokaj "stupido" mišljenje: kdo se bo pa šel ženit zaradi mikrovalovke, City Park bonov in peglezna , halooo :eek:

Očutek te vara .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nasvet je, da je najbolje, da vprašaš kaj si želita oziroma potrebuje - če sta brez idej jima pač podari nekaj cvenka ..

to temo smo povabljeni že obdelali in je res da bi keš pršu najbolj prav, samo kuverta dnarja že pride za prav, mora pa bit še nekej zravn

zdaj sta pa gnar za čike, droge in benzin zagonla :devil:

tud zadnja motorska guma je v igri :P

sem pa mal brskov in sem najdu eno fajn trgovino, ka prodajajo afriško robo, mal neobičajno, sam ideje so dobre

pa še v Rogaško bom verjetno šel mal pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polet z balonom za dva.

In v košari balona šampanjček in dva kozarca.

Znajo zrihtat. :OK:

:004

imaš slučajn telefon al pa kak drug način, de jih mal povprašam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO

najbolj mi gre na kurac poročnodarilno trgovanje na porokah. včasih dobim občutek, da se ljudje ženijo, da dobijo.

sicer pa..

spucaš milijon za poroko in milijon dobiš z darili. vse kar si s poroko dodatnega naredil, je ščipanje po licih s strani starejših, a nikoli prej videnih sorodnic.

prisrčno Vaš Špilferderber, neporočen

edn naj naj komentarjev ever glede poroke :grim

primozh, neporočen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edn naj naj komentarjev ever glede poroke :grim

primozh, neporočen

tud jaz se podpišem pod Špilov post :OK:

sicer pa bi jaz častil mladoporočenca v kafiču na Kamenjaku :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iščete zanimivo darilo za prijatelja ali dobrega znanca? Kupite mu darilni bon za strastno noč pri prodajalki ljubezni. :OK: :OK: :OK:

Je prostituka primerno darilo? :eek: :eek: :eek:

Tega so se sedaj domislile ameriške prostitutke in posel jim menda vedno bolj cveti, piše Weekly World News. Kot pravi Dick Schmauser, ki se že več let ukvarja s proučevanjem prostitucije, so ti boni idealno darilo za vsakega moškega. Poleg tega se hitro in skoraj povsod dobijo.

»Za darilni bon lahko zapravite različne vsote denarja. Nekateri tako imenovani certifikati se dobijo že za 20 dolarjev. Toliko boste na primer odšteli za polurni seks. Če ste bolj darežljive narave, pa lahko prijatelju kupite luksuzno prostitutko, ki na noč stane dobrih tisoč dolarjev,« razlaga Schmauser. Na bonih je zapisana telefonska številka, na katero klient pokliče in se dogovori za termin.

Takšno darilo pa s seboj ne prinese vedno užitkov. Kot pravi Schmauser, so nekega slavljenca, ki je v javno hišo prišel po svoje darilo, aretirali

vir:24ur.com

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!