Skoči na vsebino

Poročno darilo


dare

Priporočene objave

Če še nimata mladoporečnca otroka jima kupiš: opremo za dojenčka - bosta vsaj postala pridna in začela kaj delati na tem.

:P

al se pa na deklišno povabim, pa bi mogoče bli vsi trije zadovoljni, :devil: :devil:no ja bodoči ženin marebiti mal manj :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

..jaz pa mislim da je darilni bon najprimernejši :OK: ... če mladoporočenca opremljata stanovanje, v trgovini z omenjeno robo,...če pričakujeta otroka pa kak bon za Bebi Cener, itd.:grrr ..... nima smisla nosit neke multipraktike pa mikrovalovne in ostalo sranje, k se tko večkrat podvaja..... naj si kupta kar jima je všeč, "ne pa vsiljevat rdeč hladilnik v zeleno kukno" :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dati za poročno darilo, še posebej če veš, da raznoraznih darilnih bonov, šalčk, pralnih strojev in podobnega ne potrebujeta.

Novi Magnum .500 ?

post-2120-1126869787_thumb.jpg

Ali pa kaj takega?

Special Purpose  Shotgun Models

Proven performance and peace of mind

post-2120-1126869999.gif

#50359  HS410  .410 bore HOME SECURITY Pump Action, 6-shot capacity, blued finish, synthetic stock, 18 1/2" bead barrel w/ special ‘spreader choke’.                                      ...MSRP $360

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi Magnum .500

a ti se misliš z medvedom poročit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda zadeva. To bi pa jaz tudi mel.

Za nepridiprave.

(Zdaj mam doma v te namene samo dve granitni kocki  :)  )

malo smo prešvoh za takšno darilo.

iz anacondine cevi sem enkrat spustil samo en .44 Magnum, pa me je cel dan roka bolela... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
malo smo prešvoh za takšno darilo.

iz anacondine cevi sem enkrat spustil samo en .44 Magnum, pa me je cel dan roka bolela... :wacko:

Puščavski orel, to šele zabobni. Čeprav niti slednji - ki je močnejši od magnuma 44 - ne rukne tako, da bi bolela tačka cel dan. Tako da eni spet pretiravate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puščavski orel, to šele zabobni. Čeprav niti slednji - ki je močnejši od magnuma 44 - ne rukne tako, da bi bolela tačka cel dan. Tako da eni spet pretiravate.

Pa ja manj rukne, če mora še zaklep nazaj potiskat. Revolverji imajo hardtail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja manj rukne, če mora še zaklep nazaj potiskat. Revolverji imajo hardtail.

Vsaka ljubica rukne. Če je kej vredna. Zato pa jo je treba znat prow prjet! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pernata domača žival, nesposobna optičnih zaznav in nesposobna samotransferja po okoliškem plinu, je postala posestnica nedoločljivega semena...

Tudi slepa kura zrno najde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Aja, meni je priča na davni ohceti podarila knjigo "Ali poznate strupene rastline" (NO SHT).

Z leti je postala koristna (še zmeri lahko tle težim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, meni je priča na davni ohceti podarila knjigo "Ali poznate strupene rastline" (NO SHT).

Z leti je postala koristna (še zmeri lahko tle težim).

Ja,se spominjam.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Novi Magnum .500 ?

post-2120-1126869787_thumb.jpg

Ali pa kaj takega?

post-2120-1126869999.gif

ja kaj takega pa še ne...... :lol1: uboge žene.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest tega ne štekam... a to je poročno darilo od moža za ženo...to se prav, da ma anakondo žena. pa se ti zarad tega pol treseš....

...sicer pa glede na to, da se je 2005 to dogajalo, pa nobenega posta več... je zgleda anakondo tudi uporabila... hahahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah zivnorc ti nimaš pojma...če u zvezi ni mal kriminala in ognja......ni zanimivo... ženske vse preživimo sam da je.......pestro in malo noro.... (ups temu se reče ta prav :l_01: fuk hobi )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A poročno darilo??

Deset kvadratnih škatel, ena v drugi... V tamali pa ponucan kondom s pripisom:

"Good Luck in your fucking life!"

To je bilo posrečeno darilo prijatelju od enega najbogatejših prebivalcev Sacramenta v Kaliforniji.

Hecno ne :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!