Skoči na vsebino

Motosvet ZENSKE majčke!!


Priporočene objave

HOj moto-dečve,

mal ste že dolgočasne z majčkami.

Po moje bi morale imet

MOTO - TANGICE.

Pr mej duš č' ne.

PS: sej nč slbega ne mislim sam so mi tolk všeč.

LP, Max

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa

ne vem sicer če je vmesno vendar mislim, da se bi dobilo majice tudi ceneje seveda, če ne skačem komu nazaželjeno v zelje. Ukvarjam se namreč z računalniško grafiko tako, da imam kar nekaj informacij in virov kako priti ugodno do stvari. Če želiš se javi pa bova videla. Prej nisem videl da se trudiš okrog tega drugače bi že prej kaj pripomnil, nisem namreč najbolj pogost obiskovalec foruma po 12 urah za računalnikom vsak dan imam kar mal dost. Rajš se vsedem na motor je bolj sproščujoče.

lp

dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

HOj moto-dečve,

mal ste že dolgočasne z majčkami.

Po moje bi morale imet

MOTO - TANGICE.

Pr mej duš č' ne.

PS: sej nč slbega ne mislim sam so mi tolk všeč.

LP, Max

A si prepričan, da bi mel pol ti priložnost te tangice videt?? Maxa pa mal pomplad pa to daje, a ne, vceri sem te za lotla na hormonskem chatu. Splooooh ti ne grejo te tangice iz glave, aa?

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

HOj moto-dečve,

mal ste že dolgočasne z majčkami.

Po moje bi morale imet

MOTO - TANGICE.

Pr mej duš č' ne.

PS: sej nč slbega ne mislim sam so mi tolk všeč.

LP, Max

A si prepričan, da bi mel pol ti priložnost te tangice videt?? Maxa pa mal pomplad pa to daje, a ne, vceri sem te za lotla na hormonskem chatu. Splooooh ti ne grejo te tangice iz glave, aa?

Live free, ride free, die free!

wildy......mene pomlad non-stop daje.

včeraj sem šel popoldan mimo OLP, da bi mero vzel, pa nikjer nikogar.

Če bi imel mero bi sigurno,......

Pa čudovit dan še naprej....

quote:

LP, Max

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP! Pupa, se opravicujem, ker sem bila zadnjic prepozna za narocilo (sem se zbirala pogum)

Tko sedaj pa za naslednjo rundo narocam:

1x B&C ženska majica z V izrezom - L, crne barve

Hvala, glede financ pa sporoci kako.

Aja, glede da izhajam iz graficnih zadev poznam kar nekaj prodajalcev taksnih in drugacnih tekstilnih zadev...

zato ti lahko povem, da imajo pri Magma poslovna darila d.o.o. v Celju (tel 03-491-18-80, 03-490-52-00 gsm 041-923-468) kar nekaj zelo ugodnih in kvalitetnih majck vseh barv (lastnorocno sporobala) ce zelis lahko pri njih narocis prospekt in ti ga brezplacno posljejo, na primer:

zenska oprijeta majica na U ali V izrez, 230gr. bela, modra ali crna pride 880,00 SIT

navadne majice pa imajo od 290,00 naprej, npr. 145/150 gr. na V izrez so okoli 500,00 SIT (pri teh majicah veliko vlogo/ceno igra gramatura blaga)

Tko, upam, da nisem prevec zakomplicirala, pa upam, da bo kaj pomagal (aja, narocis lahko kolikor hoces in posamezne stevilke)

Uzivajte v maju...

Karisma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPAAAAAAAAAAAAA!!!

Samo nekaj bi ti vprasala? A ti kej denarja rabis?

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš s strani monike oz. mene. Monika je že mislila da je to bila nekakšna finta (reklamna poteza motosveta za večje število motosvetovk)

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem že prepozna za naročilo še ene majčke?

aaaaaa, belo se da dobit?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

PUPA,

sorry črti moje naročilo, zdi se mi da bomo Soloti ipaQ prej naredili majčke in tangice in mod'rčke kot bo tvoja repriza.

Love, Zoolo the Horrible!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pupa, kaj je z majčkami :?: Jaz mam še vedno samo eno in če grem kam za dva dni (recimo forumski weekend :lol: ), potem je ena premalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desmo...hvala za skrb! bom še pralni prašek in mehčalec s sabo vzela! aja, pa še likalnik...joj, kam bom vse dala??? :shock: :?: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aja, pa še likalnik...joj, kam bom vse dala??? :shock: :?: :wink:

No likalnik ti pa ohka jst prnesem... :wink: :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, dej zrihtaj se zame eno belo z V izrezom...velikost S. Tele crne so sicer zelo lepeeeee 8) , ampak trenutno malo prevroce.

Pa jasno, napis naj ostane rdec. :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 1 leto pozneje...

A bo letos kej majčk,mormo zgodi začet težit tko da bojo do pomladi zrihtane.

Ker te so že čist zjebane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!