Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Lep pozdrav.

Imam eno vprašanje? Zanimam se za nakup FZ1,se pravi brez oklepa in me zanima če je kakšna možnost namontirat zadnje ročke za sopotnika od FZ1 z oklepom.Imel sem v mislih da bi kupil orginal ročke in zadnjo plastiko od FZ1 z oklepom dal barvat v mojo barvo motorja in namontiral na FZ1 brez oklepa :hmm: .In me zanima če bi to bilo izvedljivo in kakšna bi kaj bila cena predelave če ima slučjno kdo kaj podobnega ali kakšne iskušnje glede tega.

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista držala se skoraj nikoli ne uporabljajo. Moja boljša polovica pravi, da razen v kakšni izjemno mestni vožnji, nikoli niti ne pomisli da bi dala tja roke.

Po mojem se ti ne splača matrarija.

Je pa predelava skoraj 100% izvedljiva, saj je vendar večina delov pri obeh modelih ista. Točno vsoto investicije pa ti bodo najlažje zaupali v Krškem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.

Imam eno vprašanje? Zanimam se za nakup FZ1,se pravi brez oklepa in me zanima če je kakšna možnost namontirat zadnje ročke za sopotnika od FZ1 z oklepom.Imel sem v mislih da bi kupil orginal ročke in zadnjo plastiko od FZ1 z oklepom dal barvat v mojo barvo motorja in namontiral na FZ1 brez oklepa :hmm: .In me zanima če bi to bilo izvedljivo in kakšna bi kaj bila cena predelave če ima slučjno kdo kaj podobnega ali kakšne iskušnje glede tega.

Hvala in LP

Moj predlog... O:-)

Glede na lepoto teh "ročk" lahko probaš najti kakšnega lastnika FZ1S in menjata zadnja dela. Mogoče ti rata izvest menjavo še z njegovim doplačilom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jax ročke so čisto lepo speljane, tako da ššttt :D

Drugače se pa dajo dokupiti ročke za naked izvedbo. Kontaktiraj Delto.

Če jih rabiš samo za sopotnico, jo raje nauči, da se pravilno drži, tj za tank ;)

Imaš pa tudi na ebayu enga,ki prodaja točno ta zadnji del,srebrn. Malo poišči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala za info.,jo bo zaenkrat kr treba naučit drže okoli pasu in tanka,če pa ne bo šlo, bom pa kasneje nabavil ročke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdaj pa mislim, da mi je uspelo dobiti Akrapovič-a za normalen denar. A je kaj posebnega, na kar moram paziti pri montaži? Zadeva bo prišla na moj dom, vendar je montaža moja zadeva. Malo se bojim, da bo kaj manjkalo ali pa da se bo kaj zataknilo? Kaj češ, sem vedno malo pesimist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdaj pa mislim, da mi je uspelo dobiti Akrapovič-a za normalen denar. A je kaj posebnega, na kar moram paziti pri montaži? Zadeva bo prišla na moj dom, vendar je montaža moja zadeva. Malo se bojim, da bo kaj manjkalo ali pa da se bo kaj zataknilo? Kaj češ, sem vedno malo pesimist.

- V primeru, da imaš Fazerja, ki ima sredinsko stojalo, mora biti v paketu z A. izpuhom obvezno še distančnik, drugače boš imel vdolbino v cevi (lastne izkušnje)

Predvsem me zanima kaj narediti z exup ventilom na cevi lonca (ko vse to odstraniš).

- poleg ex-upa se odstranijo tudi komplet zajle do servo motorja (snamejo se s koluta na motorču pri tanku oz.sedežu)

lp

A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceno povem, ko ga dobim. Nimam pa nobene slikce in takšne slikovne kobinacije ne najdem na internetu. Imam pa srebrno Fazerko, s srebrno mašino. Izpuh bo črn carbonski. No ena slika je že v tej rubriki, sam je brez zadnjega blatnika, tako da je spet malo drugače. No će kdo ima kaj podobnega naj le da gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na keslu na desni strani se mi dela majhen ris. Verjetno je kriv kombunezon. V temu delu je pod keslom majhen detajl imitacije karbona, kar bi jaz izkoristil in le tega nadaljeval po keslu. A je kdo že dajal gor "lepotne" nalepke? Verjetno bo najlažje kupiti v Luisu karbon nalepke, potem narediti modele iz malo tršega papirja, potem izrezati in pa le te nalepiti. Je mogoče kdo to že delal?

post-139-1193049340_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če kupiš in nalepiš kar prozorno zaščitno nalepko? Dobiš v Lojzu tam cca 1.5mm debelo A4.

:OK: :OK: :OK: najboljša varianta........jest sem prakticiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ris ne, mi je pa pri prejšnjem motorju pobledela barva. Poliranje bi pomagal menda.

Lahko, da si med vožnjo dobil kakšen kamenček al pa kaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zakaj nam Evropejcem Yamaha ni namenila take barvne kombinacije (ZDA l.07)... :headbang: ...

...ko jo dobim jo štrihnem :naughty: ...pa še rdeč rob na platišča, pa bo R6 l.05 style :naughty: ...da bomo imel čez zimo vsaj kaj za delat...

...to je to...lahko pa potrdim, da sem po enourni testni vožnji našel motor, ki trenutno izpolnjuje kar največ pogojev za nakup...skratka za 1x same pohvale :OK: ...

...pa veliko užitkov FZ1 Fleksar Rider-ji... .)

lp

post-2086-1193160323_thumb.jpg

post-2086-1193160340_thumb.jpg

post-2086-1193160358_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!