Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

A je že kdo namontiral podobne "rogove" za znižanje krmila?

post-498-1193418089.jpg

No, se je kdo igral kaj s tem ali podobnim? Torej znižanje krmila, ter menjava krmila.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin:

Se pozna kaj v nižjih obratih v odzivnosti?

Nisem ga še peljal zares, ker je še vse mokro. Zaenkrat uživam samo v zvoku in oblikovni lepoti. Čudovit je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, se je kdo igral kaj s tem ali podobnim? Torej znižanje krmila, ter menjava krmila.

No to tudi mene zanima. Jaz bi mogoče dal tudi kakšen cm večjo širino. Ravno kar sem pisal v UK GP Shop za nekaj drobnarij, pa nisem pr njih našel nobenega krmila. A obstajajo kakšni testi na internetu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to tudi mene zanima. Jaz bi mogoče dal tudi kakšen cm večjo širino. Ravno kar sem pisal v UK GP Shop za nekaj drobnarij, pa nisem pr njih našel nobenega krmila. A obstajajo kakšni testi na internetu?

Zelo fletno krmilo je od RIZOME, širine 760 mm, kar je malenkost širše od originala.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem si pa nagledal od Rizome "rajzere" 42mm ter fat-bar krmilo 760mm, ki ga bi malenkost skrajšal (cca 10mm na vsaki strani).

Stock krmilo mi vizualno ni všeč, pa malenkost previsoko mi je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Širina me ne moti. Moti me višina ter položaj rok. Pri zamenjavi bi dobil nižjo višino ter rogove krmila obrnjene malenkost bolj proti meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Širina me ne moti. Moti me višina ter položaj rok. Pri zamenjavi bi dobil nižjo višino ter rogove krmila obrnjene malenkost bolj proti meni.

Jaz bi pa imel nižjo in širšo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Širina me ne moti. Moti me višina ter položaj rok. Pri zamenjavi bi dobil nižjo višino ter rogove krmila obrnjene malenkost bolj proti meni.

Frips, a si menjal krmilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem testu in ostalih sodeč in glih neki :huh:

Pej se v svoj peskovnik igrat. Zakaj so že za hondo napisal,da od voznika ne zahteva veliko znanja? :whistle:

Treba znat zverino pelat :evilgrin:

In spet ne moreš tok med seboj primerjat. Honda je usmerjena bolj touring, FZ1 pa športni vožnji. Ti testi so itak bolj tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojstri,

zgolj v vednost in ravnanje vsem, ki razmišljate o zamenjavi balance: pred leti, ko so bili še vsi motorji nakedi :) smo pri "športnih" predelavah najrajši posegali po t.i. "M-lenkerjih", balancami v obliki črke "M"... ti so imeli čudežno lastnost, da si jih lahko po potrebi obrnil in tako izbiral športen (nižji) ali turing (višji) položaj (je pa res, da smo jih večinoma imeli vsi ves čas obrnjene v nižjem, športnem položaju)

kako to izgleda, tudi mere

veliko veselja pri predelavi :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj tako bi dal, sam moram nabavit nižje "raiser-e" - recimo od Rizome in belanco kar stane cca 180 ojrov.

Al pa zamenjaš za R1 pa maš končno motor pri hiši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pej se v svoj peskovnik igrat. Zakaj so že za hondo napisal,da od voznika ne zahteva veliko znanja? :whistle:

Treba znat zverino pelat :evilgrin:

In spet ne moreš tok med seboj primerjat. Honda je usmerjena bolj touring, FZ1 pa športni vožnji. Ti testi so itak bolj tko.

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj tako bi dal, sam moram nabavit nižje "raiser-e" - recimo od Rizome in belanco kar stane cca 180 ojrov.

Bi pa res rad videl kako izgleda Fazerka s tako belanco. Za probat pa definitivno je.

Test pa do kurca. FZ 1 primerjat s Hondo CBF ne gre. Honda je čisto drug motor. Le zakaj smučarski testi ne primerjajo turne smuči s veleslalomskimi?! :naughty: Ni za resno vzet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!