Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Pej se v svoj peskovnik igrat. Zakaj so že za hondo napisal,da od voznika ne zahteva veliko znanja? :whistle:

Treba znat zverino pelat :evilgrin:

In spet ne moreš tok med seboj primerjat. Honda je usmerjena bolj touring, FZ1 pa športni vožnji. Ti testi so itak bolj tko.

Sam,da si ti srečen.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem testu in ostalih sodeč in glih neki :huh:

...ja, ga moraš najprej sam zajahat pa se malo zapeljat :evilgrin: ...meni se zdi popoln :kva1: motor, če si ne želiš supersport ali touring zadeve...tistega cukanja pri dodajanju gasa, pa sam sploh nisem opazil oz. me ni motil :huh: , je moja bivša CBR-a 600 rr l.06 veliko bolj cukala kot pa FZ1...tudi zahtevn za vozit se mi ni zdel FZ1...prav tako pravi tudi moja boljša polovica, ki je še začetnica, da ji je vožnja s FZ1 svetlobno leto boljša in manj zahtevna kot s CBR-ko :yes: (mogoče to ni ravno najboljša primerjava, pa vseeno) :grrr ...res pa je, da bi ji lahko bila vožnja s kako CBF-ko mogoče še manj zahtevna :grim ...ampak CBF se nekako ne more primerjati s FZ1, bo morala Honda najprej narediti Hornet 1000 :P ...

p.s. ...sam sem vozil FZ1 l.07, tukaj v testu pa vozijo l.06, vsaj po barvni kombinaciji sodeč, drugače pa to verjetno lahko FRIPS potrdi, a n?!...skratka, mogoče so pri Yamahi na FZ1 l.07 odpravili cukanje pri dodajanju plina... :?

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa res rad videl kako izgleda Fazerka s tako belanco. Za probat pa definitivno je.

Sej ni ne vem kakšne spremembe. Sprememba je v tem, da je malenskot nižja ter položaj rok je bolj naraven. Poglej sliko stran ali dve nazaj. Na tujih forumih zelo hvalijo takšno "predelavo".

Drugače pa so nori američani na FZ1 že uspeli zmontirat rogove od R1 :slap:

Flero: ja tisto na testu je 06. Pri 07 tudi sam nisem zasledil cukanja. Baje so bile neke "mišje" spremembe napram 06.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da njegova lady ve kaj je to motor... :evilgrin:

:OK: , sicr pa si moja lubica in fazerka lepo pašeta v garaži skup, sam še zlate vilce manjkajo :whistle:

Popravljeno . Popravil Lara!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.

Imam eno vprašanje? Zanimam se za nakup FZ1,se pravi brez oklepa in me zanima če je kakšna možnost namontirat zadnje ročke za sopotnika od FZ1 z oklepom.Imel sem v mislih da bi kupil orginal ročke in zadnjo plastiko od FZ1 z oklepom dal barvat v mojo barvo motorja in namontiral na FZ1 brez oklepa :hmm: .In me zanima če bi to bilo izvedljivo in kakšna bi kaj bila cena predelave če ima slučjno kdo kaj podobnega ali kakšne iskušnje glede tega.

Hvala in LP

http://cgi.ebay.de/Original-Heckverkl-Halt...1QQcmdZViewItem

Dobiš za cca 90 EUR + poštnina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Po tem testu in ostalih sodeč in glih neki :huh:

no no, ne se prenaglit :winkiss: če se rad voziš hitro, je đamaha super. ampak vprašanje, kolk voznikov kupit tak motor zato, da ga krivi v smrt... honda se res pelje lahkotno ko moped, pada v ovink sama od sebe, pa s 6. prestavo se pride v Jelendol-preverjeno :naughty:

ampak ker topic ni o hondi: yamaha je lepa in agresivna, verjetno pa se navadiš tud tistga cukanja pri zasuku ročice za plin. manjka pa ji moči spodej, glede na to da ima 1000 kubikov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjka pa ji moči spodej, glede na to da ima 1000 kubikov...

kar pa reši prvi manjši zobnik :whistle:

Kar se pa cuakanja tiče. Pri moji 2007 tega cikanja nisem opzail, pa sem zelo picajzlast kar se tega tiče :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, ne se prenaglit :winkiss: če se rad voziš hitro, je đamaha super. ampak vprašanje, kolk voznikov kupit tak motor zato, da ga krivi v smrt... honda se res pelje lahkotno ko moped, pada v ovink sama od sebe, pa s 6. prestavo se pride v Jelendol-preverjeno :naughty:

ampak ker topic ni o hondi: yamaha je lepa in agresivna, verjetno pa se navadiš tud tistga cukanja pri zasuku ročice za plin. manjka pa ji moči spodej, glede na to da ima 1000 kubikov...

Mislim,da si si sam vse odgovoril.

Sicer sem pa že napisal po testih sodeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kakšen predlog, kako bi bilo najlažje odstraniti rdeče nalepke z maske... :hmm:

lp

ne vem zdaj ali je nalepka preko lakirana ali ni... če ni lakirana in je samo nalepka preko barve in se ne bo poznal madež, ko jo odstraniš, potem dobro segrej s fenom in probaj odlepiti... če ne gre pa si pomagaj s toplo vodo... lahko pa tudi vileda gobico namakaš v toplo vodo, z njo (mehko, gladko stranjo s katero ne moreš poškodovati plastike) drgneš nalepko, tudi sfenaš z vročim zrakom in ni vrag da ne bi šla lepo dol ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zdaj ali je nalepka preko lakirana ali ni... če ni lakirana in je samo nalepka preko barve in se ne bo poznal madež, ko jo odstraniš, potem dobro segrej s fenom in probaj odlepiti... če ne gre pa si pomagaj s toplo vodo... lahko pa tudi vileda gobico namakaš v toplo vodo, z njo (mehko, gladko stranjo s katero ne moreš poškodovati plastike) drgneš nalepko, tudi sfenaš z vročim zrakom in ni vrag da ne bi šla lepo dol ;)

...nalepka ni lakirana...po prebranem bom uporabil fen, pa bomo videli...hvala za info...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
če bo vse po sreči, bom jutri spremenil podatke v profilu iz vtr v fz1 s 07 :010 :kva2: (majdrimskamčrupress)

:worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vse po sreči, bom jutri spremenil podatke v profilu iz vtr v fz1 s 07 :010 :kva2: (majdrimskamčrupress)

Mausi......širiš svoje privržence Yamah, moram probati enkrat tvojo v roke, da probam mal.... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mausi......širiš svoje privržence Yamah, moram probati enkrat tvojo v roke, da probam mal.... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Sj si se jo že dotaknla ... pa tud gor usedla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj si se jo že dotaknla ... pa tud gor usedla :whistle:

sem si že na drugih stvari ogledala, samo ne vem zakaj mi Jure stalno brani, da kupim kaj močnejšega presneto... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!