Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Danes namontiral mal šminke. Oberon zlate fusstretne :whistle: Sam ta grd auspuh me mal moti :fredy:

post-498-1197570743_thumb.jpg

Jbga, slab fotič na GSM-u :blush:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes namontiral mal šminke. Oberon zlate fusstretne :whistle: Sam ta grd auspuh me mal moti :fredy:

post-498-1197570743_thumb.jpg

Jbga, slab fotič na GSM-u :blush:

Aaaaaa, dobra je, lep motor, ni kaj! Kje si kupil zlate fusrastere, pa koliko so stali? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes namontiral mal šminke. Oberon zlate fusstretne :whistle: Sam ta grd auspuh me mal moti :fredy:

Jbga, slab fotič na GSM-u :blush:

Tole že malo na kič vleče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaa, dobra je, lep motor, ni kaj! Kje si kupil zlate fusrastere, pa koliko so stali? :worship:

TUKAJ, še celo brez davka dobiš zaenkrat hehehe

@simonsi: Ja,sej me je blo strah mal glede tega, vendar v živo je prebavljivo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TUKAJ, še celo brez davka dobiš zaenkrat hehehe

@simonsi: Ja,sej me je blo strah mal glede tega, vendar v živo je prebavljivo :whistle:

ŠMINKER ... js bom tud svojo zrihtu .. tvoja ne bo lepša k moja rdeča kapica :whistle:

hechechechechec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mausi, ni hec....kaj je res je res. Že tvoja barva mi je bolj všeč hehehhee. Ampak ok, bomo tut mojo zrihtal.

V kratkem gre prvi blatnik v barvanje, pol auspuh, filter, žmigvaci, itd....... Ah k ni denarja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mausi, ni hec....kaj je res je res. Že tvoja barva mi je bolj všeč hehehhee. Ampak ok, bomo tut mojo zrihtal.

V kratkem gre prvi blatnik v barvanje, pol auspuh, filter, žmigvaci, itd....... Ah k ni denarja :rolleyes:

Pravi šminker ;)...blatnik bo rdeč??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes namontiral mal šminke. Oberon zlate fusstretne :whistle: Sam ta grd auspuh me mal moti :fredy:

post-498-1197570743_thumb.jpg

Jbga, slab fotič na GSM-u :blush:

To si jo verjetno sam za nov let mal okrancu,a? :devil: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vidu včerej črno s hexagonal karbon Akrapotom. NE RABŠ NČ VEČ! Dejansko mi je ratal motor lep, ker mi prej sploh ni bil. Je bla pa FZN al kaj je oznaka, torej brez šipce... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole že malo na kič vleče.

niti ne, obstajajo tudi racing stopalke, ki so komplet z nosilci zlate barve, potem pa v kombinaciji z zlatimi vilicami (ohlins) res lepo pride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim kupu.Maus hvala za spodbudo. Zdej pa bi rabu kakšne arcnije za boljši spanec. Kunc, zdej pa sneg napovedujejo k bi se jst še mal pelu smrk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim kupu.Maus hvala za spodbudo. Zdej pa bi rabu kakšne arcnije za boljši spanec. Kunc, zdej pa sneg napovedujejo k bi se jst še mal pelu smrk

...no, men so pa koleno operiral, pa tud ne bo nič s kakim krajšim sprehodom...bom mrcino hodu samo malo božat... :evilgrin:

...Frips...ti boš štrihal na rdečno...jst pa na črno...ampak moja bo samo s bug spojlerčkam...bomo vidl kera bo lepš... :naughty:

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Frips ...

... še malo pa ne bo več ni originalno ...

... da ne boš še "mašine" zamenjal ... O:-)

Popravljeno . Popravil Gallus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem motosvetovcem!

Lepo bi vas prosil če bi mi dali kakšno idejo kje bi lahko dobil poceni dele za Fz1-S 2006! Pregledal e-bay , (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) in ni nič... Lepo prosim za kakšen odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem motosvetovcem!

Lepo bi vas prosil če bi mi dali kakšno idejo kje bi lahko dobil poceni dele za Fz1-S 2006! Pregledal e-bay , (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) in ni nič... Lepo prosim za kakšen odgovor!

Pomagalo bi, če bi povedal kaj rabiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil bi luč, prvo masko ter komplet notranjih plastik (v maski), zadnjo desno tačko za sopotnika lahko tudi komplet, malo plastiko na okvirju motorja poleg tanka in malo plastiko ki je prilepljena na delu tanka ki skoraj meji z okvirjem!

Hvala za odgovore :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo pa težko. Verjetno boš (v nekem času) nekaj našel na Ebay-u, samo sigurno ne vse. Motor je še "prenov", zato bo najlažje, če se ti mudi, najti dele pri zastopnikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Frips...ti boš štrihal na rdečno...jst pa na črno...ampak moja bo samo s bug spojlerčkam...bomo vidl kera bo lepš... :naughty:

lp flox

Stvar oči...črn je tut mmmmm lep :)

@Gallus: z mašino sem zaenkrat zelo zadovoljen. Kaj več, ti bom pa znal povedat tam okol junija, ko si bom dal mal več/bolj duška :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoče kdo original lonec od fz1 za prodat! Bi bil zelo vesel če bi ga lahko poceni dobil!

Če ima pa kdo poceni športen lonec pa tudi prav!

Lep pozdrav

[/quote

To boš pa našel na Ebayu. Se spomnim da so prodajali rabljene za cca 100 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ima eno vprasanje glede montaze stranskih nosilcev za kovcke na fz1-n ,kje jih lahko narocim in kolko stanejo.prosil bi pa se za kako sliko.hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!