Skoči na vsebino

BMW R 1200 GS Adventure


Špilferderber

Priporočene objave

3 minutes ago, KNNMS said:

A ne bi vprašal prej na servis, kot da na svojo roko rešuješ?

Točno tako. Po motorju v garanciji boš sam vijačil? Na servisu so zato, da ti uredijo brezplačno!

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor kdaj

imam že slabe izkušnje z pooblaščenim servisom

vedno najdejo kakšen vzrok

tudi da je premajhna vrednost za garancijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, alfa155 said:

Je mogoče  z Bmw navigacijo povezava z Garmin virb kamero? Je v meniju?

Aplikacije ni notri. Mogoče se pa da nainštalirati. Vprašaj Garmin Slovenija, tu imaš email fanta, ki dela v njihovi trgovini v BTCju  (Jure.Dezan@garmin.com) in se definitivno spozna na naprave. Tisti drugi je bolj lev, zato ti dajem kontakt tega :)

 

22 hours ago, alfa155 said:

Je kdo poizkusil na Bmwjevi inštalaciji za navigacijo Garmin zumo 590?  Zadeva funkcionira? 

Ne gre. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, hitrii said:

kakor kdaj

imam že slabe izkušnje s pooblaščenim servisom

vedno najdejo kakšen vzrok

tudi da je premajhna vrednost za garancijo

Težko verjamem. Zamenjaj servis, če s tem nisi zadovoljen. Garancija velja po vsem svetu, ne samo pri lokalcu, kjer si motor kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je na primer zaradi vibracij odpadel en vijak pri stopalki (BMW nastavljiva stopalka, ne originalna). Šel sem na servis, če imajo slučajno tak vijak, ker je torx, in so mi zamenjali kar celo stopalko. Jaz sem s servisom in poprodajno storitvijo zelo zadovoljen. Servisiram pri Cosmosu, tudi kupil sem pri njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎3‎.‎4‎.‎2016 at 20:39, ftp pravi:

Prva nadgradnja...

...kovček Givi 58L

DSCN7188.jpg

DSCN7191.jpg

...da ne bi zmanjkovalo prostora.

Koliko te je prišel top box?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ce se vam ne mudi je verjetno najboljse v Tcju kaksno akcijo pocakat -30%.  So mel se mi zdi ravno ta vikend ko je bil dogodek. Pa neke popuste dajejo sedaj na rojstni dan ampak ne vem ali je 20 ali 30%

Je pa vredno omenit da je tale kufer pomaknjen malo bolj nazaj kot original bmw centralni in je mogoce malo bolj neudoben za sopotnico. Malo je treba pomerit pa pogledat - priporocam. Je pa znanec ki ima original bmw centralec takoj ko je videl tale kovcek rekel da sploh ne ve zakaj je to vzel. Meni je veliko bolj prakticen. Je pa res da ce si sam je lahko tudi original dovolj. Meni je vazno da ima za 2 celadi.

20160419_095300.jpg

Pa se cena.. Kot sem omenil se splaca kupit, ko imajo popust. Res pa je da je to 1x/2x letno, ce se ne motim.

20160419_101402-1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res ne izgleda slabo. Ali imaš tudi kovinsko ploščo? Zanima me še, če ti je kdaj začel delovati alarm sam od sebe. V zadnjem tednu se je 2x sprožil kar na lepem, nobenega premika, v garaži..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, plošča je kovinska.

Alarm se še nikoli ni sprožil sam od sebe. Ni preveč občutljiv, najbrž se ne bi sprožil niti če bi mačka skočila na sedež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno zato. Bom videl kako bo naprej, če ne pa na servis. Sosedu se je na morju enkrat sredi noči sprožil, ker je pihala močna Burja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4/3/2016 at 20:39, ftp pravi:

Prva nadgradnja...

...kovček Givi 58L

DSCN7188.jpg

DSCN7191.jpg

...da ne bi zmanjkovalo prostora.

Stranska sta Bmw-jeva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ftp. Ce se ti bodo na stranskih zaceli pojavljati kaksni cudni fleki, kot da bi bili npr kaksni solni madezi, se javi tukaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, gradbenik said:

No ftp. Ce se ti bodo na stranskih zaceli pojavljati kaksni cudni fleki, kot da bi bili npr kaksni solni madezi, se javi tukaj. 

Tudi sam jih opazujem, zaenkrat še nič. Menda je bila ena serija predlani malo slaba. 

 

6 hours ago, gradbenik said:

Točno zato. Bom videl kako bo naprej, če ne pa na servis. Sosedu se je na morju enkrat sredi noči sprožil, ker je pihala močna Burja.

Zdaj sem se spomnil, da ga je tudi meni vklopila burja. Izgleda sunkovit veter povzroča tresljaje, ki aktivirajo alarm. Če malo zavrtiš zadnje kolo, ko je na glavnem stojalu se tudi aktivira. Mogoče ga pusti v prestavi in boš videl, če pomaga. Ga parkiraš na glavnem ali stranskem stojalu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih uspel reklamirat, ni pa noben znal povedat za kaj bi lahko slo.

Ja, glede mocnega sunka oz vetra mi je nekako logicno. Ampak v garazi, na stendru. Je pa mogoce senzor res kje zadaj, ja, ker ce spredaj kdaj butnem motor se ne prizge ob blagem sunku, zadaj pa ga malo premaknes in se ze vklopi. No, so ze vedeli zakaj in kako nardit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, gradbenik said:

No ftp. Ce se ti bodo na stranskih zaceli pojavljati kaksni cudni fleki, kot da bi bili npr kaksni solni madezi, se javi tukaj. 

Meni se!

Sicer ne delujejo kot solni, ampak kot temni fleki na določenih mestih.

Kakšna jeba je to? Zlata vredni kovčki, narejeni iz recikliranega pleha kokakola piksen?

Sem mislil reklamirat, pa se mi ne da zajebavat z šalabajzerji iz BMW SLO. Oni so v službi, da dobijo plačo, ne pa da se ukvarjajo z težavami strank. 

 

lp, andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je pa ocitno se nekaj drugega. Ja, jaz sem bil res razocaran, placas toliko za kufre, ki so sicer, mislim, da je ravno motolover povedal, izdelani s strani Touratecha. Ampak to ne spremeni dejstva, prav tako renomirana znamka. Ocitno je bil dobavljen material s kaksno napako, bolj me zdaj preseneca tole, da imas ti pa temne fleke. Ocitno nekaj ne spila. Malo preglej se tuje forume, jaz sem takrat nekaj malega nasel ampak prav tako nobenega konkretnega odgovora. Jaz bi vseeno probal reklamirati, je pa res da zna biti da bos cakal kar lep cas. Jaz sem, ampak cez zimo ne potrebujem, tako da ni bilo problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!