Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

Ta mi deluje, kot od Balaševića. On piše v tem stilu, npr.: Imao sam djevojku, koja je bila starija od mene, al u to doba nije bilo teško biti stariji od mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nam je pa druga preostalo, če pa smo bili tako revni, da nismo imeli niti i-phonov :) .

Mi smo imeli  še blatno dvorišče in smo igrali zemljo krast. Pravi reveži. Še gugali smo se na drevesih.

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunje 3 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varnost na motorju... se mi zdi obvladljivo, če upoštevaš par zakonitosti zdrave kmečke logike, par zakonitosti fizike, in da ves čas paziš nase. Sicer bi motor že prodal, ker se imam preveč rad ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogum je najpomembnejša človeška lastnost, saj je podlaga za vse druge vrline. (Winston Churchil)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sem slišal samo dva motorja da sta imela res lep zvok predelanga auspuffa. Enga ima moj sodelavc, kako lepo rohneče zapoje, ko pospeši in zapre gas na ustavljanju.

Vse ostalo kar se sliši je pa... glasno, rohneče, in odurno za slišat. Približno enako kot videti res simpatično oblečeno deklino... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!