Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

Svet je kakor knjiga. Gdor ne potuje,  je prebral  samo eno stran te knjige.   :worship:

TV / Travel Chanell

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč je na obali sedel ribič. Pa pride mimo bogataš in vpraša: Kaj pa počneš? Uživam, mu reče ribič. Zakaj pa ne loviš rib? Ujameš eno, dve, in jih prodaš...Pa potem?, vpraša ribič. Ja, potem bi pa kupil čoln, ujel več rib, jih prodal, kupil večjo barko, ujel še več rib, jih prodal in kupil še večjo barko, najel ljudi, da bi delali zate..... Ja, in potem? je zanimalo ribiča... Ja, potem bi pa užival, reče bogataš ponosno. Pa mu ribič odvrne: kaj pa delam sedaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale corona virus (karantena, izolacija, prepoved gibanja) bo dober pokazatelj odnosov, kjer se ljudje ne morjo gledat med štirimi stenami. Za božično novoletne praznike se je vsaj lahko šlo ven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, twom said:

Za božično novoletne praznike se je vsaj lahko šlo ven...

Kolkor zastopim, v gozd gremo lahko. Nezazeljene so skupine ljudi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 3. 2020 ob 16:24, twom pravi:

Tale corona virus (karantena, izolacija, prepoved gibanja) bo dober pokazatelj odnosov, kjer se ljudje ne morjo gledat med štirimi stenami. Za božično novoletne praznike se je vsaj lahko šlo ven...

Sej lohk greš u hosto drevesa objemat.:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcasih sn zakašljal,da sn prikril prdec,zaj pa prdnem,da prikrijem kašlanje

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas je prepočasen za tiste, ki čakajo, prehiter za tiste, ki se bojijo, predolg za tiste, ki žalujejo, prekratek za tiste, ki se veselijo. Toda za tiste, ki ljubijo, čas ne obstaja. (Henry van Dyke)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dojemljivost množic je zelo omejena, njihovo razumevanje skromno. Po drugi strani pa naglo pozabljajo. Ker je zadeva taka, se mora vsa učinkovita propaganda omejiti samo na peščico bistvenih stvari, te pa je treba izraziti v kar se da stereotipnih formulah. Ta gesla je treba trdovratno ponavljati, dokler še zadnji posameznik ne dojame ideje, ki jo razlagaš."
Goebbel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, twom pravi:

Z mojo sva se izolirala. Nisva šla cel dan iz pojstle, kaj šele iz hiše.

Naj vama lepo in zdravo uspe porod dvojckov 12.12.2020.. srecno lp 

pred 2 urami, RobiRoberto pravi:

:OK:   /   :blush:

89810796_10156827261525598_7205316906197188608_n.jpg.4c94c2087bfa9c0a621aa57c070a26b3.jpg

Bil sem v eni vojski , eni kratki a vseeno kruti vojni ter v eni vojskici..

Vse sem lazje prezivel kot prezivljam sedaj doma.res je bil sem mlajsi ... pustimo telo... psiha me jebe in ni me sram tega priznat..

Zakaj? mnenje o herojih je deljeno..nekateri so mnenja da ni zivih ... moje mnenje pa je da so... kdor se v vojni izogne poskodbi ali smrti in s tem lahko zasciti nemocne ali resi poskodovane soborce ali civile je to zame dovolj da se mu rece heroj...

Zame so dandanasnji vsi ki delajo na delovnih mestih kjerkoli heroji.. pa ne narodni..človeški pa.. in se jim tukaj zahvaljujem.

mobilno bolnisnico so postavili v vojasnici Eda Peperka .. upam da bo Edo z nami v teh tezkih trenutkih tako kot je bil z nami v prejsnjih.. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!