Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

pred 23 urami, Alla pravi:

Od zdaj naprej....ko nekomu hočeš rečt  "nea bodi taki kreten", se reče: "nea bodi pahor"

Najlažje.. dej povej še eno za jj-ja pa naj bo taka da se ne bo žalilo kretenov

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Ninč. pravi:

FB_IMG_1614867186960.jpg

a dej tamala tole je pa že preveč osladno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, thumper pravi:

a dej tamala tole je pa že preveč osladno..

Samozavest serijsko, jebiga :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Ninč. pravi:

Samozavest serijsko, jebiga :lol1:

samonezavest ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je v parih dneh pokazal kako in kaj... Sicer pa kaj sm sploh pričakovala... Sama sm si kriva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Ninč. pravi:

Se je v parih dneh pokazal kako in kaj... Sicer pa kaj sm sploh pričakovala... Sama sm si kriva

kdo bi vedel.. si ga skušala posilit ? e če nisi si si pa res sama kriva ..   aja bi moral napisat "sise" .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor išče, ta najde...tudi tapravo lubezen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pučem fiata, napokana zadnja luč, žena prizna, da je butnala v drevo. Izjavim nekaj v smislu babe pa avti. Danes rikvercam škodo, pufff u kandelaber: zadnja luč v prafaktorjih. Misel bi bila: kar žanješ, to seješ! Jebote....

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Buschi pravi:

Včeraj pučem fiata, napokana zadnja luč, žena prizna, da je butnala v drevo. Izjavim nekaj v smislu babe pa avti. Danes rikvercam škodo, pufff u kandelaber: zadnja luč v prafaktorjih. Misel bi bila: kar žanješ, to seješ! Jebote....

Karma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninč, odlično si to opisala moje trenutno službeno stanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj misli za boljši jutri: https://med.over.net/clanek/jutranje-misli/

Zlasti tale mi je blizu:

“Hasidski učitelj je umiral in njegovi učenci so mu rekli: “Zdaj pa nam razkrij skrivnost. Že skoraj petdeset let te gledamo, pa nisi bil niti enkrat žalosten, niti za trenutek. Naši očetje in dedje so nam rekli, da si bil v mladosti zelo žalosten in resnoben. Kaj se je zgodilo? Kako si postal tako vesel?” Odvrnil je: “Imajo prav: do tridesetega leta sem bil zelo žalosten in resnoben. Potem sem nekega jutra pomisli: “Kaj počnem? Zakaj sem tako žalosten in resnoben? Zakaj tratim moži? Za spremembo bom samo danes skušal biti vesel.” Poskusil sem in delovalo je! Od takrat se vsako jutro, ko vstanem, vprašam: “Zusja,” – tako mu je bilo ime – “kaj želiš danes? Bi bil rad žalosten in resnoben ali srečen?” In vedno sem se odločil za srečo. Od takrat sem srečen.”

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Buschi pravi:

Ninč, odlično si to opisala moje trenutno službeno stanje.

No, pri meni je trenutno bolj kompleksno stanje. Ampak ti povem, da sem se iz vsakega rokenrola sama zlizala, se bom pa še iz tega... 

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninč, če rabiš objemček od 140 kilskega medota povej...se pripeljem tut u Kurino Glavo !

 

:friend1:

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Buschi pravi:

Ninč, če rabiš objemček od 140 kilskega medota povej...se pripeljem tut u Kurino Glavo !

 

:friend1:

no, to se mi dopade, skupinska terapija.

vsi: boga, boga Ninč.. :D

Pošluš ti tamala: v tebi je mnogo več kot sama verjameš...evo, isto kot "group hug"

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

158651519_135561588475398_6023698208013213279_n.thumb.jpg.067254602569c4f6e1a83110a82ea566.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na modelarskem forumu poteka živčna razprava, kdo je kriv, da po novem letalski modelarji rabimo izpit, da lahko letimo z modelčki. In sem našel zanimivo misel:

Vse gre v smer vedno bolj reguliranega življenja, vedno več bo zapovedi, prepovedi, so videli že kar en cajt, da raja požre vse kar nam servirajo (glavo dol, pa tih bod), žal, smo zmer bolj kot ovce, ki jih vzgajajo za v klavnico...

V starem Rimu so imeli sužnje. V fevdalizmu kmete. V kapitalizmu delavce. V demokraciji ovce :D .
 

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • THOMPSON



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!