Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

Ice, naj te pomirim in ti povem, da sem na motoriste 10x bolj pazljiva, kot pa na vse ostale udeležence prometa. V takem primeru, vse kar bi bilo je, da me ne bi mogel prehiteti, ker sem vedno na levem pasu. Ubila ga pa definitivno ne bi!!!!

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj moto:

Delaj kar te je volja, le da s tem ne ogrozas drugih oseb in njihove lastnine. © Aleister Crowley

Med drugim je to tudi moto Church of Satan gospoda Antona Szandorja LaVeya in pa bivsega satanisticnega drustva Indorg (cigar podpredsednik sem bil)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

samo probaj preden se vsedes na motor skrbi "utopiti".je boljse za motor in tebe,ce se koncentriras na motor,kot probleme.po drugi strani pa zelo rad razmisljam na motorju; samo je potem moja hitrost taka,da me babice v golfih prehitevajo.

Ma, saj ne mislim na hitrost. Takrat gres takole, malo okoli se vozit, na rahlo, brez pretiravanj... pa se kje ustavi, gledas vodo... razmisljas, kako bi koga v njej utopil...

Definitivno takrat ne norim kot nor, ker bi se ubil, pa se koga zraven, ce bi ravno "sreco" imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gre se za hitrost,ampak za koncentracijo na promet.si v mislih,v najlepsih rozicah in te g.policist naenkrat vprasa "naj resilca poklicem?".ti pa se ves ne kako si pristal na zadnjem sedezu golfa.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

I'm so bad baby I don't care

Motorhead

On Iron Horse he flies, on Iron Horse he gladly dies.

Iron Horse his wife, Iron Horse his life.

Motorhead

Born to loose, Live to Win

Lemmy, Hotschko, ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

mislim ker sem. (Cogito ergo sum)

descartes

pervy

Napaka.

Mislim, torej sem.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja to v primeru, ce si tak tip, da malo pomislis na kako bejbiko, pa ti ze gre koncentracija v kurac. Potem imas res problem.

Carica Pupa

poleti se mi to veckart zgodi,kot pozimi....wonder why.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Ice, verjamem, da se ti to poleti veckrat zgodi.

Samo meni to ni cist jasno, da vidiš ali pa pomisliš na eno bejbo, pa ti kar koncentracija pade. Mislim halo!!!???

Get yourselfe together!!!

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa,pa ves kaj je bog dejala,ko je moskega ustvarila: "dala sem mu tica in mozgane,pa toliko krvi,da lahko misli samo z enim naenkrat".

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam casa mislit, ker uživam.

Ce se vozim ne mislim na preteklost ne na prihodnost.

Vidim, zakaj se splaca živet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"...na dezeven dan se da poceti samo dve stvari...in kurbe niso nikoli izgubljale casa z igranjem kart..."

Henry Miller

Drugac pa je moderna izpeljanka pri voznji z motorjem : Cogit ergo sum...bik...

LP

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj, ko sem Pupo odlozil doma (za, na Presercu smo bili - kje pa ostali???), sem se peljal po Kajuhovi, ko zagledam na levi strani eno blond rolerko.... O, mati, dobro, da je bil vizir poklopljen, ce ne bi zihr kaksnega krotilca zivali klicali, tako sem zatulil...

Pa ne, da bi koncentracijo izgubil, ampak moski se res ne moremo zadrzati, da ne bi kaksne fejst bejbe pokomentirali... pa ceprav imamo v rokah (zakonu?) se boljso.... to je pac filozofija, ki je (na zalost?!) vecna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si to svoji partnerki kdaj probal razlozit... Ni teorije niti pod razno!!

Ne razumejo, da mamo to v genih.. da je to nagon.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler moški gleda, mene prav nic ne moti. Nasprotno, še celo zraven komentiram, ce je dobra al ne. Samo blondin mi pa ne sme omenjati, sem alergicna na njih.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer: ja...ekhhmm... zna biti problem. Ceprav: mi je rekla, da lahko komentiram... z razumom. Dokler komentiram... Jasno, da prijet ne mislim...

Pupa: ma, saj meni so vsi lasje vsec, edino nad rdecelaskami nisem ravno najbolj navdusen. No offense drugim - pac ljudje smo si razlicni... ceprav enakopravni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Samo blondin mi pa ne sme omenjati, sem alergicna na njih.

Pupa

ok omenjal jih ne bom, ampak meni pa so vsec, dako "devisko" zgledajo, crnolaske tak bol zahrbtno in zlobno, rdecelaske bolj zmedeno, do rjavolask pa se ne morem opredelit ker so tako nevtralne.

PS: samo jaz nobenih ne "preferiram" mam vse enako rad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

pupa,pa ves kaj je bog dejala,ko je moskega ustvarila: "dala sem mu tica in mozgane,pa toliko krvi,da lahko misli samo z enim naenkrat".

best

Ice

KAR ZGOVARJI SE ZDEJ!!

TOLE TVOJE MIŠLJENJE JE PRAV ŽALOSTNO, PREDVSEM PA ZASKRBLJUJOCE.

Carica Pupa

a ni res??

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Einherjer: ja...ekhhmm... zna biti problem. Ceprav: mi je rekla, da lahko komentiram... z razumom. Dokler komentiram... Jasno, da prijet ne mislim...

Pupa: ma, saj meni so vsi lasje vsec, edino nad rdecelaskami nisem ravno najbolj navdusen. No offense drugim - pac ljudje smo si razlicni... ceprav enakopravni...

Eh rdecelaske... po moje najbolj smrtonosna kombinacija zame - rdeci lasje, zelene oci... Einherjer pa popizdi pa z glavo v zid...

(al pa vsaj mrzel tus)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

pupa,pa ves kaj je bog dejala,ko je moskega ustvarila: "dala sem mu tica in mozgane,pa toliko krvi,da lahko misli samo z enim naenkrat".

best

Ice

KAR ZGOVARJI SE ZDEJ!!

TOLE TVOJE MIŠLJENJE JE PRAV ŽALOSTNO, PREDVSEM PA ZASKRBLJUJOCE.

Carica Pupa

a ni res??

best

Ice

No ja, pa saj verjetno imaš prav. Jaz sicer za to varianto nisem vedla, ampak bolj ko premisljujem, bolj se mi zdi realna.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!