Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

quote:

quote:

pri moških se da takoj predvidevati približno kaj bodo storili v doloceni situaciji pri ženskah pa nikoli ne veš katero taktiko bo uporabila in mimogrede dobiš nož v hrbet kajti moški vcasih rinete z glavo skozi zid ženske pa smo mal bol zvite

a se ti ne zdi jaz že vem

ce bi se uporabljala stavcna locila bi se celo dalo se tekoce brati tvoje poste tako pa ne vem kje je kaj in berem berem berem pa se enkrat berem da dojamem pomen posta hvala bogu da se pri moskem da predvidevati reakcijo na nekatere dogodke zal tega pri zenskah meni se nikdar ni ratalo ugotoviti in takoje kar v redu bi bilo zovljenje veliko bolj dolgocasno ce bi se zenske razumel

za vse ostale: sorry,samo tak post brez stavcnih locil mi gre na jetra.

best

Ice

mislim da sva si kar blizu glede uporabe stavcnih locil meni se ne da iskati pikic in vejic po tastaturi ker so moje misli hitrejše od mojih prstov vsaj kar se tipkanja tice

pa lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mimogrede: a smo dr. looney dobili TRETJO zensko clanico foruma? Lepo , lepo....

Dr. pozdravljena!

pravilna ugotovitev gregs

hvala za pozdrave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mimogrede: a smo dr. looney dobili TRETJO zensko clanico foruma? Lepo , lepo....

Dr. pozdravljena!

ne,peto ali sesto,ce se ne motim.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz vam povem, da je bog sigurno zenska, ker ce bi bil moski, potem bi nam dal pamet, da zenske razumemo. Ker pa jih niti pod razno ne, potem je to delo zenske boga, ker nas s tem tako muci. Zihr je tko...

jep, se strinjam s tabo gregs.tudi jaz ne razumem žensk najbolje,vendar vem, da ce hoce moški imeti zadnjo besedo, mora izreci carobne besede "da draga".

sicer pa z odkritjem cloveškega genoma obstaja upanje, da pri ženskah odkrijejo tisti pokvarjeni gen razumevanja do moških.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sicer pa z odkritjem cloveškega genoma obstaja upanje, da pri ženskah odkrijejo tisti pokvarjeni gen razumevanja do moških.

lp.,

bmw

Veselim se tega dneva iz vsega srca! Samo mislim, da bom prej krepnil, kot pa ga dozivel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Perla, Zarja, Anchy, Dr. Looney in moja mala malenkost. Se pravi 5 zensk.

Pupa

Opa, za Zarjo nic ne vem, prav tako nic o Anchy. Mogoce sta premalo gobcni, da bi ju zaznal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

razumem žensk najbolje,vendar vem, da ce hoce moški imeti zadnjo besedo, mora izreci carobne besede "da draga".

sicer pa z odkritjem cloveškega genoma obstaja upanje, da pri ženskah odkrijejo tisti pokvarjeni gen razumevanja do moških.

lp.,

bmw

Tudi jaz upam, da se bo enkrat našel pri moških.

@gregs: moraš malo v members hodit gledat, pa boš videl, kdo je vse notri. Sicer sta bili pa zelo malo casa aktivni, kar se vidi po kolicini poslanih postov.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

E, jebi ga, jaz pogledam samo prvo stran membersov...

Valjda, elito !

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jaz sem tam, a jaz sem tam..............

......... uf, sem ja!!

Ja, ja, kar samo elito glejte na prvi strani.

Pa tam je en full zanimiv member, na drugem mestu!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tam je en full zanimiv member, na drugem mestu!!

/quote]

,ki je bila vcasih na prvem mestu, potem pa je Iceu pregorela varovalka v tokokrogu "brzdanje" in od takrat samo še piše, piše, piše, piše, piše, piše,....., piše

(in vcasih vmes zmaže še kakšno racko press)

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A uno ta plasticno za v banjo, da se znjo igraš.

Zdejle sem si zacela predstavljati Ice-a v banji polne vode, pa pena, pa na kupe unih plasticnih rack, pa ladjice, pa ribice in kako se z njimi igra.

BRUUUAAAAAAA!!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, ker je motorist, si pozabila na vodni skutercek.

Mislil sem na secuansko ali kakšno racko, s katero se je pred dnevi basal, vsaj v kulinariki

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... zdejle sem si zacela predstavljati Ice-a v banji polne vode, pa pena, pa na kupe unih plasticnih rack, pa ladjice, pa ribice in kako se z njimi igra ...

PUPA, cas je, da se prestaviš v HORMONCA!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons bo pa kej druzga na mizi.samo se ne vem tocno kaj.indijsko ali italijansko? hmmmm mogoce domaca avstrijska? ah,te izbire....

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

dons bo pa kej druzga na mizi.samo se ne vem tocno kaj.indijsko ali italijansko? hmmmm mogoce domaca avstrijska? ah,te izbire....

best

Ice

ICE!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

herburger (?) in CAJ?! ja kaj pa je s tabo? prebavne mornje? zivci ze na vse zgodaj adijo? so ti MG-ja zasmelcal?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • THOMPSON



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!