Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• kaizer
      Preddvor -Jezerski vrh - Železna kaplja : BP, edino jutri zna bit kaj peska na cesti, ker je danes kar dobro nalivalo, Jezerski vrh-Pavličevo sedlo, zna biti pa kar nekaj svinjarije na cesti, so ta teden nekaj lesa dol spravljali in  dež najbrž ni spral s ceste, ali pa še kaj nanesel na cesto. Za vse ki boste med tednom ovivnkali na Jezersko OPOZORILO! med tednom so občasne zapore ceste do konec meseca zaradi spravila lesa z bregov nad cesto.
    • truckdriver
    • Endlich
      4.7. Sem sel cez Jezersko do Zelezne kaplje in Kloppenskega jezera, na meji je bil avstrijski policaj, pogledal osebno in brez besed spustil naprej. Po moje se v tem tednu ni nic spremenilo.
    • Andrej P
      Razmisli, da bi iz Tolmina šel proti Idriji. Je nov asfalt, cesta fenomenalna. Samo veliko norcev na cesti - avtov divjakov. Glede Jezerskega - prevozil pred tremi tedni - mejni prehod normalno odprt, iz Pavličevega sedla spust proti Železni kapli je mal tečen - slab asfalt, ozka cesta, še kar strmo, nato pa vzpon na Jezersko - čisti užitek, super asflat, serpentine, široka cesta dober pregled. Itak imaš na tem forumu nekje posebej temo Jezersko. Mal poglej. Priporočam. Ko grem jaz tja, naredim vedno več fur gor in dol :-).
    • Shillien
      ka je narobe z tem forumom.... dodam teme ki me zanimajo pod sledi, obklukam za obvestila in potem se na enkrat sam odloči in ne dobivam več obvestil in mi samodejno preneha slediti... to se dogaja redno in mi gre že pošteno na k...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!