Jump to content
  • Sign Up
  1. thumper

thumper

2. VS800

VS800

3. Akito

Akito

4. Zok

Zok

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• solorider
      Veš kako je del tega posta lepo napisan... če bi napisal "nov radar Seline" meri v tej smeri, dodan na mojo stran... Da si fenomen pa itaq vsi vemo!
    • Fazer03
      Ja saj ne bo edini ... vsaka naslednja direktiva EU bo strožja in na koncu bo le še elektrika dovolj čista za poganjanje motorinov - zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz .... zzzzzzzzz;  🙁🙁🙁 👎 (ravno danes sem zasledil vest, da so pri bmw-ju predstvili elektro koncept, kjer je bočna prikolica namenjena prevozu baterije .... ) Sem pa opazil, da so za my 2020 vfr - ko dobavljive 3 (z besedo: tri !!!???!?!) barve: črna, rdeča in srebrna ... huda (ne)sprememba. https://autoblog.rs/blog/auto/motociklizam/2020/06/06/bmw-x-elektricni-koncept-s-baterijama-u-bocnoj-prikolici
    • DAMI34
      Dvojnega lahko  drgač je pa milina. Nč turistov, nč gneče  
    • J.a.m.e.s
      Ameriški teden v Lidlu...
    • Snečer
      Mi je že žal, da sem ponovno objavil-opozoril, kje je nov radar in morda komu prihranil kune/eur, bi bilo bolje, da bi ga dobil priporočeno po pošti. Na linku, ki sem ga objavil, je google maps lokacija, vseh radarjev (10mio+ ogledov), isti link do zemljevida je v tej temi gori, kjer se je @DAMI34 potrudil in zbral vse pomembne podatke. Če pa ti ne znaš kliknit, je pa tvoj problem   Kaj misliš, kje je Mina vzel lokacijo? na tistem stebru na levi, smer Zadar oziroma za ostala vozila izmeri v obe smeri. Če te pa kaj več zanima, pa si ga pojdi ogledat, saj si nonstop doli pa spleži gor na drog  ... eni ste pa res fenonem. Aja, omejitev 50...    
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!