Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

Daleč največ hamburgerjev na svetu se poje v McDonalsu in daleč najslabše hamburgerje delajo v McDonaldsu. Količina konzumentov (uporabnikov) ne odraża nujno kvaliteto konzumiranega (uporabljanega).

Povezava z neko drugo temo na forumu je zgolj slučajna....;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BIF pravi:

... okusa...

Ne bo držalo. Voda ima okus. Moja žena opazi razliko med različnimi vaškimii izviri pa tudi razliko med različnimi flaširanimi vodami.

Okus pa tudi ''trdota'' je pa definirana, skozi kaj je deževnica tekla, ko je prišla do izvira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Buschi pravi:

Ne bo držalo. Voda ima okus. Moja žena opazi razliko med različnimi vaškimii izviri pa tudi razliko med različnimi flaširanimi vodami.

Okus pa tudi ''trdota'' je pa definirana, skozi kaj je deževnica tekla, ko je prišla do izvira.

https://sl.m.wikipedia.org/wiki/Voda

Je pa seveda jasno da voda ni voda....saj smo vendar na MS forumu....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 12. 2018 ob 10:10, Alla pravi:

@Zok dandanašnja mestna mladina nima pojma o osnovnih opravilih o gojenju in pripravi hrane.

pr nas pa še kr vejo..je pa res , da smo glavno mesto kmetov.

Ob 5. 12. 2018 ob 10:30, Kaldu pravi:

Tehnični pouk je samo še senca tistega, kar smo mi obiskovali. Kar pripravite se, čez desetletje bo bolje plačan vodovodar in električar kot IT programer. Pa veliko težje bo mojstre dobiti.

Sicer tukaj ni nič globokega, le nič dobrega nas me čaka.

škoda , da to ne velja ..pa to berem, in poslušam že nekih 20 let..

 

pred 9 urami, Buschi pravi:

Ne bo držalo. Voda ima okus. Moja žena opazi razliko med različnimi vaškimii izviri pa tudi razliko med različnimi flaširanimi vodami.

stari s čem s ti to poročen ? ker človek definitivno ni .. :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena na temo živali in moških:

  Nikoli nisem razumel, zakaj ženske ljubijo mačke. Mačke so neodvisne, ne poslušajo, ne pridejo, kadar jih pokličeš, rade ostajajo zunaj vso noč, in kadar so doma imajo najrajši mir in spijo.
Drugače povedano, vse tiste lastnosti, ki jih ženske sovražijo pri moškem, ljubijo pri mački .

Jay Leno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!