Jump to content
  • Sign Up
Ice

Globoke misli & misel dneva & stuff

Recommended Posts

twom

Delamo za dva, plačani smo za pol, davkov plačamo za štiri, zmatrani smo za pet. Kle neki ne štima.

Frenk 67
Ob ‎6‎. ‎12‎. ‎2019 ob 18:30, twom pravi:

Delamo za dva, plačani smo za pol, davkov plačamo za štiri, zmatrani smo za pet. Kle neki ne štima.

mal to premeši :D

twom

Ko ženske želijo zgledati mlajše:
- peeling, mikroabrazija, maska za obraz, 12 različnih krem, 3 slojni makeup - zgledajo dva tedna mlajše.

Ko moški želimo zgledati mlajši:
- se obrijemo - zgledamo mlajši 10 let

twom

ponavadi princ reši kraljestvo ko dvoglavemu zmaju odseka glavi, žena in tašča, potem je pa mir v kraljestvu, včasih je zmaj celo troglavi, verjetno še kakšna sestra od žene ali tašče, tolk o pravljicah za otroke

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• krucymucy
      Malo pocakaj da gorivne celice naredijo primerne za vgradnjo v moped. V vecjih aplikacijah so na voljo in jih ponuja kar nekaj proizvajalcev ze.  Mogoce je brca v temo, to bo prihodnost pokazala kaj bo bolje, FCEV ali BEV? Najbrz oboje. BEV za daily, FCEV za daljse razdalje. Gostota energije v baterijah raste, v proizvodnji so ze baterije s 400Wh/kg, 500Wh/kg so na pragu, prototipi 600Wh/kg tudi ze obstajajo in se preizkusajo. Za zadnji primer bi to pomenilo da ima baterija za 300+km 60kg. Nic tezje od polnega rezervoarja in kompletnega ICE motorja z vsemi potrebnimi priveski.  
    • Akito
    • NoGe
      Ja pogooglou sem že vse živo. Je pojav ja, tako na starih kot na magnesium. Nekaj tem je, nobena pa zaključena z rešitvijo  oziroma vzrokom. Tudi pri agregatih z zelo malo kilometri se pojavi. Vijak popolnoma čist. Oziroma reees malo finega prahu ampak zanemarljivo. Lani sem tudi razmontoral in opral hladilnik olja, cevi, tlačni senzor in zunanji karter. Pogledal se tudi sklopko če bo kaj videt pa je vse na mestu. Stator originalen, 8 let nazaj sem zamenjal to 'sklopko' zaganjač takoj ko je začela preskakovat. Zagoni brezhibni vedno. Kakršno koli kopanje po agregatu pri mehaniku se ne splača. Po italiji se dobijo agregati za.500€ z okrog 30.000km. Res ni 100% sigurno kaj kupiš ampak ok... Malo tveganja. Zdej pa da bom dajal 1500€ za rihtanje tega agregata... Za 2000€ dobim pa cel motor drugi. Z motorjem sem zadovoljen, ampak je staro... Sicer od Tuono je malo agregatou, po večini so od RSV, ampak je itak isti. Edino Caponord mislim da ima drugačne odmične če se ne motim
    • Thundercat
      https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14871817&display=Yamaha MT07   Pozna kdo? Kdo od tukaj?
    • KennyJR
      Ok... Ducati je vozil eno leto na Michelin gumah... Ta informacija mi je ušla... Ampak point je še vedno isti... Gume so se pekle čez noč še leta po tem, ko je Ducati šel na Bridgestone... Ne vtikaj se v malenkosti, če maš narobe... 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!