Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

Drage Slovenke inu Slovenci
 
Zapomnite si... 
... ljubezen do domovine,žensk in vina je enaka... 
Na koncu ostaneš brez ficka
 
Vaš dr. France P.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno kavo je zjutraj v Beli hiši naročil Trump?
Coffee TO GO ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, bajkr88 said:

snečer...

Sm bil na Vodopad Kravica  u Bosni kadar še ni blo moderno poštimano je bila samo steza do slapov.Srečam kmeta ki se mu je osu dal v trmo in ni hotu ne naprej ne nazaj ,pa mu pravim u čemu je problem ne znaš ravnat z oslom ti ga jaz spravim do slapov in sem šepnu oslu na uho pejdi gremo in osu meni nič tebi nič začne marširat naprej pravi bosanc šta si mu kazao eeee to ti je tajna potem mi je podaru par volnenih nogavic doma napravljenih.Samo dobro o Oslih:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Spasku pravi:

Sm bil na Vodopad Kravica  u Bosni kadar še ni blo moderno poštimano je bila samo steza do slapov.Srečam kmeta ki se mu je osu dal v trmo in ni hotu ne naprej ne nazaj ,pa mu pravim u čemu je problem ne znaš ravnat z oslom ti ga jaz spravim do slapov in sem šepnu oslu na uho pejdi gremo in osu meni nič tebi nič začne marširat naprej pravi bosanc šta si mu kazao eeee to ti je tajna potem mi je podaru par volnenih nogavic doma napravljenih.Samo dobro o Oslih:lol1:

Pametniji popušta....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako veš, da si v skladišče dobil italijanski izdelek poslan iz Italije?

1.izdelek je v delno sestavljenem stanju!

2.izdelek je spakiran na paleto ne- EU mer!

3.izdelek ti dostavijo 15 minut pred koncem šihta na paleti v kombiju, kljub temu, da vedo, da nimaš viličarja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Buschi said:

Kako veš, da si v skladišče dobil italijanski izdelek poslan iz Italije?

1.izdelek je v delno sestavljenem stanju!

2.izdelek je spakiran na paleto ne- EU mer!

3.izdelek ti dostavijo 15 minut pred koncem šihta na paleti v kombiju, kljub temu, da vedo, da nimaš viličarja!

Hvala bogu nimam več niti enga It izdelka in tudi ga ne bom več nikoli kupu vse kar sem imel je šlo u maloru kmalu po garanciji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Buschi pravi:

Kako veš, da si v skladišče dobil italijanski izdelek poslan iz Italije?

1.izdelek je v delno sestavljenem stanju!

2.izdelek je spakiran na paleto ne- EU mer!

3.izdelek ti dostavijo 15 minut pred koncem šihta na paleti v kombiju, kljub temu, da vedo, da nimaš viličarja!

ne bodi škrtica pa daj viličaristu iz bauhausa en taplav bankovec pa ti bo paket razložil kam ti srce poželi ;) 

P.S. lahko tudi iz katere druge trgovine/dejavnosti, beseda ni konj, lepa beseda vedno mesto najde (evo 2 globoki misli pa še nasvet gratis :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50% mladih v Sloveniji vidi lepo prihodnost.. Ostalih 50% nimajo denarja da bi se drogiral ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo potrpet 14 dni so rekli oblastniki. Se pravi še 2 do tri mesece, pa bo res bolje.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125788714_3432314160137709_2856373593712209544_n.jpg.f5afbdc837131eb4d7eb22349fd5bceb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakič ko kupim nov motor, gre Slovenija v lockdown...hm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!