Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

Po moje pa so "krivi" tudi droni, ki so vse bolj pogosti in dostopni, ljudje pa jih uporabljajo za razne, tudi nezaželene dejavnosti.

In tako nastradajo vsi, ki se ukvarjajo s takšno dejavnostjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Ninč. pravi:

Al pa lulčkov :whistle:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

160631474_10223008019641680_6847965263332312531_o.thumb.jpg.5911943ec0f4605680dff770ed249a78.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Darko3g pravi:

Jaz se bolj bojim, da nekateri najdejo problem za vsako rešitev.

Predvsem ženske...

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je vseeno, če kažeta s prstom name. Vem kaj je blo do zdaj in koga ali česa ne želim. Jebiga, bom pa večno sama

Je pa res, da so določeni dogodki zadnjih 14dni vplivali name... Se bo tud to zakljucilo. Kad-tad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, ne, ne...tist da imajo ženske problem za vsako rešitev je bolj splošna resnica...

Ninč, če bi ti lahko kako pomagal oz bi znal, bi ti z veseljem...sam...edini popolni moški, ki sem ga poznal...je bil oddan 21 let nazaj... žal...   :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Buschi pravi:

Aja, ne, ne...tist da imajo ženske problem za vsako rešitev je bolj splošna resnica...

Ninč, če bi ti lahko kako pomagal oz bi znal, bi ti z veseljem...sam...edini popolni moški, ki sem ga poznal...je bil oddan 21 let nazaj... žal...   :naughty:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 3. 2021 ob 17:17, Ninč. pravi:

Smotko :jezik:

hir aj em always zhe same..

pred 20 urami, Ninč. pravi:

FB_IMG_1615754499420.jpg

neču mala da te grlim jer neču da pljačeš ko malja beba .. 

in to mesec ? 5 dni tardeče umes pa jokat ? ajd ne seri dušo.. :D

pred 20 urami, Darko3g pravi:

Jaz se bolj bojim, da nekateri najdejo problem za vsako rešitev.

 

pred 20 urami, Buschi pravi:

Predvsem ženske...

eh..da nisam zaostao i mene bi zgazio..

pred 19 urami, Ninč. pravi:

Mi je vseeno, če kažeta s prstom name. Vem kaj je blo do zdaj in koga ali česa ne želim. Jebiga, bom pa večno sama

Je pa res, da so določeni dogodki zadnjih 14dni vplivali name... Se bo tud to zakljucilo. Kad-tad

najdi si nekoga ki ne bo s prstom kazal temveč z batino.. verjem ti bo full bolj ušeč..

14 dni? ej še 14 pa bo tardeča..  pa zdele si že čez pol..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Ninč. pravi:

Mi je vseeno, če kažeta s prstom name. Vem kaj je blo do zdaj in koga ali česa ne želim. Jebiga, bom pa večno sama

Je pa res, da so določeni dogodki zadnjih 14dni vplivali name... Se bo tud to zakljucilo. Kad-tad

Ne se sekirat, moja teta se je drugič poročila v domu penzionistov, saj ne da ji je bilo dost do tega...je bla pa žurka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, MARE 65 pravi:

Ne se sekirat, moja teta se je drugič poročila v domu penzionistov, saj ne da ji je bilo dost do tega...je bla pa žurka.

Uf, se zal ne primerjam in ne gledam na druge... Ji pa vsekakor privoscim sreco! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper, tukaj ti pa ne dam prav. Mali zadnja ljubezen ni bila usojena, malo preveč si je obetala od nje, malo preveč zalubla in žalost ter razočaranje je tu. Sicer ne vem, če je pametno to objavljati na netu, ker stro srce ni lih pokvarjen Tomos, ki ga popraviš z čigumijem in sponko za papir, ampak bolj pokvarjen BMW: neglede kaj storiš, neglede, koliko vložiš vanj, popraviti ga ne moreš nikoli več.

Tudi batina ni vse(sicer žena pravi, da je sedaj fajn, ker je velika in dolgo trda) ampak tudi pozornost in vračanje ljubezni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Ninč. pravi:

Uf, se zal ne primerjam in ne gledam na druge... Ji pa vsekakor privoscim sreco! 

Potem pa se ne sekiraj in zajemi življenje zdaj s polno "šeflo" in gasaaaaa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz moji večkrat na dan rečem, da jo mam rad, presenetim kdaj z kakšnim šopkom, čokoladico(čeprav jih sicer ne sme)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!