Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
Ice

Globoke misli & misel dneva & stuff

Recommended Posts

Ice

in ti meni,naj te ne rajcam.jebemtis,ze od vceraj opoldne nisem nic vec jedel,ti pa o herburgerjih in cajih.mars.....

(kako se mi jezik po tleh vlaci od lakote)

best

Ice

Ice

sej je globok stuff.....ves kaksno luknjo imam v zelodcu?

best

Ice

Pervy

ne morem mislit ker sem ful lacen, zejen pa se na WC me. tak da nic globokim misli samo stuff.

Ice

pervy......zuboreci potocek,pipa,ki pusca,sumeca recica,tus....

best

Ice

Pervy

quote:

pervy......zuboreci potocek,pipa,ki pusca,sumeca recica,tus....

best

Ice

pusca pusca in zato grem domov. se 5 min. pa grem, zunaj motor, zmerno oblacno ampak suho vreme, malo pelat, nekaj pojest, spet malo pelat, zvecer kako pivo,....

oh to se bo dober dan, samo se 5 min. se bom kr oblekel pa celado pripravil,....

PERVY LOGOUT

psiho

quote:

Jaz vam povem, da je bog sigurno zenska, ker ce bi bil moski, potem bi nam dal pamet, da zenske razumemo. Ker pa jih niti pod razno ne, potem je to delo zenske boga, ker nas s tem tako muci. Zihr je tko...

Bog je moški. In to zato, ker je bog najprej ustvaril moškega. Razsvetlil ga je z inteligenco, obliko... Nato je bog naprej ustvarjal vesolje. Nadaljeval je z planeti, nedom, oblaki, vetrovi, na planetih je ustvaril rastline, krokodile, dinozavre, kace in ne vem kakšne vrste drhal še. Naredil je oceane, gore in skratka vse kar vidimo in kar je skrito našim ocem. Bil je zelo zadovoljen, vendar je imel problem z reciklažo odpadnega materiala. In spomnil se je...

psiho

Ice

uuuuuuuuu,psiho,UUUUUUUUUUUUUUU,de to pupa vidi.......har har har,adijo psiho.lepo te bilo poznati,pa ce samo preko neta.

best

Ice

easyrider

Jebi ga Psiho, te je Ice opozoril, pa nisi bil toliko pameten, da bi zbrisal svoj post. Sedaj boš pa videl hudica (Pupa rada tepe).

lp Easyrider

Brrrm

Nic šovonisticna preseta.

Zeus (Zevs) (možakar) je tam na podstrešju šef in mece dol strele in podira krave Evrope, ce je potrebno,

Hera (žensko bitje) pa samo spletkari tam gori.

In menda je svet po božji podobi skup djan.

Brrrm

psiho

Šivinisticna svinja da sem? Jaz? nemogoce!!! Ženskam se pa ne dam kar tako. Prejšnji teden me je ena tko razkurila da sem jo tako napizdil da sem peno scal! Tolk da veš! Pa z glavo naprej me u mlincek dej - da te ne bom v tvoje prstke ugriznil, pa tega vesela ti ne bom naredil, da boš mojo faco videla. BOG JE MOŠKI.PIKA.ZADEVA ZAKLJUCENA!

psiho

Ice

kaj naj recem.glede tega (bog=moski) se strinjam s teboj.

best

Ice

Brrrm

Se ne strinjam z vami.

En sam takega heca, kot vlada tu doli na Zemlji ni mogel ustvariti.

Jih je bilo vec

Brrrm

Ice

quote:

Se ne strinjam z vami.

En sam takega heca, kot vlada tu doli na Zemlji ni mogel ustvariti.

Jih je bilo vec

Brrrm

naj te opozirim na probno verzijo zemlja-beta 0.1.na vse pripombe,ki so jih imele testne osebe so reagirali in so izdali zemlja 1.0,v kateri pa niso pocistili vseh napak (v slovarju tudi pod microsux).ostanek zgodovine znan.

best

Ice

easyrider

Pa še ta je bila najprej narejena za DOS 3.1 pa so jo potem priredili za WIN 3.0 in kasneje nadgrajevali.

lp Easyrider