Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


Priporočene objave

Alora, naj bo vse v enem.

Da začnem:

Trenuntni telefon (Dragon 1928) mi lomi škatle in mam z njim same probleme. Dokler je v garanciji jim ga bom nosu na servise, pole pa adijo.

In kot naslednji me matra eden izmed teh:

Nokia 6630

Nokia 6670

Nokia 6680

Mnenja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam 6630!

Ej ne vem,.. meni zelo slabo vleče, pri pogovorih med vožnjo sploh rad izgubi vse črtice signala... pa tud v žepu se odloči, da kljub pokritosti ne bo sodeloval v omrežju. Fotkič ni kaj preveč dober, kor tecimu pri pol cenejšem siemensu,.. vse preveč temno. Baterijo žre 2-3dni pri normalni uporabi... pa še to, začel je šumeti zvočnik,... kot da bi ga trgalo,.. sedaj pa še mikrofon občasno ne dela... ne vem, kaj naj ti rečem,.. moj je star 4 mesece in se poslavlja,... nikoli ni padel na tla, ali karkoli podobnega. Niti se ni učil plavat, niti nič škodljivega pa vendar umira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nokia 51XX serija - zakon!!!! pada po podu, utaplja se v politih bambusih in pivu, pada v sneg in iz motorja, pa že več kot 2 leti dela brez problema :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam 6630!

Ej ne vem,.. meni zelo slabo vleče, pri pogovorih med vožnjo sploh rad izgubi vse črtice signala... pa tud v žepu se odloči, da kljub pokritosti ne bo sodeloval v omrežju. Fotkič ni kaj preveč dober, kor tecimu pri pol cenejšem siemensu,.. vse preveč temno. Baterijo žre 2-3dni pri normalni uporabi... pa še to, začel je šumeti zvočnik,... kot da bi ga trgalo,.. sedaj pa še mikrofon občasno ne dela... ne vem, kaj naj ti rečem,.. moj je star 4 mesece in se poslavlja,... nikoli ni padel na tla, ali karkoli podobnega. Niti se ni učil plavat, niti nič škodljivega pa vendar umira...

Bi se težko strinjal s čimerkoli od naštetega (razen porabe baterije :whistle: ).. moj je star 10 mesecev, je šel večkrat po tleh :slap: , pa še vedno dela odlično :OK:

Še primer fotke...

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...e=post&id=47579

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nokia 51XX serija - zakon!!!! pada po podu, utaplja se v politih bambusih in pivu, pada v sneg in iz motorja, pa že več kot 2 leti dela brez problema  :OK:

Misliš 5110? :devil: Moj je zdržal padec v lužo in potem z avtomobilom peljal čez njega. Še vedno delal. Seveda ni bilo na asfaltu ampak na mehki podlagi. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam K700i pa je dober telefon ene parkrat pado ze po tleh pa brez kakih posledic edin kaj je na tem telefonu - je to da nima kartice pa da se jostick ful kvari,mel v enem letu ze 2x na servisu zdaj pa potekla garancija pa upam da bo delalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi moja 5140 mela še blu-zob, bi bla d'best za mene... zaj pa om mogo počasi o kaki menjavi razmišlat :( ... razn če ve kdo za kako šanso da se da blu-zob naknadno vgradit? :) - koste vas es vole :)

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6670 al pa 6680 pa ni še v nobenih rokah... mam šanso ga dobit iz švice, kjer so te reči ne samo poceni, skorej v hrbet jih dobiš k greš s trgovine :P

ma 6630 mi je kar zanimiva, edino malce star model je res (eno leto). Ni to d morem met navsak način najnovejšo verzijo, gre se za to d dobim še kej na servisih ipd., pa še garancija je dveletna teh novih in seveda vse hibe prejšnjih modelov odpravljene :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora, naj bo vse v enem.

Da začnem:

Trenuntni telefon (Dragon 1928) mi lomi škatle in mam z njim same probleme. Dokler je v garanciji jim ga bom nosu na servise, pole pa adijo.

In kot naslednji me matra eden izmed teh:

Nokia 6630

Nokia 6670

Nokia 6680

Mnenja....

Trenutno imam 6680 in sem z njim zelo zadovoljen. Prej sem imel 6630, pa je bil tudi ok. Glede na trenutne akcije bi se odločil med 6680 in Sony Ericsson k750 ali W800, ki tudi kmalu pride. Vsi ti telefoni imajo po novem 2 leti garancije.

sicer pa ... potrebuješ mobilnik le za telefoniranje ali bi rad tudi UMTS, Symbian ...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali bi rad tudi UMTS, Symbian ...?

to, za to mi gre, čene rabim tega je tudi zdejšnji dobr (če bi delu)

Gre se mi zato d mam mail odjemalec in Gprs in mal bolši telefon in pregleden (velik) ekran, povrh vsega pa še symbian k se da precej pametnih uporabnih programov gor....in kartico k služi kukr en USB kjuč... z velikim spominom (pač kolkr kupiš)

pa še dobr aparat je gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali k750 ne moreš falit

nevem, nekako mi sony-ericson ne diši kej prevč... nism mel dobrih izkušenj z njimi <_<

Če bi motorola ruknla vn kej pametnga bi se sigurno odloču zanjo namesto nokie, ma je vse nekam kilavo pr Moto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa pogrešam moj oranđn cegu (eriscon nevemkvaže)

nej samo povem,da se pod vodo ne da pogovarjat,sm probal.sms-e pa lahko pišeš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...men je telefom uporabn sam tolk da se oglasim, da pokličem, pa da 1X na mesec napošem kak SMS, vse ostalo mi je brez veze,... neuporabno :BUA: ,...slike na GSM-u so take, da nč ne vidiš, če hočeš slikat si kupš fotoaparat,...internetne povezave so veča al manj neuporabne, zato mamo PC-je, itd.... u glavnem vse kar je poleg "telefoniranja in SMS-ov" je zame brezpredmetno,... aja kater telefon mam?? Eno NOKIO, ne vem katero,.... se pa da s to ne vem katero nokio vse zment... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOKIA rulz pa kera kol že...................je pa res kokr je King napisou, pogovor pa kak sms drugo je pa vse sranje...................rajš kak pir več vase zlijem kokr da en ful hud telefon kupujem :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOKIA rulz pa kera kol že...................je pa res kokr je King napisou, pogovor pa kak sms drugo je pa vse sranje...................rajš kak pir več vase zlijem kokr da en ful hud telefon kupujem :lol:

..itak,...največja ironija pa je, k ti ta "hud" telefon po štengah pade, pa si vrgu 100kSIT al pa še več po štendah.... se vsaj ne sekiram če mi pade po tleh pa se razleti... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nokia 6310i

že dve leti izredno zanesljiv spremljevalec.

žal (še) nima dostojnega naslednika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

king,jst sm tud tko mislu...ampak veš,da smo lih z mobilcem od kolega nardil par legendarnih fotografij...in da je včasih fino it na wap pogledat,al je gibernau res ostal brez nafte...

trenutno mam pa sažem myx3-2 :hmm: jah,zastojn sm ga dobu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

king,jst sm tud tko mislu...ampak veš,da smo lih z mobilcem od kolega nardil par legendarnih fotografij...in da je včasih fino it na wap pogledat,al je gibernau res ostal brez nafte...

trenutno mam pa sažem myx3-2 :hmm: jah,zastojn sm ga dobu :D

...kar sem jaz videl fotk na GSM-u je blo kr neki,..en zmazek, k se nč ne vid. Ptrebe po Wap-u nimam, zato sem sam povedu svoje mnenje,...sej ne rečem, da so tut fotke dobre,... sam uprašanje je "cena" za te fotke..

...ja tut jaz dobim telefon zastonj,.. 1x letno, oz. k ga "znucam al pa sesujem"

...prednost službenega telefona pač :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

simens je zakon...končno imam mobitel,ki je bil že 101-krat na tleh pa še sedaj dela... :OK: (ga imam že 6 mesecev,to je že rekord)... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno staro nokio brez umts, wap, fotoaparata......in raznoraznih drugih 'bonbončkov', pa še zelo trpežna je, saj mi kar nonstop nekaj po tleh pada in vsak padec odlično prenese :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!