Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


Priporočene objave

pred eno uro, Nearrain pravi:

Nano S10. 4dni ali vec brez problema

BTW: Android za 120€

In kaj uporabljas od tega kar nudi android gsm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno se ti res najbl splaca pocophone

al pa mi 8

sam mam ze dobri 2 leti mi 5, pa ga se nebi menju, tud updajte se zmiri dobivam, kar je tud pohvalno, da ti posodabljajo tko str telefon, trpezen je tud bl ku katerkoli k sm ga mel prej

1x mi je v vino padu, 1x se v dezju valu, padu mi je preveckrat, pa se zmiri dela in ni vodotesen :D

sm probu umes se galaxya s7, sm ga mel 1 tedn, pregrevu se je brez razloga, baterija ni zdrzala niti 1 dan, pa ni pokazalo nobene tko potratne aplikacije

in se pika na i, 1x mi je padu, se je razbil spredi in zadi :D, takrat sm zaklucu s samsungi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Nearrain pravi:

Vse kar uporabljam na iPhone-u

Mesenger,facebuk,surfanje,forumiranje,slikanje,snemanje,wifi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

47 minutes ago, sesir said:

Mesenger,facebuk,surfanje,forumiranje,slikanje,snemanje,wifi??

Da

Numo S10 ima 5000mAh, docim iPhone 7 ima 1,960mAh  . . . go figure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Imam vprašanje za poznavalce Androida. Imam Huawei P9 lite in Android 7. Privzeti koledar se sinhroniira s službenim Exchangom, vendar lahko naložim le privzeti koledar, ne pa drugih, ki jih imam na Exchangu. Ali obstaja možnost da vključim še druge koledarje (npr. Urnik, šport, in podobni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Podarim 2x zaščitno steklo za Samsung S8 ker mi je  zmešan Angleš  2x poslal napačno šele v treče je poslal pravilno tako da sm dubu 3 za ceno 1nega :lol1:

IMG_20190406_142533.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, sesir said:

Jz ga pa glih mislim narocit z aliexpres...

povej kje stanuješ ti pošljem oba lahko tudi na zs. BTW stekla od S 8 so problem ker so robovi okrogli in rado odstopi.

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razbil se vsak gepl do sedaj (v zadnjih letih sem imel LG Optimus 4X HD, 2x Lenovo P80, Xiaomi MI A1 itd.) - pa ne samo enkrat. Rekorder je Lenovo, menjal sem cca 15 ekranov. Minimalni rekord malo manj kot 12 ur, maksimalni 3 mesece. Kolegi pobirajo stave koliko casa mi bo drzal ekran - tisti, ki najbolj brcne v temo, da za rundo. Pa se sicer nimam za nekega haudreta, ampak pac... ...ko pade, mi pade na betonska tla pod avtodvigalom, ne na preprogo v dnevni sobi.

Razmisljam o Croscall-u Trekker x3 oz. nekaj v tem rangu. Vem, da ni najnovejsi, top shit robe v barvi kravate ali metuljcka nocem vec, to je vse prekrhko. Je se kaj zanimivega v tem rangu?

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi raje kupo ok gsm na narocnino in dodajal tistih 5eu na mesec za zavarovanje?Je pa res,da ko frend razbil s8 mogu dat se 90eu da so popravili...

Samsung a7 je ze od 6eu...huawei mate 20light tud...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sem na bobu, placam tistih 12 eur in imam cez glavo dovolj vsega. Telefon pa tud raje kupim naenkrat,d a se ne tolcem po glavi da sem razbil telefon, ki ga bom moral se 22 mesecev odplacevati. :)

Rad bi octacore, vsaj 3 GB RAM in vsaj 32 GB storage + MicroSD (ali 64 GB), dobrodoslo bi bilo se brezzicno polnjenje in citalec prstnega odtisa na zadnji strani, ampak se da preziveti tudi brez tega (ceprav tezko)... ...predvsem pa da gre za oklepnika.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezzicno polnjenje je bedarija....men enostavneje vsakic vstekat na 3m polnilec kot jemat iz etui da wifi polnjenje dela...

Frend si kupo original samsung in mi cez teden dni poceni ponuja....ker sem mu razlozil kako je to zame neuporabno mi je pokazal kako je tudi njemu neuporabno saj se mu ne da gsm dajat iz etui...

Za odklep zaslona imam jz "vzorec"ce temno...zunaj pa na oci...mi dalec najbolj simpl...primes pogledas v ekran in dela...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zato bi rad oklepnika - da ne rabim etuija. V avtu ga poknes v sredinski naslon, pa se ze polni. Sedaj imam 3d printani nosilec z USB-C vtikacem, pa kljub temu, da je precej dobro narejeno, vseeno vcasih rabis kako sekundo, dve, da ga vstekas - da se lepo vsede v konektor. Tako bi ga pa enostavno zabrisal v tray, pa bi se pricel polniti. Oklepniki imajo konektorje navadno zaprte z gumijastimi cepi, odstranjevanje le teh vsakic ko bi se vsedel v avto je pa malo neprakticno, da ne recem zoprno.

Citalec prstnega odtisa mi je pa kul, ker dejansko - deluje. Pred leti ko sem te zadevscine montiral po bajtah pri vhodnih vratih, si moral potegniti prst cez senzor, pa je v petem poskusu prijelo - vsak poskus pa je trajal kake 3 sekunde, da je revez sprocesiral pravkar prebrane podatke. Mi A1 samo primes v roko tako, da se s prstom dotaknes senzorja, pa je ze odklenjen. Vedno znova, brez pardona.

Odklepanja s pomocjo kamere se nisem preizkusil. Bom pa.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene moti etui...zato nabavo tega...sem se ga pa ze mal navelico in bi temperet glas in tega karbonskega zdaj...

Screenshot_20190406-220232_AliExpress.jpg

Screenshot_20190403-230603_AliExpress.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend imel s9 v nekem etui original kao proti udarce 50eu...se dobro...gsm padu z balkona na asfalt...se etui ni bil poskodovan...

Tudi moja mama gsm terminator...mas teh armour case kuk ces po aliexpresu od 3eu z ptt

€ 5,01  26%OFF | Heavy Duty Case For iPhone XS Max X 8 7 6 6S Plus Doom Metal Shockproof Armor Case For Samsung Galaxy S9 S8 Plus S7 S6 Note 9 8
https://s.click.aliexpress.com/e/S8r86O8

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta boljši mobi je bil Ericsson GA628 neuničljiv preživel padce z 12m na beton ,potem sem si kup da bom frajer T 28 očke z glave je bla cena imel sem ga pol ure in potem mi je padu v jašek od hidranta za namakanje v polju  in konc veselja od takrat ne kupim več drazga mobitelaericsson-t28-world-1.jpg.b07269f05333b90fbec88a59f1ae30d1.jpgs-l1600.thumb.jpg.421007746a0e410525aa8d14e44818af.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Zok pravi:

Razbil se vsak gepl do sedaj (v zadnjih letih sem imel LG Optimus 4X HD, 2x Lenovo P80, Xiaomi MI A1 itd.) - pa ne samo enkrat. Rekorder je Lenovo, menjal sem cca 15 ekranov. Minimalni rekord malo manj kot 12 ur, maksimalni 3 mesece. Kolegi pobirajo stave koliko casa mi bo drzal ekran - tisti, ki najbolj brcne v temo, da za rundo. Pa se sicer nimam za nekega haudreta, ampak pac... ...ko pade, mi pade na betonska tla pod avtodvigalom, ne na preprogo v dnevni sobi.

Razmisljam o Croscall-u Trekker x3 oz. nekaj v tem rangu. Vem, da ni najnovejsi, top shit robe v barvi kravate ali metuljcka nocem vec, to je vse prekrhko. Je se kaj zanimivega v tem rangu?

X3 sem jaz nabavil, ker sem zlomil, razbil in podrsal tudi že nekaj founov. Tale je že 2 leti v uporabi pa še podrsan ni. Meni je všeč, ekran še vedno brez praske (pa nimam nobene zaščite) uporabljam ga za navigacijo na motorju, nekajkrat je že padel ampak dela. Baterija zdrži tudi dooolgo. Fotkič ni nek presežek, je pa boljši kot kitajci. Zaenkrat sem zelo zadovoljen, edina slabost je, da je cegu. 2x težji od ostalih. Ampak vsaj veš da je še v žepu.

Aja, pa video dobro snema, tudi pod vodo in to slano. Preverjeno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

Fotkič ni nek presežek, je pa boljši kot kitajci

Tele slika je z kitajcerm narjena brez poporavkov v Photo...ne ti meni žalt kitajcev :lol1::beer2:

IMG_20190402_174422.thumb.jpg.a0d7769bed04948798c173477df6014e.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Spasku pravi:

Tele slika je z kitajcerm narjena brez poporavkov v Photo...ne ti meni žalt kitajcev :lol1::beer2:

IMG_20190402_174422.thumb.jpg.a0d7769bed04948798c173477df6014e.jpg

Še opravičujem, kot Kitajci ki sem si jih lastil. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, DAMI34 said:

Še opravičujem, kot Kitajci ki sem si jih lastil. 

vem da ni neki presežek spet pa ni tako slaba napram samsungu ki stane 5x več in ima isto drobovlje v ohišju.so pa barve realne soča je bla tisti dan take barve kot na sliki zavisi pa kako ti prikaže tvoj monitor.mojga bom moral kalibrirat ker nisem že dolgo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

X3 sem jaz nabavil, ker sem zlomil, razbil in podrsal tudi že nekaj founov. Tale je že 2 leti v uporabi pa še podrsan ni. Meni je všeč, ekran še vedno brez praske (pa nimam nobene zaščite) uporabljam ga za navigacijo na motorju, nekajkrat je že padel ampak dela. Baterija zdrži tudi dooolgo. Fotkič ni nek presežek, je pa boljši kot kitajci. Zaenkrat sem zelo zadovoljen, edina slabost je, da je cegu. 2x težji od ostalih. Ampak vsaj veš da je še v žepu.

Aja, pa video dobro snema, tudi pod vodo in to slano. Preverjeno.

 

Baraba si, da ves.

Pa sem spet za par stotakov lazji. :(

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!