Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


Priporočene objave

Sam posedujem N70.Če si človek,ki ima v imeniku 70+ kontaktov,nekaj fotk in filmov pa mogoče kakšen mp3 za kratkočasit telefon začne obupno počas odpirat menije.Baterija dela iz meseca v mesec slabše, pri redni uporabi mi zdrži samo še en dan,tako, da ti priporočam, da si telefon ogledaš od nekoga, ki ga ima že par mesecev pa boš videl, če ti bo ugajal

Meni N90 začne resno klecat in štekat pri cirka 500 kontaktih (nekateri imajo slikce v profilih, pa po več telefonskih itd, morda še kak tekstič)... zato sem bil prisiljen imenik razdeliti na dva dela ... cirka 450 imen se sinhronizira v telefon, kakih 500 pa jih je samo v računalniku...

Skratka - tele nokije so drage, delajo pa ne glih, kot bi človek želel... je par es, da po 18 mesecih intenzivne uporabe panti še kar dobro držijo, tipke so tako odzivne, kot prvi dan, zaslon nima okvar... sem pa menjal že dve bateriji... in upgradal trikrat konkretno firmware ... iz verzije 2 sem prilezel že do 5. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni N90 začne resno klecat in štekat pri cirka 500 kontaktih (nekateri imajo slikce v profilih, pa po več telefonskih itd, morda še kak tekstič)... zato sem bil prisiljen imenik razdeliti na dva dela ... cirka 450 imen se sinhronizira v telefon, kakih 500 pa jih je samo v računalniku...

Skratka - tele nokije so drage, delajo pa ne glih, kot bi človek želel... je par es, da po 18 mesecih intenzivne uporabe panti še kar dobro držijo, tipke so tako odzivne, kot prvi dan, zaslon nima okvar... sem pa menjal že dve bateriji... in upgradal trikrat konkretno firmware ... iz verzije 2 sem prilezel že do 5. ..

Imaš pa bogato napolnjen imenik :kva2: :eek: No kakorkoli poznam kar nekaj ljudi, ki si lastijo N70 pa imajo vsi probleme z hitrostjo delovanja (razen Jure007 jo je včeraj pohvalil).Nevem pa zakaj je men slušalka crknila, kar na lepem,sedaj včasih dela,včasih pa ne in moram govort po zvočniku, da pol mesta še sliš,če sem zunaj :cry:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kateri telefon bi priporočali.. rabim nekaj ugodnega, da baterija drži čimdlje in da ma čimveč funkcij.. Pa naj nebo prevelik, saj mora trenutna nokia 3660 ubija z velikostjo :evilgrin:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri telefon bi priporočali.. rabim nekaj ugodnega, da baterija drži čimdlje in da ma čimveč funkcij.. Pa naj nebo prevelik, saj mora trenutna nokia 3660 ubija z velikostjo :evilgrin:

LP

hehe 3660 je res velika :D

Kaj pa misliš uzet, naročnino mobitel, simobil? Rabljenega?

Popravljeno . Popravil The_Punisher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se nokia 6151 da odklenit oz. mi kdo to lahko zrihta :hmm: :whistle:

Mislim da sam prek kode ne gre, neseš na bljižnji servis pa zrihtajo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora, naj bo vse v enem.

Da začnem:

Trenuntni telefon (Dragon 1928) mi lomi škatle in mam z njim same probleme. Dokler je v garanciji jim ga bom nosu na servise, pole pa adijo.

In kot naslednji me matra eden izmed teh:

Nokia 6630

Nokia 6670

Nokia 6680

Mnenja....

nokia 51XX serija - zakon!!!! pada po podu, utaplja se v politih bambusih in pivu, pada v sneg in iz motorja, pa že več kot 2 leti dela brez problema :OK:

Bi se težko strinjal s čimerkoli od naštetega (razen porabe baterije :whistle: ).. moj je star 10 mesecev, je šel večkrat po tleh :slap: , pa še vedno dela odlično :OK:

Še primer fotke...

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...st&id=47579

Misliš 5110? :devil: Moj je zdržal padec v lužo in potem z avtomobilom peljal čez njega. Še vedno delal. Seveda ni bilo na asfaltu ampak na mehki podlagi. :whistle:

do zdaj samsung, sony-ericsson in nokia .) z nobenim ni blo problemov :nono: ampak nokia mi je od teh :OK:

MAm nokia 6630, dela vse vredu je padel že po tleh, ampak da ne govorim o signalu in bateriji, nemorem pa ga prodat ker sem ga dobil za birmo.

Mam K700i pa je dober telefon ene parkrat pado ze po tleh pa brez kakih posledic edin kaj je na tem telefonu - je to da nima kartice pa da se jostick ful kvari,mel v enem letu ze 2x na servisu zdaj pa potekla garancija pa upam da bo delalo!

jast mam k610i pa dela fajn. 4krat na tla, baterija - 3 tedne--uedi stvarca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe 3660 je res velika :D

Kaj pa misliš uzet, naročnino mobitel, simobil? Rabljenega?

Hmm, lahko simobil.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Fantje, kako je s temi novimi telefoni, ga morem res pustit 16ur? Ker se mi zle že dere batery fully charged :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kako je s temi novimi telefoni, ga morem res pustit 16ur? Ker se mi zle že dere batery fully charged :alien1:

kerega dela navodila "prvič polniti neprekinjeno 16 ur" ne razumeš?

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kerega dela navodila "prvič polniti neprekinjeno 16 ur" ne razumeš?

...

meni je pisalo da obvezno več kot 2h. poli sem dal ene 5 h pa je :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kako je s temi novimi telefoni, ga morem res pustit 16ur? Ker se mi zle že dere batery fully charged :alien1:

Ni treba 16ur polnit. Normalno polneš kot vsakič.

ps: kerga si pa uzel?

Popravljeno . Popravil The_Punisher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah čist pocen varjanto K750i, pa je čist super :whistle: Filal sem ga pa dobre 4 ure. Vprašal glede tega pa sem zato, ker je to 16ur že malce zjajcano in je veljalo samo za tiste starejše telefone.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drug teden dobim, pa se ne morem odločiti med N95 ali N93i ... pomagajte :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drug teden dobim, pa se ne morem odločiti med N95 ali N93i ... pomagajte :krneki:

Meni se zdi se zdi n93i bolša ko n95, sem mel v rokah oboje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a obstaja program al pa kej takga, ko bi not upisu telefonsko, pol pa bi ti pokazal na zemlevidu kje je ta človek s tem telefonom in to številko ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!