Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


Priporočene objave

Mogoče moderatorje tega foruma spremlja SOVA ... al pa DORNA (informacije in znanje o motorjih ter pnevmatikah znanstvenikov MS-ja je dragoceno)  ... pa vstavijo kakšn programćek v GSM ...

sam v razmislični razmislek :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 ure preden sem diagnosticiral problem in še 1 uro jebanja, da sem ga rešil.

Namreč, nov aparat, varnostna nalepka, cel, čist, zapakiran v vseh možnih folijah, bi človek pričakoval, da se nihče ni prijavil v google mar ne...

ker ti blesavi LGji, kljub hard resetu, v primeru da si pozabil ali nisi odstranil google računa, hočejo točno tega (seveda ga jaz ne vem in moj ni pravi in potem si v loopu) Zakaj je ta problem na novem aparatu, mi ni jasno.

Zadevo odpraviš takole:

https://www.youtube.com/watch?v=RBTfK7TbWa0

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎19‎.‎11‎.‎2019 ob 9:03, DAMI34 pravi:

... ti blesavi LGji, kljub hard resetu, v primeru da si pozabil ali nisi odstranil google računa, hočejo točno tega ...

 

Ni to samo pri LGjih, tudi pri Samsungih, pa verjetno pri vseh novejših Androidih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/19/2019 at 9:03 AM, DAMI34 said:

2 ure preden sem diagnosticiral problem in še 1 uro jebanja, da sem ga rešil.

Namreč, nov aparat, varnostna nalepka, cel, čist, zapakiran v vseh možnih folijah, bi človek pričakoval, da se nihče ni prijavil v google mar ne...

ker ti blesavi LGji, kljub hard resetu, v primeru da si pozabil ali nisi odstranil google računa, hočejo točno tega (seveda ga jaz ne vem in moj ni pravi in potem si v loopu) Zakaj je ta problem na novem aparatu, mi ni jasno.

Zadevo odpraviš takole:

https://www.youtube.com/watch?v=RBTfK7TbWa0

Crosscall nima teh tezav. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zok pravi:

Crosscall nima teh tezav. :P

Res je ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 19. 11. 2019 ob 7:29, Snečer pravi:

to je pri applu tak, android ponastaviš in bi moralo iti

ne drži. tudi pri andruidu je isto razen če je bila izklopjena vsa zaščita (geslo, pin, fingerprint, vzorec itd),

apple je pa itaq pleme zase... edino kar imajo ok je da se lahko zaščita na telefonu izključi preko pcja oz kateregakoli browserja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Imam Huawei P8 lite z Androidom 7.0 in EMUI 5.0.4, in uporabljam vgrajen koledar. Ko sinhroniziram z Outlookom /exchangem) mi sinhronizira le privzeti koledar, ne pa dodatnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Na telefonu Huawei P9 lite sem uporabljal WPS office za urejanje dveh Excelovih datotek (dnevni vnosi). Ker mi je WPS neprestano težil z nadgradnjami na plačljive verzije, sem ga izbrisal, sedaj pa ne najdem teh Excelovih datotek (samo neke dve leti stare verzije). Ima kdo idejo, kje bi se lahko nahajale zadnje verzije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Darko3g said:

Na telefonu Huawei P9 lite sem uporabljal WPS office za urejanje dveh Excelovih datotek (dnevni vnosi). Ker mi je WPS neprestano težil z nadgradnjami na plačljive verzije, sem ga izbrisal, sedaj pa ne najdem teh Excelovih datotek (samo neke dve leti stare verzije). Ima kdo idejo, kje bi se lahko nahajale zadnje verzije?

File manager -upravljalec datotek odpri in pritisni na more -več-tam se nahaja pod dokumenti

 

 

 

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker nočem imeti plačilnega sredstva na founu in ker je plačnik podjetje, kako lahko kupim aplikacijo z gugl pleja? 8,99€ vse skupaj?

 

Oziroma, a je registracija kreditne kartice enostavna, al bom moral na banko laufat po kake kode?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, LunaticFringe pravi:

@DAMI34A nimaš predplačniške? 

službena cifra je, foun pa moj. Mobitel

mam sicer še eno T2 cifro, ampak ne znam spravit na moj foun. Je kartica v drugem telefonu.

KTM ni poceni, pa moram plačat aplikacijo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

službena cifra je, foun pa moj. Mobitel

mam sicer še eno T2 cifro, ampak ne znam spravit na moj foun. Je kartica v drugem telefonu.

KTM ni poceni, pa moram plačat aplikacijo :P

 

Kartico ? sem mislil. Naložiš gor tolko ko rabiš in festa finita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, LunaticFringe pravi:

Kartico ? sem mislil. Naložiš gor tolko ko rabiš in festa finita

sem rešil. Kartico sem vtipkal (pa čeprav se temu izogibam) pa je šlo čez. Pa prstni odtis za varovanje plačila.

Zanimalo me je samo kako poteka registracija kartice v telefon, recimo paypal ko registriraš, ti vzamejo 1€ in pošljejo kodo na banko potem pa moraš osebno tja. V času penzij, pa se mi ne hodi na banko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

debata o paypolu se je preselila:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Personaliziran anti shock varnostni ovitek za mobilnik. Z notranje strani ima po stranicah vgrajene dodatne gumi trakove kateri delujejo kot amortizer. Prenesel naj bi padec mobilnika iz višine 2,5m! No, z 1,5 sem že testiral! (Nenamerno)???
 Ni masiven in lepo sedi v roki??

FD624498-B954-40AD-9736-0B5D92D0B00A.jpeg

Popravljeno . Popravil SAR-Solo Adventure rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

 

js mam pa zdj že skor en mesec nov "zlomlen" telefon ... :ras: 

hud k poper... :jezik: 

Morda je slika naslednjega: telefon in zaslon

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 10. 2020 ob 12:07, DAMI34 pravi:

ker nočem imeti plačilnega sredstva na founu in ker je plačnik podjetje, kako lahko kupim aplikacijo z gugl pleja? 8,99€ vse skupaj?

 

Oziroma, a je registracija kreditne kartice enostavna, al bom moral na banko laufat po kake kode?

 

 

Kupiš Paysafe na pumpi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Bmflar pravi:

Kupiš Paysafe na pumpi...

čeb tebe čaku, bi lah direktno nesu dnar na peypal peš :P

Kreditna je šal skozi bp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

čeb tebe čaku, bi lah direktno nesu dnar na peypal peš :P

Kreditna je šal skozi bp

Jebi ga, sn bl pučasn, ampak ženske so zadovoljne :blush:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam kar dva računa, na eni banki tistega za plače na drugi tistega za onlajn šoping, nej živijo klopi, pijavke, lopovi bankirski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj majo zdj veze računi in ostale nebuloze .. a nimam lep telefon, kajne :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!