Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


Priporočene objave

Upam, da bodo kej popravl hitrost delovanja, ker pri N70 je porazna, če to popravjo si mogoče še nabavm, predvsem zaradi GPSa ampak, ker je iz serije 60 dvomim, da bo kej hitreje delovala kot pa N70,upejmo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kolko ojrotof bo treba za tole brcnit :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da s tem čudom tud klicat,al samo afnat okol? :devil: :SS

To, da služi mobilc kot telefon :blink: :? , morebit pa res :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ti bo tak "telefon"? Zmerej se mi je zdelo butasto dajat neke bajne vsote za vesoljske telefone... Ki jih pol procenta ljudi izkoristi... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ti bo tak "telefon"? Zmerej se mi je zdelo butasto dajat neke bajne vsote za vesoljske telefone... Ki jih pol procenta ljudi izkoristi... :D

Zadeva zna biti zanimiva, ker združuje veliko uporabnega, vključno z GPS, za ceno le tega. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da še jaz nekaj povem..=) Vglavnem jaz mam Nokio N73....=) Mobi je zakon... prvo najbol znano na mobiču je fotoaparat... (3,2 megapiksla...=) za mobitel veliko...) Ma pa en haufn možnosti/opcij.... Vglavnem meni te telefon carski...=)

A ga ma kdo od tukaj tudi..?? Ker me zanima kako temo ma nastavleno in ki jo je stakno..??

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bil kdo zainteresiran .. prodam motorolo v3 (modre barve) .. stara je 1 leto. dela vse normalno, prodam pa ker poteče naročnina pa bom drugega vzela

če je kdo naj mi napiše na PM .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja tkole je:

Odločam se za nakup NOKiE 5500 a 150€,

7373 black! za 120€

Nokia 6230i live za 40€

N70 za 150€

5500 se mi dopade ker ma Symbian in je majhna, dober fotoapart in neki športnih funkcij k pa itak niso tok pomembne. N-series vsi vemo da je dokaj ql, 7373 je pa lepa^^! 6230i je že malo starješi ampak ugoden in kvaliteten.

Ma kdo kerga od naštetih telefonov kakšne izkušnje ipd.

Pa če ma naj poste kakšno fotko posneto z fotoaparatom pa kakšne so baterije, ipd...

thx :*

lp, Razor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabljate ono funkcijo: pritisni in govori ? mslim da imajo to samo nokia telefoni

Nevem kak se nastavi... mogoče ti veš??

Eno vprašanje, mam nokio 6280 pa me zanima kak veliko memory kartico podpira, ker bi si kupil 2gb...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

N70 za 150€

Pa če ma naj poste kakšno fotko posneto z fotoaparatom pa kakšne so baterije, ipd...

thx :*

lp, Razor

Sam posedujem N70.Če si človek,ki ima v imeniku 70+ kontaktov,nekaj fotk in filmov pa mogoče kakšen mp3 za kratkočasit telefon začne obupno počas odpirat menije.Baterija dela iz meseca v mesec slabše, pri redni uporabi mi zdrži samo še en dan,tako, da ti priporočam, da si telefon ogledaš od nekoga, ki ga ima že par mesecev pa boš videl, če ti bo ugajal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kak se nastavi... mogoče ti veš??

Eno vprašanje, mam nokio 6280 pa me zanima kak veliko memory kartico podpira, ker bi si kupil 2gb...

saj pa velikost kartice pise na njej

jaz vem kako se nastavi pri mojem, sem dobil listek na mobitel centru, pojdi tja pa ti nastavijo v 5 min, nic te ne stane, pa uporaba te funkcije tudi ne, moras pa obvezno tja, da ti ofnejo to funkcijo, letos je zacela delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pa velikost kartice pise na njej

jaz vem kako se nastavi pri mojem, sem dobil listek na mobitel centru, pojdi tja pa ti nastavijo v 5 min, nic te ne stane, pa uporaba te funkcije tudi ne, moras pa obvezno tja, da ti ofnejo to funkcijo, letos je zacela delat

Jas sem mislil kak veliko memory kartico podpira nokia 6280...

A je nujno da grem na mobitel center ali lahko tudi grem v kako mobi trgovino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pa velikost kartice pise na njej

jaz vem kako se nastavi pri mojem, sem dobil listek na mobitel centru, pojdi tja pa ti nastavijo v 5 min, nic te ne stane, pa uporaba te funkcije tudi ne, moras pa obvezno tja, da ti ofnejo to funkcijo, letos je zacela delat

Kakšno pritisni in govori funkcijo to? A to mislte tist, da rečeš ime nekoga in ga sam pokliče a to voki-tokie varjanto k zdej oglašujejo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno pritisni in govori funkcijo to? A to mislte tist, da rečeš ime nekoga in ga sam pokliče a to voki-tokie varjanto k zdej oglašujejo? :hmm:

to nima vsak telefon, novejse nokie samo in bolj vecji modeli

kerga imas ?

||cheff||

A je nujno da grem na mobitel center ali lahko tudi grem v kako mobi trgovino? kaj bi rad naredil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to nima vsak telefon, novejse nokie samo in bolj vecji modeli

kerga imas ?

||cheff||

A je nujno da grem na mobitel center ali lahko tudi grem v kako mobi trgovino? kaj bi rad naredil ?

Imam Nokio N70,ma to možnost? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko jaz vem, ima

si narocnik ali ... ?

Ma to možnost n70.

to nima vsak telefon, novejse nokie samo in bolj vecji modeli

kerga imas ?

||cheff||

A je nujno da grem na mobitel center ali lahko tudi grem v kako mobi trgovino? kaj bi rad naredil ?

To možnost pritisni in govori bi rad vklučil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to možnost n70.

To možnost pritisni in govori bi rad vklučil...

N70 ima to moznost

idi sam na mobitel center pa ti tam vse uredijo, 7 min

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!