Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


Priporočene objave

in kaj je narobe z en dan vzdržljivosti?

Eni pač mislijo, da jim bo gsm, ki ima boljši cpu noter, kot računalnik, ki ga imajo doma, zdržal 3+ dni.

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nimam problemov z baterijo pri 93i... je pa res, da mam polnilc v avtu, pa enga doma, pa enga v torbi zravn obeh laptopov. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nimam problemov z baterijo pri 93i... je pa res, da mam polnilc v avtu, pa enga doma, pa enga v torbi zravn obeh laptopov. :D

a to se zdej hvalš da maš 2 laptopa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne a ne vidiš da se hvali da nima problemov z baterijo... mislm joj :trance_33_sleep:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne obstaja ;) jst sm enkrat res NUJNO NUJNO rabu pa ni blo nobene varjante...če si boš pa zapisu klice kdaj te je pa skrita številka klicala..in če bo nevem kokrat(pozanimi se kokrat na dan in kok dni zaporedoma) pol pa samo blokirajo račun uni številki :)

kdo te zaje*ava ..a ga gremo prefukat :D

saj ce bi vedel kdo je, bu ga ze sam

sam ni mene klical

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene pa zanima sledece...ce se bi dalo preko telefonske stevilke preverit, kdo je klicatelj...vse imenike sem ze prevero, drugega pa tudi na raznih mobitelovih in simobilov centrih " ne smejo"...

pa me zanima, ce maste kaksno idejo, kaj se da nardit, oz. ce ma kdo kaksne poznane ljudi, da bi to preverili...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Torej v službi imam na voljo N60 in 6500 Clasic

6500 se mi nekako bolj dopade (kovinsko ohišje) , ali ima kdo že kakšne izskušnje s katerim od teh dveh.

Nisem kakšen hud uporabnik najnovejših tehnologi mobilne telefonije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima sledece...ce se bi dalo preko telefonske stevilke preverit, kdo je klicatelj...vse imenike sem ze prevero, drugega pa tudi na raznih mobitelovih in simobilov centrih " ne smejo"...

pa me zanima, ce maste kaksno idejo, kaj se da nardit, oz. ce ma kdo kaksne poznane ljudi, da bi to preverili...

LP

Teško boš dobil kakšnega, ki ti bo to preveril in če ga že boš bodi tiho, da ne bo imel problemov ( varstvo osebnih podatkov,... :krneki: ) Drugaše pa udba še obstaja, če hoče :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima sledece...ce se bi dalo preko telefonske stevilke preverit, kdo je klicatelj...vse imenike sem ze prevero, drugega pa tudi na raznih mobitelovih in simobilov centrih " ne smejo"...

pa me zanima, ce maste kaksno idejo, kaj se da nardit, oz. ce ma kdo kaksne poznane ljudi, da bi to preverili...

LP

Če gre za "nadlegovanje" oz. da te skoz kliče pa meče slušalko dol potem operater ukrepa.Vsaj mene je enkrat en pod skrito skoz klicov, pa sm na Debitel poklicov...od takrat naprej ni blo več klica,vrjetn so mu blokiral mojo številko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če kdo ve kej kda nej bi na prodajne polica k nam pršla Nokia N95 8Gb version? :hmm:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Ima kdo UMTS aneks fraj za nakup gsma pri mobitelu bi prosim za info...... :worship: :worship: :worship: :worship:

ps usluga poplačana....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po letih na ericssonih in sony-ericssonih mi je v roke prisla nokia 5310.

lustna zadeva. baje tudi uporabna.

samo normalnih (poceni, za klicati, z dolgotrajno baterijo) telefonov pa ni vec.

vse se mora svetiti, utripati, piskati, povezovati in podobna nepotrebna sranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sest tipk manjka.

......in UMTS, HSDPA, fotoaparat, radio, kamera, mp3 player, mp4 player, navigacija, diktafon, mail/internet ........ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočeš simpl telefon sam za klicat pa nč več ti js tastaro reglo prodam....mere : 279x87x49mm :whistle: cigu vglavnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!