Skoči na vsebino

Aprilia Tuono 1000 R


dave the wave
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

20210720_163932.jpg.009918e4c8c7c0018ec19779741bfd25.thumb.jpg.2e351ffd257cde141c95bfe6efe0cc97.jpg

Priporočene objave

  • 5 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

ali je pri tem motorju lahko kaj narobe, če ga nekateri prodajajo že po 4000 km (gledu (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)-u pri VOMBERGER-ju/srebrn) ali je to pač

naveličanost lastnika do motorja in si lahko pač to privošči, mislim za letnik 2006???

Testi pišejo vse 110 % v pozitivo, me zanima, če se splača kupit ta motor za dlje časa (vsaj za 4-5 let)?

Ker sem bil do sedaj samo lastnik povprečno Japonskih mopedov pa sem hotel za spremembo vzeti Evropejca, pa sm se zaletel v Tuono 1000R (2006), me zanima tudi kvarljivost, servisi, je to kej podoben Ducati-ju in tudi povprečni vzdrževalni stroški ali so višji in itd..

kako je to z Aprilijo?

Malo mnenj bi rad slišal predno se kam zaletim :fredy:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

ali je pri tem motorju lahko kaj narobe, če ga nekateri prodajajo že po 4000 km (gledu (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)-u pri VOMBERGER-ju/srebrn) ali je to pač

naveličanost lastnika do motorja in si lahko pač to privošči, mislim za letnik 2006???

Testi pišejo vse 110 % v pozitivo, me zanima, če se splača kupit ta motor za dlje časa (vsaj za 4-5 let)?

Ker sem bil do sedaj samo lastnik povprečno Japonskih mopedov pa sem hotel za spremembo vzeti Evropejca, pa sm se zaletel v Tuono 1000R (2006), me zanima tudi kvarljivost, servisi, je to kej podoben Ducati-ju in tudi povprečni vzdrževalni stroški ali so višji in itd..

kako je to z Aprilijo?

Malo mnenj bi rad slišal predno se kam zaletim :fredy:

lp

Ne vem zakaj si skeptičen. Že veliko je bilo napisanega o kvaliteti tega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj si skeptičen. Že veliko je bilo napisanega o kvaliteti tega motorja.

Obstaja več razlogov zakaj je lahko skeptičen? Vprašal je verjetno za tistega, ki ve kaj osebno povedat, tisti, ki ga ima v garaži in itd.

PA ŠE

lp

Pa še en!

In tretji !!!

lepa je Tuono ni kej!

lp

Nofrus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja več razlogov zakaj je lahko skeptičen? Vprašal je verjetno za tistega, ki ve kaj osebno povedat, tisti, ki ga ima v garaži in itd.

Nofrus, ce mislis, da ti iz filmckov lahko poves vec svaka cast...

Ce bi z motorjem imel kaksne probleme, si lahko preprican, da bi mu povedal...

Ampak mi se z njim samo vozmo in vozmo pa benz tankamo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nofrus, ce mislis, da ti iz filmckov lahko poves vec svaka cast...

Čaki sam mal, jst sam potrdil kaj je človek vprašal, nisem pa vedel, ko nekdo vpraša po neki stvari

kot je v tem primeru bilo tudi storjeno, avtomatično, če ni komentarja lahko razberemo, da smo

ugotovili vse o omenjenemu motorjuje samo POZITIVNO,

me moraš malo poučiti o forum-eranju

na novi sistem vprašanja in za njim temu primeren odgovor oz. tišina torej sklep je

gremo na drugo temo hmmmmmmmmmm :nono: :nono: no go!!! :angry: :angry:

Filmčki, pa žal niso za spoznavanje, ampak ogledovanje omenjene Tuone!!!

Pa lahko ti malo izkašljaš informacije? Primer: Koliko pridejo vzdrževalni stroški od tvojega brat Tuone 2003? Ali pa iz lastnih izkušenj kej napiši? Poraba? Ali je udobna vožnja v dvoje? Se da kkšna torba kam namestiti (magnetna mislim), ker je tank take oblike?

Ne bodi toliko redko beseden "bica" !!!

lp

brez zamer :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Da spet malo oživimo to temo,me zanima ,če ima kdo probleme z Tuonom letnik 06/07.

Zakaj bi kdo imel probleme????????????. Probleme imaš verjetno ti sam s seboj, da take bedarije pišeš. To je kvaliteta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi kdo imel probleme????????????. Probleme imaš verjetno ti sam s seboj, da take bedarije pišeš. To je kvaliteta.

:lol1:

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi kdo imel probleme????????????. Probleme imaš verjetno ti sam s seboj, da take bedarije pišeš. To je kvaliteta.

Ocitno ne voziz italijana ali pa imas tako sreco,da vse dela. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocitno ne voziz italijana ali pa imas tako sreco,da vse dela. :alien1:

kaj tebi zajebava kaj tončka al kaj? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če še niste porajtal, robček zelo rad pozitivno pokomentira vse aprilie. nič ne rečem, verjetno upravičeno :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj pa bi lahko šlo narobe na teh motorjih???? Do sedaj nič takega za kar bi se bilo potrebno sekirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bi lahko šlo narobe na teh motorjih???? Do sedaj nič takega za kar bi se bilo potrebno sekirat...

In kaj je to narobe,da se ni treba sekirat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je to narobe,da se ni treba sekirat :hmm:

Italijanske muhe: nenatančno prišraufana plastika in podobne drobnarije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastniki TUONO-v,prfočkajte se tu.Morda se lahko zberemo za kakšen izlet.

Lahko se pofočkate tudi na srečanju Apriliašev; 8. in 9. 9. 2007. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se pofočkate tudi na srečanju Apriliašev; 8. in 9. 9. 2007. :whistle:

Letos je že enkrat odpalo,upam da drugič ne bo.Datum je pa bolj pozen,dopusti so že mimo.

Popravljeno . Popravil mir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri stari obliki je sprednja maska dosti večja kot pri novi, pa če hočeš malo tiščat (nad 160km/h) se

je potrebno spustiti do tanka, ampak tako ni več nikakršnega užitka, se pravi sklepam, da je pri

novi obliki vetrna zaščita še bolj v k...u :BUA: :BUA: :BUA:

Stara in nova sprednja maska:

.)

post-5113-1186756283_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!