Skoči na vsebino

Motoristi


Brihta

Priporočene objave

Glasujzame.com je internetna stran, na kateri, večinoma mlajša populacija, odpira svoje profile. Tam se opiše, nalima svoje slikce in nato čaka na oceno ali celo na ponudbo za zmenek. (na njem najdemu tudi 13 letnice v spodnjih hlačkah :SS)

Vprašanje pa je, ali so motoristi nekaj posebnega, saj je motosvetovec honda na prvem mestu.

http://www.glasujzame.com/index.php?action...rofile&id=43860

Čestitke :OK:

Pred časom je dobro mesto na lestvici zasedal tudi motosvetovec zok, tako da nekaj mora biti na tem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristi

ponavadi nismo samski... :naughty:

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glasujzame.com je internetna stran, na kateri, večinoma mlajša populacija, odpira svoje profile. Tam se opiše, nalima svoje slikce in nato čaka na oceno ali celo na ponudbo za zmenek.

http://www.glasujzame.com/index.php?action...rofile&id=43860

Kakšnih bejbik v spodnjem perilu nisem našel.

Kar sem našel za zmenek je končalo v motosvetovem nasmehu.

:grim :grim :grim :grim :grim

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo nekaj.. v čem je point "Glasuj Zame"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S stališča lastnika strani... Definitivno to da ti norci, ki so prijavljeni reklame na strani gledajo/klikajo... :)

S stališča uporabnikov... Izven mojega razumevanja :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se je že začelo moraliziranje slučajno... :doze:

če koga to vznemirja tako ali drugače za dobro ali slabo ima velik problem sam s sabo... <_<

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodelavka je nekako našla svojo hčerko na seznamu..

potem pa so bile ibunge doma.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso punčke podobne tistim, k jih Tadej lima v razne forumske teme? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli ji ne bo oprostila, da je naredila to, kar je počela sama verjetno.... :lol1:

sebe metala na "profilni pejđ"?

too old.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, otroke probajo učit na njihovih napakah... Tko je mene mama naučila vozit motor :OK: res, ne tatko, mama me je naučila :004 ona pa ga zdej nima :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodelavka je nekako našla svojo hčerko na seznamu..

potem pa so bile ibunge doma.. :lol1:

pa saj so čist nedolžne

"Zdravo. Jaz sem Petra. Ups, joj, kaj imam pa tukaj? A so to tiste, joj, kako se jim že reče... aja, joškice! A so? Uuu joooj ... pa zakaj mi to deeelaš ... nočem tega ... hočem liziko ..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po drugi strani pa je to verjetno raj za sošolke na net metat in izživljat svoje adolescentske frustracije.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: zdaj pa.. al' se držimo naslova al predlagamo preimenovanje debate? :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vsi se neki kao sekirajo in moralizirajo in strašijo zaradi par zafukanih pedofilov in primerov "nadlegovanja"...medtem nekatere/i 14,15 letnice in letniki veselo fukajo naokoli po lastni izbiri in ga ni boga, ki jim lahko kar koli očita ali vsiljuje "moralo"...puritanci pa naskrito doma natepavajo lastne otroke :angry2: <_< ...ZA KOZLAT :SS vse skupaj je ena navadna čobodra <_<

aja, topic: motoristi smo zaželjeni....mogoče zato ker je motor nek znak...rečmo debelejše denarnice :lol1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, topic: motoristi smo zaželjeni....mogoče zato ker je motor nek znak...rečmo debelejše denarnice  :lol1:

:eek:

Jaz, tega že nebi reku, mam tošl še bol prazn, ko je včasih bil :angry2:

Drugač pa, ne vem če so motoristi kej bol zaželeni :hmm: , no ja, mogoč pri nekaterih bejbah že :grim , tadruge pa spet nos vihajo, ker se rajši s konzervami okol furajo. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take, ki bi me hotla zaradi motorja tako in tako nočem! :)

Verjamem!!!

Ma sej boš kdaj boljšega nabavu!! :devil: :huh: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodelavka je nekako našla svojo hčerko na seznamu..

potem pa so bile ibunge doma.. :lol1:

Jst sem najdu od kolega hčerko. So padale vzgojne.

Naslov teme je pa tak, ker je fora da sta bla 2 motosvetovca visoko uvrščena. Honda je bil celo prvi. :OK:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje med bejbam ki so usekane na motoriste velja,da bolj ko ma tip podrsan motor,pa zdrgnen kombinezon,boljši je :slap: ,ene so res usekane na motoriste,če prideš z avtom,si karnekaj........če prideš pa z motorjem,si pa kao car :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :lol1: Zelo zanimiva razmisljanja :slap: :yea2: Hja isto mam rada motorje tko kt fante sam mejbi zele motorji mal prevladajo :grrr ampak kr drzi da padamo na motoriste sam se slej ko prej streznejo zenske (jez ne vrjamem da se bom :lol1: ) ko se usedejo na motor :lol1: ce ga pelje njihov tip ki vozi ko zmesan :kva2: (to ne vela za vse) :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!