Skoči na vsebino

Motoristi


Brihta

Priporočene objave

Glasujzame.com je internetna stran, na kateri, večinoma mlajša populacija, odpira svoje profile. Tam se opiše, nalima svoje slikce in nato čaka na oceno ali celo na ponudbo za zmenek. (na njem najdemu tudi 13 letnice v spodnjih hlačkah :SS)

Vprašanje pa je, ali so motoristi nekaj posebnega, saj je motosvetovec honda na prvem mestu.

http://www.glasujzame.com/index.php?action...rofile&id=43860

Čestitke :OK:

Pred časom je dobro mesto na lestvici zasedal tudi motosvetovec zok, tako da nekaj mora biti na tem :hmm:

looool :D pa bdw js nism zato gor da bi si zmenke rihtal kr je to prek neta bedno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že študiro, da bi dal sliko mojega motorja gor, me prav zanima, ka m bi se uvrstil  :hmm:  :slap:  :slap:  :slap:

:lol1: najbol da probaš!

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem bil pred približno tremi meseci gor kar nekaj časa med prvimi tremi, nekaj časa celo prvi pa nisem lih maneken .) sam bla je pa na en slik zravn tud moja bivša kroslica .) :)

drgač se mi pa te strani sedaj skoz bl zdijo bedne, boring :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač se mi pa te strani sedaj skoz bl zdijo bedne, boring  :closedeyes:

pa to zato ker je na motosvetu nekdo tako reku - a ne ... :grim

pa pred tremi meseci še to ni blo na motosvetu in je blo cool takrat a ne ... :grim

kolk ma današnja mladina svoje samostojno mnenje ... :grrr ... fuuul ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to zato ker je na motosvetu nekdo tako reku - a ne ...  :grim

pa pred tremi meseci še to ni blo na motosvetu in je blo cool takrat a ne ...  :grim

kolk ma današnja mladina svoje samostojno mnenje ...  :grrr  ... fuuul ...  :grim

pa še to je hecno, da mislijo, da tam se zmenke rihta, na motosvetu pa tega ni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to je hecno, da mislijo, da tam se zmenke rihta, na motosvetu pa tega ni ;)

kle se jih v dvoje, troje, v štiri, ...ni problema.... :grim ob sredah na 3m pa množično ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

looool :D pa bdw js nism zato gor da bi si zmenke rihtal kr je to prek neta bedno

zakaj pa????? :eek: saj te nič ne stane če imaš gor objavljeno sliko sebe in motorja. če semo en fuk dobiš na tako simpl način (v primerjavi z tem da bi šel ven in pecat) si že več kot upravičil trud z limanjem slike :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to zato ker je na motosvetu nekdo tako reku - a ne ...  :grim

pa pred tremi meseci še to ni blo na motosvetu in je blo cool takrat a ne ...  :grim

kolk ma današnja mladina svoje samostojno mnenje ...  :grrr  ... fuuul ...  :grim

nata, ni to tko

gor sem dal sliko, ker me je mal zanimal (stran,sistem,...) ko sem videl da desetke kar talajo, tud kšnim ki se samo zaj..avajo pa dajejo slike gor svojih psov pa mačk (svoje slike pa ne), ko prideš za prvih 15 te skor noben več ne vidi in te ne more ocenit, zato je pa boring, ker ni nič novega v profilu, uglavnem ni to to, saj pomoje sem še gor, ampak že dolgo nisem nič gledal, bmk

nisem pa rekel da je bz zato ker ste vi tako rekli :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej nism, prej sm biv pa kar neki cajta (približno 14 dni) med prvimi tremi

pa ne samo zato, sicer me pa une skor nage 13,14 letnce sploh ne ganejo, naj jih gleda kdor jih hoče, sicer se mi pa te stvari v zvezi z love prek neta zdijo bz

p.s.: rajš v gostilni pogledam za kakšno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem videl da desetke kar talajo, tud kšnim ki se samo zaj..avajo pa dajejo slike gor svojih psov pa mačk (svoje slike pa ne), ko prideš za prvih 15 te skor noben več ne vidi in te ne more ocenit, zato je pa boring, ker ni nič novega v profilu, uglavnem ni to to, saj pomoje sem še gor, ampak že dolgo nisem nič gledal, bmk

mislim ... :blink: ... kaj tazga ... jutri si bom vzela cel dan čas in vse tiste p***e, ki se zabavajo in dajejo gor lažne slike prijavila administratorju strani ... :grim ...

pa pol še sebe nalimam ... :blush:

če te bli k**** - pejd k Dr Ruglju ... :lol1: ... v daljšem časovnem obdobju to namreč zna škodit tvojemu libidu, ki je pri letih ki jih imaš ravno v razcvetu :grim ...čepravšenimapojmakakopakajnajdelapress ... :xx:

pa:

nisem pa rekel da je bz zato ker ste vi tako rekli  :fight2:

seveda nisi ... :grrr

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te bli k**** - pejd k Dr Ruglju ... :lol1: ... v daljšem časovnem obdobju to namreč zna škodit tvojemu libidu, ki je pri letih ki jih imaš ravno v razcvetu :grim ...čepravšenimapojmakakopakajnajdelapress ... :xx:

ne rabim Dr Ruglja, imam svoj recept, namočim ga v kamilice, pa je takoj bolje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru dej še ti profil na glasujzame odpri :lol1:

...da vidmo kam se boš vrstu...

Tak srečkovič kot je, bi bil mogoče celo na vrhu.

Pol bi pa meli vsi dolge pese (nosove).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru dej še ti profil na glasujzame odpri :lol1:

...da vidmo kam se boš vrstu...

na vrh, valda :) ampak mi moja religija to prepoveduje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm vedu zakva me nobena noče....prestar motor mam :cry: :cry:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!