Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

Veš Advokat, tale motoristek je fejst poba, pa še za hece je. Itaq vse šteka. Tudi to je napisal zakaj ni v moji garaži K 1200S. Ma, sem zadnjič v Reki v križišču čakal na luč ustrezne barve. Ga je en model pripeljal v ovinek in po levi levi strani avtomobila okoli avtomobila nagnjen v nulo :photo:

Ja, saj sem se včaraj tudi jaz malo peljal, danes me je pa v križu usekalo, pa še kaj se je našlo.

LP Cvetoo.

Ne grd sem kot saje.... :lol1: Se kje da ta stroj sprobat (peljat) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal :topic: pa vseeno

resno razmišljam da bi vse skupaj prodal :grim

pa ne zaradi motorja :grrr

vsak dan imam kar nekaj zaviranj na polno in to z avtom :SS

zaradi budal prepotentnežev ter bebcev na cesti :slap:

sem se resno zamislil kaj mi nucajo konji pa navor če ne bom mogel tega ob kritični situaciji ukrotit :hmm:

ve se pa dobro tud če bi peljal 10/h bi tulili da je motorist kriv za nesrečo :o

edina rešitev je vožnja po zahodnih kulturnih državah :grim

ampak kako pripeljati varno do tja :eek: :eek: :eek: ups živim zraven ajznpona pa motorinota na zug pa gremo hehe :lol1:

ne me linčat za ta post ter lep pozdrav vsem FJRašem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne grd sem kot saje.... :lol1: Se kje da ta stroj sprobat (peljat) :hmm:

:kva2: :kva2: :kva2:

Saj sploh ne morem verjet, kako se strinjam s teboj :OK: , še dobro, da imajo babe čisto drugačen okus :lol1:

Čisto resno, z advokatom sva že lani debatirala, da bi šla peljati kak krog s ta novo Bemflo. Ja, če nam kdo lahko pomaga je to edino Avtoaktiv, če si pa na Fjr ciljal, pa letos še ne vem. Nekaj se je namigovalo, da bi jo ponudil Boštjan iz TSC, bomo videli.

:yea1:

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Motoristek, bomo videli kaj bo Bluzonder pokazal na cesti ko se tako hvali z navorom in kojniči :P

Pokazal bom FJR-jko, najprej si jo bos lahko od blizu ogledal, pol ti bom na ravnini pokazal kako od zadaj zgleda :P , na ovinkih pa itak ves da vas ne dohajam :blush: ....ampak meni je vazno da se imamo fino :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokazal bom FJR-jko, najprej si jo bos lahko od blizu ogledal, pol ti bom na ravnini pokazal kako od zadaj zgleda :P , na ovinkih pa itak ves da vas ne dohajam :blush: ....ampak meni je vazno da se imamo fino :OK: :grim

Lahko se ti pa zgodi, da boš na ovinku prej kot mi..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se ti pa zgodi, da boš na ovinku prej kot mi..... :lol1:

Cas bo prinesel svoje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2:

Saj sploh ne morem verjet, kako se strinjam s teboj :OK: , še dobro, da imajo babe čisto drugačen okus :lol1:

Čisto resno, z advokatom sva že lani debatirala, da bi šla peljati kak krog s ta novo Bemflo. Ja, če nam kdo lahko pomaga je to edino Avtoaktiv, če si pa na Fjr ciljal, pa letos še ne vem. Nekaj se je namigovalo, da bi jo ponudil Boštjan iz TSC, bomo videli.

:yea1:

če kaj zveš, daj javi, da probam to čudo... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantini, kje imate svoje motorinčke. Vas iščem, pa vas nikjer ni.

Pa menda je ne dremate .)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantini, kje imate svoje motorinčke. Vas iščem, pa vas nikjer ni.

Pa menda je ne dremate .)

LP Cvetoo.

Ma nič ni z nami - :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: , saj se bomo prebudili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 14H me je v Logatcu FJR-aš opozoril na radar :OK: Kdo si pa :? Ko si mi pomahal sem obstal,sem mislil da mi hočeš kaj povedat :grim HVALA ZA OPOZORILO :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozimo, vozimo, včeraj skoraj 400 km. Iz Vipavske doline do Kozine pa v Kvarner, kava v Lovranu, Opatija je itak vsa prekopana, ob obali do Pule, potem pa preko Istre nazaj v SLO, na poti iz Šmarij proti Kopru srečal "kolega" na modri FJR. Nato na Kozini njam, njam pa domov.

Lepo vreme, lepa fura v dvoje.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tonček

:hmm: Del poti( Pula-Reka )sva imela isti, tudi ustavili smo se v Medveji, ampak nobene Fjr nisem opazil.

Boš danes tudi kam šel?

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tonček

:hmm: Del poti( Pula-Reka )sva imela isti, tudi ustavili smo se v Medveji, ampak nobene Fjr nisem opazil.

Boš danes tudi kam šel?

LP Cvetoo.

Ne, na žalost, imam službene obveznosti. Mogoče kaj jutri, vendar skoraj gotovo v smeri Italije.

Pokliči na gsm. se dogovorimo za v prihodnje, nenazadnje, ko se otopli pridem v deželo Cvetja v Jeseni (a, na Koroško) :slap:

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en je pa mene učeri mal od zadi :naughty: preganjov od mengeša pa do lublane na temnomodrem fjr,gdo od tuki :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

en je pa mene učeri mal od zadi :naughty: preganjov od mengeša pa do lublane na temnomodrem fjr,gdo od tuki :?

Na žalost nisem bil jaz :cry: Pa tudi modre nimam :grrr Je pa silver strom :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja FJR-aši kje ste pa :? Ali se samo vozite,da se nobeden ne oglaša več ?:hmm: Ali gdo putuje te dni proti Dalmaciji? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja FJR-aši kje ste pa :? Ali se samo vozite,da se nobeden ne oglaša več ?:hmm: Ali gdo putuje te dni proti Dalmaciji? :kva2:

A kdo gleda vremensko napoved za Croatio :blink: :BUA:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo gleda vremensko napoved za Croatio :blink: :BUA:

LP Cvetoo.

Smo gledali za Bosno - žal odpade!

Drugače se pa samo vozimo.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo gledali za Bosno - žal odpade!

Drugače se pa samo vozimo.... :grim

Ja, saj, saj, eni pa samo delamo. Potem se pa srečava na cesti in jaz :kva2: :yea1: , maham, ti pa mrtvo hladno odpelješ proti Gorenjski.

Spet me bojo pobrisali ali pa prestavili v temo o FJRaši- elitna konjenica .)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj, saj, eni pa samo delamo. Potem se pa srečava na cesti in jaz :kva2: :yea1: , maham, ti pa mrtvo hladno odpelješ proti Gorenjski.

Spet me bojo pobrisali ali pa prestavili v temo o FJRaši- elitna konjenica .)

LP Cvetoo.

Oprosti, ker sem te spregledal (se mi je zelo mudilo) - saj veš, šel sem na Jesenice po gume! Kje sva se pa srečala ????

M1 :grim , bom videl...... mogoče ga bom spravil celo na kolena s športnimi gumami.... upam pa, da ne na tla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

hoj!

Kako kaj gume M1? Se obnesejo, si že kaj sprobal?

Jaz našega jutri peljem na prvo daljšo furo na primorski konec (Postojna, Lipica,...), po dveh krajših furcah so občutki nekoliko mešani, saj je ciklistika v primerjavi z TDM-o precej drugacna, pa tudi odzivnost gasa je čisto nekaj novega.... pa ŠALTANJE me nenormalno zajebava :angry2: ...sploh več ne znam šaltat :slap: :fredy: motor mi cukne vsakič ko šaltam, me je kar sram :blush: :blush:

Bomo jutri natreniral :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoj!

Kako kaj gume M1? Se obnesejo, si že kaj sprobal?

Jaz našega jutri peljem na prvo daljšo furo na primorski konec (Postojna, Lipica,...), po dveh krajših furcah so občutki nekoliko mešani, saj je ciklistika v primerjavi z TDM-o precej drugacna, pa tudi odzivnost gasa je čisto nekaj novega.... pa ŠALTANJE me nenormalno zajebava :angry2: ...sploh več ne znam šaltat :slap: :fredy: motor mi cukne vsakič ko šaltam, me je kar sram :blush: :blush:

Bomo jutri natreniral :D

LP

M1 čakajo, da skurim Z6 - ko bodo na FJR bom lahko kaj napisal!

Odzivnost gasa - bi rekel da vleče a ne! Ko boš pisal naslednji post sem prepričan, da boš že prijatelj s svojo FJR in bo začetna negotovost pozabljena. Jaz sem bil prijatelj z njo že po 15 kilometrih! Na ovinku v Hrašah, proti Vodicam se mi je že samo smejalo!

Mogoče te prestave malo begajo, ker ima motor kardan in to....sicer ni bistvene razlike ampak nekaj se pa pozna! Jaz sem že od vsega začetka na kardanu...zato nisem imel problema s tem!

Napiši, kako je bilo na furi.

LP Mare

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem montiral nove z6, koda b(ali C) ne vem, skratka tiste, ki so ojačane prav za težje motorje. Cena z menjavo 71.000 SIT.

Nakar dobim sporočilo iz FJR cluba italija za vožnjo v preddolomitski svet. Ravno prav za nove gume (Tolmezzo, Ravascleto, Zocolan in nazaj do Gorice, cca. 200 km). Sem bil v družbi še nekaterih sportakov (CBR 600RR, GSX 600RR, Z750S in FJR 1300). Sportake itak ne dohajam, vendar v dvoje naložen, sem dvakrat malo pobrusil tačke. Gume Z6 držijo neverjetneje bolje od Z4.

Ta teden gre motor na servis (9.500 km).

Čez vikend pa me čaka služba. :BUA:

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!