Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

no jst nimam FJR -pa vseeno vsem FJRašem en bratski moto pozdrav-(ne dajte se).

Hvala :yea1: :yea1: Kmal se vidmo na cesti. :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je elita da nas morajo drugi neelitni motoristi :naughty: dregati da se kdo od elite prebudi in kakšno besedo sem gor :worship: napopa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je elita da nas morajo drugi neelitni motoristi :naughty: dregati da se kdo od elite prebudi in kakšno besedo sem gor :worship: napopa

Kako neelitni :headbang: A si pogledu kater motor vozi :worship:

Skoraj elitni

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako neelitni :headbang: A si pogledu kater motor vozi :worship:

Skoraj elitni

Ja skor še noben ni zajca ujel :naughty: je pa že čas da ta tema počasi uživi še mal pa bo treba elitne motorje :worship: na sonce postaviti pa kilometre začeti nabirati :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja le dajte jih malo prezračit, mi smo naše neelitne že letos. Pa veliko varnih km vam želim elita :worship:

Viš viš to je pa lepo da nam skoraj elitni motoristi držijo tole temo o eliti pri življenju :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, kaj ste posrečeni...

Še dobro da imamo v temi Honda XX 1100 Superblackbird to razčiščeno in ni dilem. :whistle:

hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema je postala prostor za zdravljenje kompleksov bmwejašev :angry:

pa ravno ko razmišljam, da bi si omislil en super duper enduro GS Adventurja, se moram prav vprašat, ali ne bi menjava še bolj zakompleksala mojo psiho. :wacko:

ah, bom kar ostal na yamahi, life is easier this way.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je elita da nas morajo drugi neelitni motoristi :naughty: dregati da se kdo od elite prebudi in kakšno besedo sem gor :worship: napopa

hahaahahaaaaaaaaaaa - se usi, FJRajši vozijo po garaži!!!

Hamdala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema je postala prostor za zdravljenje kompleksov bmwejašev :angry:

pa ravno ko razmišljam, da bi si omislil en super duper enduro GS Adventurja, se moram prav vprašat, ali ne bi menjava še bolj zakompleksala mojo psiho. :wacko:

ah, bom kar ostal na yamahi, life is easier this way.

:worship: :lol1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, kaj ste posrečeni...

Še dobro da imamo v temi Honda XX 1100 Superblackbird to razčiščeno in ni dilem. :whistle:

hec

Ja sam oni pa niso elita :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če kerga zanima sem z mojo (neelitno)konjenico že letos naredu že kar nekaj kilometrov-drugač pa FJR je res super motor-enkraten sam jst nisem najdu prave barve pa ga zato nisem kupu-(šmrk).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tud iskal FJR ( se orpavičujem elitno konjenico po vaše ), vendar mi prostor pod sedežem ni bil všeč pa potem nisem kupil. Mislim kake si zmišljujete elitna konjenica pa sej ne morem verjet. Vsi motorji so še daleč od elite, ne pa da bi FJR bil elita. Vendar takšna je pač samozavest lastnikov. :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tud iskal FJR ( se orpavičujem elitno konjenico po vaše ), vendar mi prostor pod sedežem ni bil všeč pa potem nisem kupil. Mislim kake si zmišljujete elitna konjenica pa sej ne morem verjet. Vsi motorji so še daleč od elite, ne pa da bi FJR bil elita. Vendar takšna je pač samozavest lastnikov. :headbang: :headbang: :headbang:

Ti pa ne slediš temi :krneki: tukaj ni govora o samem motorju ( zamene je bil vsak motor ki sem ga vozil elitni) temveč je govora o fjr-AŠIH kot elitni konjenici :whistle:

Sicer pa je zame vsak motorist ki srečno prevozi skozi sezono ELITA :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par let nazaj sem se vozakal z mojo FJR po Ljubljani in čakam na semaforju. Poleg mene se ustavi avto in gospod v srednjih letih spusti okno in v parih minutah, ki sva jih imela na voljo sva se pričela pomenkovati! Zanima ga to in ono, na koncu pa mi je rekel: Čudovit motor, krasen desigen.....bil je dizajner oz. oblikovalec, kakor sem ga uspel razumeti. Povedal je vse in vozil je BMW, ki je imel dva kolesa preveč. Mislim, da ni kaj dodati.......

BMW mi ne sede pa zato še ni HAFLINGER (čeprav meni tako izgleda, zato ga pa nimam)! BMW jaši lahko bi bili malo bolj prožni.......(ampak vam ego tega nekako ne dopušča se mi zdi). Ste pa v elitni skupini in zato dovolimo, da se vozite za nami - plastičnimi Japanarji :lol1: , na pir :beer2: gremo pa lahko skupaj, ko nas dohitite!

Prvi odstavek je zares - drugi pa za provokacijo in hec!

Letos je padlo že nekaj več, kot 100km, za vikend bo pa spet akcija...... see you on the road!

LP Mare

Popravljeno . Popravil DRmare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Vsake oči majo svojga malerja in vsak cigan svojga konja hvali, zato pa je tako lepo na tem svetu, ker smo tako različni.

Moj haflingerček ja kar čeden koljiček. Pred časom sem ogledoval tudi FJR, pa sem se vseeno raje odločil za BMW .

Nekako se mi zdi, da ima dušo, tradicijo, prednike, ki jih še vidim veselo drdrati po cesti in to ne malo, pa še kaj bi se našlo.

Mogoče sem tudi malo nostalgično staromoden tip saj mi tudi oblika novega R 1200 RT ni preveč po godu.

Všeč so mi zaobljene nežne linije .

post-5391-1202329523.jpg

Ma ni lepšega od tegale za mene. :whistle:

Pa pozdrav vsem FJR-ašem in ko se vidimo, se pustim častit z enim brezalkoholnim pivom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par let nazaj sem se vozakal z mojo FJR po Ljubljani in čakam na semaforju. Poleg mene se ustavi avto in gospod v srednjih letih spusti okno in v parih minutah, ki sva jih imela na voljo sva se pričela pomenkovati! Zanima ga to in ono, na koncu pa mi je rekel: Čudovit motor, krasen desigen.....bil je dizajner oz. oblikovalec, kakor sem ga uspel razumeti. Povedal je vse in vozil je BMW, ki je imel dva kolesa preveč. Mislim, da ni kaj dodati.......

BMW mi ne sede

Prvi odstavek je zares - drugi pa za provokacijo in hec!

Neverjamem,da ti nesede - ampak ti se nemoreš na njega vsest - mogoče bo kdaj več špage,pa ti sigurno sedne !!!!!

Ps.resnica boli,pa brez zamere!!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par let nazaj sem se vozakal z mojo FJR po Ljubljani in čakam na semaforju. Poleg mene se ustavi avto in gospod v srednjih letih spusti okno in v parih minutah, ki sva jih imela na voljo sva se pričela pomenkovati! Zanima ga to in ono, na koncu pa mi je rekel: Čudovit motor, krasen desigen.....bil je dizajner oz. oblikovalec, kakor sem ga uspel razumeti. Povedal je vse in vozil je BMW, ki je imel dva kolesa preveč. Mislim, da ni kaj dodati.......

BMW mi ne sede pa zato še ni HAFLINGER (čeprav meni tako izgleda, zato ga pa nimam)! BMW jaši lahko bi bili malo bolj prožni.......(ampak vam ego tega nekako ne dopušča se mi zdi). Ste pa v elitni skupini in zato dovolimo, da se vozite za nami - plastičnimi Japanarji :lol1: , na pir :beer2: gremo pa lahko skupaj, ko nas dohitite!

Prvi odstavek je zares - drugi pa za provokacijo in hec!

Letos je padlo že nekaj več, kot 100km, za vikend bo pa spet akcija...... see you on the road!

LP Mare

Saj ni čudno, da smo za vami :whistle: če se samo po AC furate... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjamem,da ti nesede - ampak ti se nemoreš na njega vsest - mogoče bo kdaj več špage,pa ti sigurno sedne !!!!!

Ps.resnica boli,pa brez zamere!!!! :worship:

Brumer s to svojo špago bi pa že lahko nehal.......

LP

Popravljeno . Popravil DRmare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Vsake oči majo svojga malerja in vsak cigan svojga konja hvali, zato pa je tako lepo na tem svetu, ker smo tako različni.

Moj haflingerček ja kar čeden koljiček. Pred časom sem ogledoval tudi FJR, pa sem se vseeno raje odločil za BMW .

Nekako se mi zdi, da ima dušo, tradicijo, prednike, ki jih še vidim veselo drdrati po cesti in to ne malo, pa še kaj bi se našlo.

Mogoče sem tudi malo nostalgično staromoden tip saj mi tudi oblika novega R 1200 RT ni preveč po godu.

Všeč so mi zaobljene nežne linije .

post-5391-1202329523.jpg

Ma ni lepšega od tegale za mene. :whistle:

Pa pozdrav vsem FJR-ašem in ko se vidimo, se pustim častit z enim brezalkoholnim pivom :whistle:

Pošteno..... :worship:

BMWSLO - prosim, če vzameš BRUMERJA malo v šolo, kvari vam povprečje s svojo špago in naspediranostjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni čudno, da smo za vami :whistle: če se samo po AC furate... :lol1:

Kiss my ess pa avtocesta.....

Popravljeno . Popravil DRmare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja pretiravat ni treba. Tale mojster lih ni neki jaki polagač. Tud z moje krave lahko jaz dol zlezem pa s koleni ribam po asfaltu.

Temu se vidi, da je bil cilj malo blefirat z vlečenjem kolena, kake dobre vožnje pa po moje ni prikazal.

Pa brez zamere. Govorim o vozniku, ne o voznih sposobnostih motorja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!