Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

Pa smo preživeli dolgo pričakovano 1.prvo srečanje FJR-ašev .Zbralo se je 13 Motorjev in 1 Honda. Medse smo sprejeli bajkera,ki si zelo želi kupiti tapravi motor,FJR.Imeli smo čudovito vreme,tudi družba je bila super, saj smo FJR-aši sami dobri ljudje,a ne!Prevozili smo okrog 260km,nekateri pa še veliko več,ker živijo na drugem koncu Slovenije.Rad bi se zahvalil za udeležbo in upam,da ni to naše zadnje srečanje.Upam,da ste bili tudi vi zadovoljni!Pa srečno vožnjo!!!!

post-2665-0-05088400-1337498304_thumb.jpg

post-2665-0-15220400-1337498369_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji.......s solzami v očeh sporočam......da je bila moja ljubica prodana.

Novemu lastniku želim veliko užitkov...........takih, kot jih je dajala meni.........in obljubljam:

če ne končam v kakšni hiši zaradi nepremišljenega in impulzivnega dejanje.......se vam KMALU......spet pridružim.

Srečno na cesti.......z veseljem vas bom gledal, ko se boste vozili mimo mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo FJR-aši imam nekaj slik iz prvega srečanja in skupne vožne .Lepo bi bilo da se jih med seboj zamenjamo .Če ste interasenti mi jih lahko pošlete jaz pa moje vam na moj gmail ki pa je ! ladislav.cancar@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odebeljeno pa naj bi bila Yamahina koda za rešitev problema:

I just got a call today. The official bulletin has been released. The parts are on the way to the dealers.

Tell your dealer to look at YDS and check M2007-016

Chris@AdventureMotorsports

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, so šparali pri 2007 ...

***Yamaha has identified the cause of the surging.***

Yamaha has admitted that they removed the sensor in the 2007 that samples the air pressure during operation (The 2006 has this sensor). They now only have one sensor to sample air pressure, and it only takes a reading shortly after the engine starts. It does not take a reading again until the bike is turned off, then back on, hence the need to restart your bikes when it starts acting up. This means that ALL 2007 FJR's will eventually have a problem with altitude.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<p>

Dragi moji.......s solzami v očeh sporočam......da je bila moja ljubica prodana.

Novemu lastniku želim veliko užitkov...........takih, kot jih je dajala meni.........in obljubljam:

če ne končam v kakšni hiši zaradi nepremišljenega in impulzivnega dejanje.......se vam KMALU......spet pridružim.

Srečno na cesti.......z veseljem vas bom gledal, ko se boste vozili mimo mene.

Moje iskrene sožalje! smrk,smrk Upam,da boš prebolel to veliko igubo! Imaš mogoče tel.št. novega lastnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne......upam lahko samo to......da mu bo Feja pomenila TO.....kar je meni!!!!!!!......

Ampak.......verjamem, da se vam bo javil........PONOSNO!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne......upam lahko samo to......da mu bo Feja pomenila TO.....kar je meni!!!!!!!......

Ampak.......verjamem, da se vam bo javil........PONOSNO!!!!!!

Koliko ti je pa uspelo dobiti za FJR če ni skrivnost ?LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko ti je pa uspelo dobiti za FJR če ni skrivnost ?LP.

Poizkusi razumet.......da tega pač ne objavljam.........dovolj......glede na to, v kakšnem stanju je bila, kako je bila ohranjena......in kako sem z njo delal.....sicer pa.......oglas je bil tut na MS-ju.

Mislim, da se novi lastnik ni zajebal......bi lahko dobil ceneje.......a ne TAKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PREKLETA BANDA TAJKUNSKA.........POBIT GOAZEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super organizirano pero,prva liga,upa da se kdaj. :OK::kva1::OK:

Popravljeno . Popravil mare80
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj

Sobotna furca - 1 A !! Krasen dan, če bi bil lahko še lepši, bi bil že kičast. Super fura, odličen zajtrk oz. malica, prijetna družba (elita :) ) SUPER!!!

Hvala PERO58 in ostali!

Marjan, Borut /Lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

l.p. tudi js imam eno tako lepotico doma! :OK: :grrr

Supre novi član ! samo imaš smolo ker bo nekaj dni deževalo,ko pa preneha pa hitro na vožnjo LP,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supre novi član ! samo imaš smolo ker bo nekaj dni deževalo,ko pa preneha pa hitro na vožnjo LP,

mare80 ni nov član! Je bil na srečnju z nami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne......upam lahko samo to......da mu bo Feja pomenila TO.....kar je meni!!!!!!!......

Ampak.......verjamem, da se vam bo javil........PONOSNO!!!!!!

Ves komu si prodal, sva govorila po telefonu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves komu si prodal, sva govorila po telefonu :)

In .....ne boš verjel......potočil sem solzo

Kot sem ti rekel......nikoli, ga nebi dal iz rok......ker je.......mah......brez veze, da hvalim.

Vesel sem, da si ravno TI.........imel si veliko srečo......sicer pa so ti verjetno v KMC vse povedali.

Želim ti veliko veselja.......in ogromno VARNIH kilometrov.........ob priliki.......pokliči......greva na pjačo........itaQ, da jaz častim.

Še enkrat........PAZI NA FEJKO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In .....ne boš verjel......potočil sem solzo

Kot sem ti rekel......nikoli, ga nebi dal iz rok......ker je.......mah......brez veze, da hvalim.

Vesel sem, da si ravno TI.........imel si veliko srečo......sicer pa so ti verjetno v KMC vse povedali.

Želim ti veliko veselja.......in ogromno VARNIH kilometrov.........ob priliki.......pokliči......greva na pjačo........itaQ, da jaz častim.

Še enkrat........PAZI NA FEJKO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klimbra, pravi Triumphatorji se ne pizdijo kadar se ne prodaja dobrota in lepota iz Hinckleya. Se še spomniš na Trophy-ja. Si pa res postal najmehkejši in nežen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In .....ne boš verjel......potočil sem solzo

Kot sem ti rekel......nikoli, ga nebi dal iz rok......ker je.......mah......brez veze, da hvalim.

Vesel sem, da si ravno TI.........imel si veliko srečo......sicer pa so ti verjetno v KMC vse povedali.

Želim ti veliko veselja.......in ogromno VARNIH kilometrov.........ob priliki.......pokliči......greva na pjačo........itaQ, da jaz častim.

Še enkrat........PAZI NA FEJKO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vrjamem! Za pijaco pa itak da velja.

Zdej pa sam se da vreme da :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

narobe si me razumel dvig motorja med vožnjo sepravi da je višje sedišče

kaj bi pa rad vzdignil sedež,krmilo a cel motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!