Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

Kako ste kaj kolegi FJR-aši bo letos kaj srečanja se še kaj dobivate -Peter je kaj interesentov.lp.vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste kaj kolegi FJR-aši bo letos kaj srečanja se še kaj dobivate -Peter je kaj interesentov.lp.vsem

Živjo

Do sedaj se je nas zbralo preko 30 ! Pošli mi podatke o lastniku tvoje bivše Fjr prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Do sedaj se je nas zbralo preko 30 ! Pošli mi podatke o lastniku tvoje bivše Fjr prosim!

bogomir_anzur

@t-2.net
A boš mene tut povabu ..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

bogomir_anzur

@t-2.net
A boš mene tut povabu ..

 

Hvala za podatke!  Jaz bi te povabu,ampak će pa nisi več v  Fjr-aški eliti :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa natančen bom dau nalepko FJR na  Hondo pa bo potem ok. Tale povezava pa ne deluje ki si jo objavu

Tole sem hotel pokazat! Fjr je zakon!

post-2665-0-64552200-1426508906_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem hotel pokazat! Fjr je zakon!

 

Če bi bil BMW bi mel še eno nulo zravn!  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil BMW bi mel še eno nulo zravn!  :grrr

Saj niso to litri porabljenega olja! :grrr  To so prevožene milje :004

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Z grozo ugotavljam, da vsi niste dobili obvestila,vključno s Perotom.   Če pa ste morda  dobili, odziv je sila medel. Do sedaj so udeležbo potrdili samo 4 motorji.

Dajmo še enkrat in prosim odgovorite takoj. Na vsakega prijavljenega računam 2 osebi,če je drugače mi javite. Dodal bi še samo to, da mi napišete od kod ste in tel štev.  LP! Lojz

Lepo pozdravljeni!

Z zamudo, vam spoštovani kolegi FJR-aši,sporočam, da bi naj naše srečanje bilo 11.6. 2016. Dobili bi se na omenjeni datum od 9 do 10 ure v hotelu BOTRA v Gorišnici. To je na 12 km iz Ptuja proti Ormožu. Popili bi željen napitek in se nato odpravili  v Puhov muzej v Sakošak in nadaljevali pot v Lendavo. Od tam se vrnemo v hotel na gulaš. Kot sem omenil že zadnjič, obstaja možnost, da se z jedrilico leta željni preizkusijo na letališču v Moškanjcih. Lahko letite tudi z ultra lahkim letalom.  Zaradi priprave in naročila, prosim, da mi nemudoma sporočite,če se boste srečanja udeležili. Povejte za naše srečanje še ostalim FJR-ašem, ki jih ni seznamu. V slučaju slabega vremena srečanje odpade. LP! Alojz kelc  041485 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Imeli smo že 3 srečanja! Zadnje je bilo pred 3 leti pri Ormožu.  Zbralo se nas je, mislim da 23 motorjev.

Bilo je super in upam da še ponovimo!

Izgleda ,da Motosvet umira,da ni zanimanja!

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo pa leto prej,ko smo se dobili v Mozirju in smo naredili krog preko Austrije,ter imeli zaključek na Ljubnem ob savinji ! Bilo je super , bo treba ponoviti !  Ali smo za Fjr-elita ??????

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Na Facebooku je ustanovljena nova skupina Fjr-aši Slovenija! V skupino vabljeni vsi ljubitelji najboljšega motorja.

To je seveda,Yamaha FJR!

Lep pozdrav in srečno vožno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 5. 2019 ob 10:06, PERO58 pravi:

Na Facebooku je ustanovljena nova skupina FJR-aši Slovenija! V skupino vabljeni vsi ljubitelji najboljšega motorja.

To je seveda,Yamaha FJR!

Lep pozdrav in srečno vožno!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!