Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

@ Tonček

Lej, daj malo napiši kako si prišel na 71 jurjev. Ko sem jaz na webu gledal bi morale gume priti dobrih 63 jurjev. Kam pa jih je šlo 8?

Pa malo nam še napiši, kako je bilo z odzivnostjo, itd. Saj nas bo to vse zanimalo .)

Ej, mogoče mi pa ta teden znese en skok na goriško B)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav FJR-aši :yea1: ,Dolgo vas ni bilo brat,sem mislil da vsi potujete :? Srečno vožnjo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Tonček

Lej, daj malo napiši kako si prišel na 71 jurjev. Ko sem jaz na webu gledal bi morale gume priti dobrih 63 jurjev. Kam pa jih je šlo 8?

Gume preko interneta bi moral čakati 14 dni, ker niso imeli dovolj naročil za uvoz. (naročila sprejemajo do srede, če jih je dovolj pridejo v petek ali soboto, če ne naslednji teden). Tako, da sem jih kupil v NG pri serviserju, ki mi jih je tudi zmontiral. Stale so tri jurje več, ostalo je pa delo za zamenjavo.

Skratka, sedaj so gor, kot sem že omenil sem se v soboto preganjal po preddolomitskem svetu in nad oprijemom bil navdušen, sedaj moram še videti koliko časa zdržijo. Ta teden gre FJR na reden servis, no ja na kakšno kratko furo lahko grem z XJ 900 Diversion.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj FJR-aši, a se ni nekaj govorilo o nekem srečanju oz. skupni vožnji - pa da še malo v živo podebatiramo :? A sploh je kaj interesa :grim :grim :grim

Na Prešerca vas prav veliko ne hodi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nas je na začasnem delu v tujini (beri Ljubljani), običajno po šihtu čimprej odjadramo nazaj domov, tako, da me na Prešercu najverjetneje ne boš videl, žal.

Skupni vožnji pa se rad pridružim, le če mi bo čas (služba) dopuščal.

Gume se nove, servis, kjer so zamenjali vse življenske tekočine narejen, čakajo se novi podvigi.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj FJR-aši, a se ni nekaj govorilo o nekem srečanju oz. skupni vožnji - pa da še malo v živo podebatiramo :? A sploh je kaj interesa :grim :grim :grim

Na Prešerca vas prav veliko ne hodi...

Ideja ni slaba - samo recimo kdaj in kje, pa se dobimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj FJR-aši, a se ni nekaj govorilo o nekem srečanju oz. skupni vožnji - pa da še malo v živo podebatiramo :? A sploh je kaj interesa :grim :grim :grim

Na Prešerca vas prav veliko ne hodi...

Seveda smo ZA, :grim Kdaj :? Kje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je časa še dovolj, prav velikih planov ne morete imeti, ker je vreme kislo.

Torej, Tonček je iz N gorice, DRM Fjr iz KR, Pero 58 iz Mozirja, bLuzonder iz Kamnika. Kaj bi vam vsem odgovarjalo: Ride, Ljubljana( :SS )Črni Vrh nad Idrijo, mogoče Vršič, ali pa KR Gora?

No fantje, ravnokar je sonce posijalo skozi okno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek: sem iz Vodic :blush:

...in danes grem na MAKSI delavnico :yes:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Gospoda, zapuščam elitno konjenico ker prodajam motor. :cry:

A ne za dolgo, kajti v konjušnico pride mlajši žrebec. :OK:

Torej ostajamo v druščini.

Srečne kilometre vsem

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospoda, zapuščam elitno konjenico ker prodajam motor. :cry:

A ne za dolgo, kajti v konjušnico pride mlajši žrebec. :OK:

Torej ostajamo v druščini.

Srečne kilometre vsem

Tonček

Tonček,Tonček! :hmm: :cry: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, to ti pa je odločitev! :OK: Kapo dol,pa srečno vožnjo ti želim1 :grim

Hvala lepa, motor bo nared najverjetneje v sredo. Samo namesto originalnega zadnjega kufra mi montirajo Givi Maxio 52 (v original ne moreš spraviti dveh čelad). Original kufer, bo shranjen do prodaje.

Mogoče prilimam kako fotko. Staro FJR sem pa kar zamenjal po sistemu staro za novo, najdete jo v TC Moto Shopu, seveda šele od konca tedna naprej.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Tonček!

Čeprav sem iz drugega elitnega konjeniškega polka, vseeno čestitke in obilo lepih in srečnih km.

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Tonček!

Čeprav sem iz drugega elitnega konjeniškega polka, vseeno čestitke in obilo lepih in srečnih km.

Lp Regi

Tonček odličen nakup :OK:

zaboga ne vem kaj si izgubil na leskovškovi :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!