Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

Tonček pokaži kaj imaš :eek:

A mi verjamete, da še nisem imel pravega časa za slikati motor, bom zadevo uredil preko vikenda in potem pripopam slike.

Drugače sem danes popoldne naredil lep krog iz Ajd.- v Idrijo, kosilo v gstilni pli Mlinarju in povratek mimo Mosta na Soči in Nove Gorice.

Motor je za odtenek lažje vodljiv med hitrimi vjuganji iz ovinka v ovinek. Pozitivno presenečen nad gumami BT 020. Problem s toplim zrakom na levi strani je odpravljen.

Preko vikenda jo mahneva na Lago Maggiore. Če gre kdo zdraven naj me pokliče.

Dovolj ker sem že :topic:

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A gre kateri od Vas konjenikov v nedeljo na Maxi na Marofu trenrat kolenčkanje na FJRki ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oj FJRjevci

Mene pa zanima zakaj se prodajajo motorji samo ali pa v večini letnik 2004 pa tudi iz Nemčije jih dobiš nove ravno 04 letnik.

A imajo kakšno hibo se kaj kvari al kaj?? Prosim če kaj poveste o tem letniku.

lp: tony

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imajo kakšno hibo se kaj kvari al kaj?? Prosim če kaj poveste o tem letniku.

Moj znanec je bil pred kratkim na operaciji, jajca, oz. eno od njih (ni povcedal katero) mu je močno zateklo. Zdravnik mu je rekel, da je to od sedenja na in vožnje z motorjem. Ima pa FJR-ko, letnik 2004... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa imamo en razlog od pametnjakoviča Dry-ja zakaj se prodajajo FJR-ke letnik 2004 :lol1:

Pa vseeno pričakujem še kakšen bolj resen odgovor :worship:

lp:iz poletno vroče vipavske doline :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj FJRjevci

Mene pa zanima zakaj se prodajajo motorji samo ali pa v večini letnik 2004 pa tudi iz Nemčije jih dobiš nove ravno 04 letnik.

A imajo kakšno hibo se kaj kvari al kaj?? Prosim če kaj poveste o tem letniku.

lp: tony

Če se ne motim, je to prvi letnik prodaje tega modela in ima še nekaj porodnih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, je to prvi letnik prodaje tega modela in ima še nekaj porodnih težav.

jao, kaj bluziš :slap: - daj prosim preveri kdaj je prišla na trg

z 2004 letnikom ni nič narobe, valjda jih je nekaj več na voljo, saj tisti, ki so kupili motor letos (pa tudi lani) za 3,2 mio SIT (koliko je v nemčiji ne vem), ne bodo prodajali že tako kmalu (sploh če so nakup premislili).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podajam subjektivni laični odgovor.

Prvo modelno leto je bilo 2001, naslednje večje spremembe so bile za modelno leto 2003 - 2004, kasneje je prišel stilistični popravek 2005 in konkretnejše spremenjen model 2006.

Kot vidiš med modelnim letom 2004 in 2006 se pojavi večja sprememba. To je lahko razlog za zamenjavo, naslednji je dveletna garancija motorja.

Letnik 2004 ni imel posebnih napak razen pretirano segrevanje na levi strani, desna je segrevala manj. Poznam ilalijanske lastnike, ki imajo 130 kkm, pa še nobenega resnega posega na motorju, razen zamenjava zadnjega blažilca.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ojla fantje in dekleta.

Glede na to, da nam administratorji zelo pridno brišejo poste, ki se ne vežejo direktno na FJR, obujam tole temo.

Admini, lahko bi lahko čvekanje, zbadanje, čestitke ob novih mopedih prenesli semle, namesto, da vse le pobrišete. Saj sčasoma bi nas pa naučili reda, ne?

Drugi razlog, da obudim tole temo pa je, da bi si v tejle temi naredili prostor, da se zmenimo za kako furo. Tonček se vozi po Furlaniji, jaz po Primorski, DrM-Fjr tudi tam blizu, itd...... Prav bi bilo, da se enkrat zmenimo, pa se kam peljemo ali pa vsaj dobimo na nam vsem dobro znani pumpi v Postojni. Da se vidimo. Da kakšno rečemo.

Kakšen predlog? Mogoče od koga, ki je pripravljen priti?

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da registriram... :D

P.S.:

Samo v vednost: danes bil na Triglavu, Adriaticu in Mariboru, slednji ja vsaj za 40€ cenejši od prvih dveh (podvojena vsota, AO+ in PR4)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakamo, čakamo. Pa pridno obveščajte o popustih. Jaz podaljšam 17. 03.

Ljudje, a si lahko mislite, da sem lani registriral šele 17 03 in da je bila cesta po hribu navzdol skozi gozd še povsem ledena!!!!!!

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakamo, čakamo. Pa pridno obveščajte o popustih. Jaz podaljšam 17. 03.

LP Cvetoo.

Na ZM 9 februarja dal 153 Euro za AO za FJRja.

Me pa pisite za furo ali srecanje, ce bo le cez vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav od novopečenega FJRaša. Bi se vam pridružil na kakem srečanju, ampak naslednjih 1500 km vas še ne smem slediti.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav od novopečenega FJRaša. Bi se vam pridružil na kakem srečanju, ampak naslednjih 1500 km vas še ne smem slediti.

lp

Za furo se lahko zmenimo - sem zraven! En naj predlaga datum (17.3. grejo Gorenjci v Portorož - v nedeljo sem govoril s Cagivo)

Za zavarovanje sem dal 241 eur - ZT (zajema tudi AO+)

Zakaj nas ne moreš slediti - več kot 100 tko ne gremo :grrr ! (v tem letnem času)

Lepo Cveto, da si odtajal to temo, strinjam se s tabo, da moderatorji preveč brišejo....

LP Mare

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor vam, ker registrirate motorje spomladi, jaz imam registracijo septembra. :( Glede fure povejte ni blema, samo če mi bo čas oz. služba dopuščala. V tem času predlagam bolj obmorske kraje, lahko je Istra, Kvarner z otoki, italijanska obala do Benetk. Sicer so me prijatli iz FJR cluba Italija, vabili v nedeljo na Gardsko jezero. Mi je bilo malo predaleč za začetek.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

No fino. A lahko malo špekuliramo?. Do petka se vreme kisa, v petek se razjasni, v soboto se še malo ogreva in v nedeljo se lahko malo zapeljemo.

Tudi jaz predlagam kaj obmorskega.

Barth, od kod si ti? Bo tudi zate sprejemljivo? Gody?

Lp Cvetoo.

Bluzonder, imaš že registrirano?

Lp Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor vam, ker registrirate motorje spomladi, jaz imam registracijo septembra.

V najslabšem primeru odjaviš in ponovno prijaviš po novih pogojih.

Barth, od kod si ti? Bo tudi zate sprejemljivo? Gody?

Lp Cvetoo.

Meni je sprejemljivo vse v radiju 1k km okoli Mb :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V najslabšem primeru odjaviš in ponovno prijaviš po novih pogojih.

Meni je sprejemljivo vse v radiju 1k km okoli Mb :)

Ups, tole zgoraj je bilo pod lazno identiteto objavljeno. Je v resnici moj post ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tudi jaz registriral in sicer pri AdriaticSlovenici ampak preko agencije Obeja (kot že zdnjih nekaj let).

Dobil 50% komercialnega popusta, bonusa imam pa že itak 50% od prej. Tako da me je enojna zavarovalna vsota z AO+ in zeleno karto prišla 238,48€.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem iz dolenjske in ugotavljam, da med fjraši, ki se tle javljate, ni nikogar iz mojega konca. Furam se čez vikende, ker čez teden živim v LJ (služba in študij).

sledit vam ne morem, ker sem motor predvčerajšnjim šele pripeljal iz trgovine in ima dobrih 100km na števcu - zdaj sledi utekanje, pa tudi jaz se moram privaditi večji masi motorja. V marcu bom bolj kot ne solorider.

včeraj sem zavaroval z AO+ skupaj cca 280€ z 40% bonusom in 50% popustom (+4%takojšnje plačilo +7% mali avtopaket). Vglavnem, sem navdušen, saj se je pot na ''sever'' izplačala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem iz dolenjske in ugotavljam, da med fjraši, ki se tle javljate, ni nikogar iz mojega konca. Furam se čez vikende, ker čez teden živim v LJ (služba in študij).

sledit vam ne morem, ker sem motor predvčerajšnjim šele pripeljal iz trgovine in ima dobrih 100km na števcu - zdaj sledi utekanje, pa tudi jaz se moram privaditi večji masi motorja. V marcu bom bolj kot ne solorider.

včeraj sem zavaroval z AO+ skupaj cca 280€ z 40% bonusom in 50% popustom (+4%takojšnje plačilo +7% mali avtopaket). Vglavnem, sem navdušen, saj se je pot na ''sever'' izplačala.

To, da je motor nov in ravnokar pripeljan iz trgovine, je samo pohvalno. Saj ga ne boš utekal prvih 1000 km z 20 - 40 km/h. In tudi ostali elitni konjeniki še niso toliko "notri", da bodo svojim konjičkom kri pili na teh prvih furah. In tudi če prideš do dogovorjenega cilja 3 minute kasneje, se svet ne bo podrl.

Za konec tedna je napovedano lepo vreme, Bluzonder pa je včeraj registriral našega konja. Torej KAM - KDAJ ??

LP

Mac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tudi jaz registriral in sicer pri AdriaticSlovenici ampak preko agencije Obeja (kot že zdnjih nekaj let).

Dobil 50% komercialnega popusta, bonusa imam pa že itak 50% od prej. Tako da me je enojna zavarovalna vsota z AO+ in zeleno karto prišla 238,48€.

LP

Čudno tole :hmm: Jaz bonus 30%, 50% komercialnega popusta, AO+, še nezgodno za šoferja in sovoznika (dnevna odškodnina+invalidnost+smrt) 227eur pri MZ. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek, koliko kw pa ima tvoja BCS? Zna biti, da je tule +-

Ja v nedeljo pa meeting point v KR ali LJ. Nato proti Primorski preko naše doline ali preko Vrhnike, Logatca, Postojne kjer se pije capuco na OMV, potem pa do Pirana.

Če vas je volja, zlahka potegnemo do Reke, od tu se fino vrača preko Kočevja do Lj, kjer si pomahamo v slovo.(Do naslednjič).

Malo napišite, koliko se želite peljati in kje bi se pridružili, pa ali boste s seboj vzeli sendviče ali se bomo ustavili na kosilu.

Zelo so dobrodošli vsi boljši predlogi.

Se vidimo.

Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek, koliko kw pa ima tvoja BCS? Zna biti, da je tule +-

Ja v nedeljo pa meeting point v KR ali LJ. Nato proti Primorski preko naše doline ali preko Vrhnike, Logatca, Postojne kjer se pije capuco na OMV, potem pa do Pirana.

Če vas je volja, zlahka potegnemo do Reke, od tu se fino vrača preko Kočevja do Lj, kjer si pomahamo v slovo.(Do naslednjič).

Malo napišite, koliko se želite peljati in kje bi se pridružili, pa ali boste s seboj vzeli sendviče ali se bomo ustavili na kosilu.

Zelo so dobrodošli vsi boljši predlogi.

Se vidimo.

Cvetoo.

74KW....isto razred kot sintisajzerca.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!