Jump to content
  • Sign Up
  1. maratonac

maratonac

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• smasher
      Ma sej naredi kar češ, sem samo povedal zakaj se jih mogoče ne da dobit na telefon. Sam morem rečt da nisem nikoli kaj dosti pri njih kupoval.
    • nejc74
      iz članka zgoraj, kaj pocnejo Slovenci: "Zaradi težjih delovnih razmer se zdravstveni delavci raje zaposlujejo v primarnem zdravstvu, zaradi bližine meje z Avstrijo pa odhajajo tja." kaj počnejo Avstrijci: "V iskanju dobrih praks so se obrnili tudi na partnerske bolnišnice. V dunajski bolnišnici so jim pojasnili, da kadrovske težave rešujejo s pomočjo medicinskih sester iz Azije, za katere organizirajo prihod, namestitev, tečaj nemškega jezika in druge ugodnosti." Ce zelis ohraniti strokovne in usposobljene, jim moraš ponuditi primerne delovne pogoje. Ce uvazaš tuje, jih naučiš jezika. *Tolerance se pa hitro nalezejo od so-državljanov.* *samo ta stavek je napisan ironično, v rahlo poučnem tonu 😘
    • ligenjček
    • revival
      Nisi navedel,kateri scooter....jaz sem lani vzel michelin city grip sprednjo za burgmana 650 in sem zadovoljen vozim pa celo zimo,če le ni sneg in poledica...
    • ligenjček
      AUstrijci bi rekli, das ist nicht gUT
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!