Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

Pozdravljeni!

No kar se tiče mojih mojeg vprašanja če kdo proda svojo frj ni več potreba. Ker tukaj pri nas na žalost ni dosti izbire sem jo izvohal eno v italiji tako da če bo vse po sreči upam da konec meseca postanem srečni lastnik YAMAHE FRJ 1300 letnik 2005!!. :rolleyes:

Proračun bo trpel več kot sem računal sam vsake tolko si je treba mal privoščit. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

No kar se tiče mojih mojeg vprašanja če kdo proda svojo frj ni več potreba. Ker tukaj pri nas na žalost ni dosti izbire sem jo izvohal eno v italiji tako da če bo vse po sreči upam da konec meseca postanem srečni lastnik YAMAHE FRJ 1300 letnik 2005!!. :rolleyes:

Proračun bo trpel več kot sem računal sam vsake tolko si je treba mal privoščit. :rolleyes:

Tako kot praviš, tudi za dušo mora nekaj biti.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

No kar se tiče mojih mojeg vprašanja če kdo proda svojo frj ni več potreba. Ker tukaj pri nas na žalost ni dosti izbire sem jo izvohal eno v italiji tako da če bo vse po sreči upam da konec meseca postanem srečni lastnik YAMAHE FRJ 1300 letnik 2005!!. :rolleyes:

Proračun bo trpel več kot sem računal sam vsake tolko si je treba mal privoščit. :rolleyes:

Iz Italije :headbang: Predlagam,da daš par evrov več za Slo poreklo :naughty: Za kakšno ceno jo boš pa dobil,če ni skrivnost in z koliko prevoženimi km :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Italije :headbang: Predlagam,da daš par evrov več za Slo poreklo :naughty: Za kakšno ceno jo boš pa dobil,če ni skrivnost in z koliko prevoženimi km :?

Kolega je pred leti iz Italije pripeljal Caponord-a, od enga starejsega dohtarja, očuvanega z vsemi original fensi kovčki, za jurja ceneje kot najboljsa ponudba u SLO brez kufrov in vec kilometrine.

Z mototrjem ni imel problemov (razen tistih makaronarskih serijskih problemov)

Po treh sezonah ga je prodal za isto ceno kot ga je kupil.

Nebi posploševal, da ce drugje kupis motor, je pa zato zanič.

Moraš se spoznat na tisto kar kupujes, ogledas dosti primerov u SLO, potem pa gasa u tujino, pa obladovanje tujega jezika v tem primeru pride zeeellloo prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je od 50 letnega gospoda, ki končuje z motorizmom. Servisna je potrjena, papirji so vsi kot morajo bit.

Motor je 2005 letnik sivo-modre barve z vsemi tremi kufri (v barvi) ima gretje ročk in 12 v vtičnico. Ohranjenost je super!

Kilometrov ima 31000 s tem da zadnji dve leti se je zelo malo vozil.

O ceni se še pogajamo sam mislim da bo 5700-6000 eur in če prištejemo še stroške (davek, homologacija, ...) bi moglo vse skupaj priti okoli 6500 eur :notworthy:

Za tak dnar pa ga pri nas ne dobiš pa če se slikaš!

Kar se pa tiče uvoza iz italije moram povedat da mojo hornetko sem kupil v italiji in sem z njo zelo zadovoljen. Je pa res da nikoli ne veš pri takih stvareh naj si bo iz SLO ali

iz ITA je vedno možno da je kaj narobe z motorjem.

Če bo posel sklenjan in ko bo doma bom sigurno jo mal poslikal za vas :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je od 50 letnega gospoda, ki končuje z motorizmom. Servisna je potrjena, papirji so vsi kot morajo bit.

Motor je 2005 letnik sivo-modre barve z vsemi tremi kufri (v barvi) ima gretje ročk in 12 v vtičnico. Ohranjenost je super!

Kilometrov ima 31000 s tem da zadnji dve leti se je zelo malo vozil.

O ceni se še pogajamo sam mislim da bo 5700-6000 eur in če prištejemo še stroške (davek, homologacija, ...) bi moglo vse skupaj priti okoli 6500 eur :notworthy:

Za tak dnar pa ga pri nas ne dobiš pa če se slikaš!

Kar se pa tiče uvoza iz italije moram povedat da mojo hornetko sem kupil v italiji in sem z njo zelo zadovoljen. Je pa res da nikoli ne veš pri takih stvareh naj si bo iz SLO ali

iz ITA je vedno možno da je kaj narobe z motorjem.

Če bo posel sklenjan in ko bo doma bom sigurno jo mal poslikal za vas :rolleyes:

Če je vse vredu,ti čestitam in ti želim srečno vožnjo :OK: Se kaj vidimo na cesti :010 Pa sliko prilimaj,ko jo prepelješ domov :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke :rolleyes:

Jst tudi upam da bo vse vredu, da mi bo motor dobro služil pa da bo čimprej doma.

Kako slikco pa bom sigurno gor dal.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPOMLADANSKA VOŽNJA OD RIHEMBERKA DO BRD

Čas

20. marec · 9:30 - 20:00

Kraj

Zborno mesto ob 9.30 je v klubskih prostorih Mk Rihemberk, odhod ob 11h, predviden prihod v Brda ob 13h.

Bo kdo šov :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rade volje,ampak Žal delam :wallbash: Uživajte in Srečno vožnjo vam želim :kva2:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPOMLADANSKA VOŽNJA OD RIHEMBERKA DO BRD

Čas

20. marec · 9:30 - 20:00

Kraj

Zborno mesto ob 9.30 je v klubskih prostorih Mk Rihemberk, odhod ob 11h, predviden prihod v Brda ob 13h.

Bo kdo šov :yea2:

Kako je uspelo?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je uspelo?

lp

Uredu je blo ,mal kratka turca ,sam smo jo pol sami produžili do Izole. Ja ma se je nabralo

usega skupi okol 400 kilometrov. :yea1:

post-10736-0-65663000-1300779538_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uredu je blo ,mal kratka turca ,sam smo jo pol sami produžili do Izole. Ja ma se je nabralo

usega skupi okol 400 kilometrov. :yea1:

Super. Vidim, da je bilo tudi sonce in, da ste se imeli fino.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se kaj vidimo v Šmartnem ob paki na žegnanju elita? :naughty:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se kaj vidimo v Šmartnem ob paki na žegnanju elita? :naughty:

Men so tale žegnana čist mem. Se bom rajš km drgam zapelov :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so tale žegnana čist mem. Se bom rajš km drgam zapelov :010

Žegn je potreben samo 1x. Ostalo so druženja. Aja žegna se na Brezjah pol pa na :beer1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

Mal smo že prevozili in občutki so fenomenalni :notworthy:

V ponedeljek peljem na meritve plinov in homologacijo, potem pa bo treba še državi dat kar ji pripada (mamu ji... )

Bom pa tudi preventivno naredil servis.

Zato me zanima kakšno olje mi priporočate za motor in kakšno olje za kardan?

Hvala za odgovore in lep pozdrav!

Popravljeno . Popravil uroscar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

Mal smo že prevozili in občutki so fenomenalni :notworthy:

V ponedeljek peljem na meritve plinov in homologacijo, potem pa bo treba še državi dat kar ji pripada (mamu ji... )

Bom pa tudi preventivno naredil servis.

Zato me zanima kakšno olje mi priporočate za motor in kakšno olje za kardan?

Hvala za odgovore in lep pozdrav!

Zdravo,

za kardan bo MOTUL GEAR 300 (75 - 90); sintetika (2 dcl rabiš za eno menjavo - na 10 000km menjaj)

MOTOR - jaz sem imel že vse živo (Motul 300v - predrag, menjalnik ropota ne prestavlja se tekoče - to olje je za race mašine; boljša opcija je polsintetika5100) CASTROL - sintetika za turing motorje - OK; REPSOL - trenutno imam to v mašini in je isto OK!

SERVIS: olje motor & kardan; oljni filter; ZRAČNI - kupi K&N ga samo opereš, po nekaj servisih se amortizira pa motor malo lepše poje; hladilna tekočina - menja se na 2 leti (kupi 4l - vijak za izpust je na črpalki spodaj - 10 ključ, če se ne motim; KONTROLA VENTILOV - nekje na 45 000; SINHRONIZACIJA VBRIZGA - priporočam, ker je opazna razlika....ZAVORE - menjaj olje (obvezno DOT 4)....pol si pa že podelal! VŽIGALNE SVEČKE - jaz sem jih menjal na 30000KM - BREZ PROBLEMOV!

PS - s tem strojem sem zvozil 82TKM in se ga nekako še nisem naveličal......čakam nov model! V vsem tem času ni bilo nobenih okvar razen tekočega vzdrževanja - ja led dioda je šla na armaturi :)

Čestitam za nakup in srečno vožnjo!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!