Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

Če ima kdo.....kakega kolega ali pozna nekoga, ki si želi FJR........naj me kontaktira. Žal ga moram prodati...........samo........raje žrem krompir in zelje, kot, da ga dam pod ceno........ker je KOT NOV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je vedeti kateri letnik ga imaš in koliko km.in vsaj okvirna cena in kakšna slika potem ti pa bomo pomagali najti kakega kupca.Samo začenja se sezona ti pa brez fjr-ke???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo.....kakega kolega ali pozna nekoga, ki si želi FJR........naj me kontaktira. Žal ga moram prodati...........samo........raje žrem krompir in zelje, kot, da ga dam pod ceno........ker je KOT NOV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Če boš hotel prodati boš moral dat po realni ceni in prej pod kot nad realno ceno.Sicer pa v teh časih nebo nič narobe,da se privadiš malo na krompir in zelje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je vedeti kateri letnik ga imaš in koliko km.in vsaj okvirna cena in kakšna slika potem ti pa bomo pomagali najti kakega kupca.Samo začenja se sezona ti pa brez fjr-ke???

konec leta 2007, 28Kkm....vsi servisi, gume cca 2Kkm, kot nov, cena cca 9.500 EUR......mislim, da realna!

Zakaj......nisem jaz kriv......pač pa nenasitni pohlep, ki vlada v SLO.

Bom pač za kako leto, dve potrpel na čem manšem in slabše kvalitete ( kaki BMW in podoben šrot ).....pol pa.......NOVA FJR!!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena nove FJR-ke je 15.490.od te cene odšteješ 20% in dobiš ceno 1 leto stare 12.393 potem minus 15% 2 leto stare 11.772 in nato vsako leto minus 10% in dobiš cene približo vrednosti motorja .Evo ti izraču ki je približno takle in je realen na tržišču .Vsak pa postavlja svojo ceno kar pa je seveda prav in si želi dobiti čem več za svoj motor..LP.

2012 15.490

2011 12.393

2010 10.533

2009 9.479

2008 8.531

2007 7.678

2006 6.910

2005 6.219

2004 5.597

2003 5.037

2002 4.534

2001 4.080

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijava za srečanje Fjr-elite -19.05.20112

1. PERO58

2. Janko

3. Vili

4. Leon

5. Craser

6. Vencel

7. Janč

8. Mare

9. Igor-spomini

10. Icancar

11. Mac

12.Igor Bočna

13.Jon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel bi zraven na furo pa ne morem mamo srečanje točno ta vikend tako da žal se kaj tipkamo in vidimo na cesti sem pa zadnjič srečal fjr v paru ki se je peljal iz Velenja proti mislinji jaz pa od mislinje proti velenju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako je elita? Prazniki so mimo, sedaj pa zares! Naše srečanje se bliža 19.05.2012 ob 9h Mozirje.

Bilo bi super če bi potrdili prihod na Email-- pbrloznik@gmail.com.Upam da se vidimo v čim večjem številu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<p>

Kako je elita? Prazniki so mimo, sedaj pa zares! Naše srečanje se bliža 19.05.2012 ob 9h Mozirje.

Bilo bi super če bi potrdili prihod na Email-- pbrloznik@gmail.com.Upam da se vidimo v čim večjem številu!

Danes teden se pa vidimo,kaj ne elita!Vreme bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero koliko se ti jih je že prijavilo da pridejo na srečanje ? Jaz pridem če bo lepo vreme mislim da nebo deževalo !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero koliko se ti jih je že prijavilo da pridejo na srečanje ? Jaz pridem če bo lepo vreme mislim da nebo deževalo !!!

Verjetno bo okrog 10-12 motorjev upam z sopotnicami. Dobimo se pri meni doma!!!Dobrodošli! Lepo vreme je naročeno ju hu hu Fjr-aši so na kupu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko km. pa imamo v planu prevoziti ,postanki ,kosilo ,predvideni stroški skupaj ?

Tule je iz enega prejšnjih postov http://g.co/maps/u4ax8 . S tem, da je postanek pri meni doma v SG na osvežitev (pivo, sok, kava...) in jaz se tu odcepim, ker moram še v Lendavo na srečanje kluba. Za vsak slučaj, če koga hitro lakota prime, še kakšen sendvič (saj imamo vsi kufre a ne .) ).
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijava za srečanje Fjr-elite -19.05.20112

1. PERO58

2. Janko

3. Vili

4. Leon

5. Craser

6. Vencel

7. Janč

8. Mare

9. Igor-spomini

10. Icancar

11. Mac

12.Igor Bočna

13.Jon

14. gody01

Se prijavljam...

Upam, da ne bo kaj narobe, če bom sam :)

Pa, da ne bo kaj službenega vmes prišlo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijava za srečanje Fjr-elite -19.05.20112

1. PERO58

2. Janko

3. Vili

4. Leon

5. Craser

6. Vencel

7. Janč

8. Mare

9. Igor-spomini

10. Icancar

11. Mac

12.Igor Bočna

13.Jon

14. gody01

Se prijavljam...

Upam, da ne bo kaj narobe, če bom sam :)

Pa, da ne bo kaj službenega vmes prišlo ...

Seveda ni nič narobe,če si sam! Saj ne boš edini. Se vidimo v soboto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo okrog 10-12 motorjev upam z sopotnicami. Dobimo se pri meni doma!!!Dobrodošli! Lepo vreme je naročeno ju hu hu Fjr-aši so na kupu!

Hoj

A moram na policiji vprašat, kje si doma, ali lahko pridem do te info na kakšen lažji način? :) Sicer pa vreme bo !!

Lp

Mac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj

A moram na policiji vprašat, kje si doma, ali lahko pridem do te info na kakšen lažji način? :) Sicer pa vreme bo !!

Lp

Mac

Za primer, če je Pero našihtu in ne utegne: iz smeri Velenje, drugo krožišče, tretji izvoz (center), prva hiša na desni. Se vidimo :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za primer, če je Pero našihtu in ne utegne: iz smeri Velenje, drugo krožišče, tretji izvoz (center), prva hiša na desni. Se vidimo :OK:

Ja vse štima,to je tu kjer bo veliko FJR lepotic!Pri meni vas čaka malica,potem se pa odpravimo na vožnjo! Se vidimo elita,pa srečno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vse štima,to je tu kjer bo veliko FJR lepotic!Pri meni vas čaka malica,potem se pa odpravimo na vožnjo! Se vidimo elita,pa srečno vožnjo!

pero jaz bi prišel samo na malico!!!!!!!!!!!!!!!!! :kva1::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero jaz bi prišel samo na malico!!!!!!!!!!!!!!!!! :kva1::kva2:

Kupi Fjr pa ne boš lačen!

:010 :010

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravjeni!

Jutri je pa naš dan! 1.srečanje Fjr-ašev. Če gdo še ne ve kje je zbor,prilagam povezavo!

Upam,da se zberemo v čim večjem številu.Pa srečno vožnjo vam želim!

http://g.co/maps/b2628

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo preživeli dolgo pričakovano 1.prvo srečanje FJR-ašev .Zbralo se je 13 Motorjev in 1 Honda. Medse smo sprejeli bajkera,ki si zelo želi kupiti tapravi motor,FJR.Imeli smo čudovito vreme,tudi družba je bila super, saj smo FJR-aši sami dobri ljudje,a ne!Prevozili smo okrog 260km,nekateri pa še veliko več,ker živijo na drugem koncu Slovenije.Rad bi se zahvalil za udeležbo in upam,da ni to naše zadnje srečanje.Upam,da ste bili tudi vi zadovoljni!Pa srečno vožnjo!!!!

post-2665-0-77703400-1337494749_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!