Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

Ja meni je pri ZM dan poprej za isto zadevo naračunala 289€ in še nekaj centov drobiža?! :blink: (tu bi dobil 40% komercialnega popusta, ker pač nisem član nobenega moto kluba)

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek, koliko kw pa ima tvoja BCS? Zna biti, da je tule +-

Ja v nedeljo pa meeting point v KR ali LJ. Nato proti Primorski preko naše doline ali preko Vrhnike, Logatca, Postojne kjer se pije capuco na OMV, potem pa do Pirana.

Če vas je volja, zlahka potegnemo do Reke, od tu se fino vrača preko Kočevja do Lj, kjer si pomahamo v slovo.(Do naslednjič).

Malo napišite, koliko se želite peljati in kje bi se pridružili, pa ali boste s seboj vzeli sendviče ali se bomo ustavili na kosilu.

Zelo so dobrodošli vsi boljši predlogi.

Se vidimo.

Cvetoo.

Meni ustreza.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek, koliko kw pa ima tvoja BCS? Zna biti, da je tule +-

Ja v nedeljo pa meeting point v KR ali LJ. Nato proti Primorski preko naše doline ali preko Vrhnike, Logatca, Postojne kjer se pije capuco na OMV, potem pa do Pirana.

Če vas je volja, zlahka potegnemo do Reke, od tu se fino vrača preko Kočevja do Lj, kjer si pomahamo v slovo.(Do naslednjič).

Malo napišite, koliko se želite peljati in kje bi se pridružili, pa ali boste s seboj vzeli sendviče ali se bomo ustavili na kosilu.

Zelo so dobrodošli vsi boljši predlogi.

Se vidimo.

Cvetoo.

Hoj Cvetoo (pa tudi ostali FJRaši)

Že kar nekaj časa je minilo od najinega srečanja na Gradu Prestranek pri Postojni in tudi tukaj se prav dosti nisem javljal, zdaj pa so spet malo drugačni časi.

Kot sem že malo višje napisal, je Bluzonder včeraj registriral moped, mene pa že nekaj časa srbi tazadnja, tako da v nedeljo bo padlo nekaj km pa četudi sam. Z ozirom na moje izhodišče mi je načeloma vseeno, kje se dobimo (Kr. ali Lj.), glede dolžine pa sem imel nekako v mislih SLO Primorje ali Kras. Morda je varianta preko Reke za ta čas malo predolga, glede na to, da je rana ura slovenskih fantov grob (v mislih imam temperaturo).

Sam pri sebi sem nekako splaniral Lj. - Vrhnika - Logatec - Postojna - Razdrto - Senožeče - Sežana - Štanjel. Potem pa stvar odločitve: Komen - Gorjansko - Trst - Bazovica - Lokev (Lipica) - Divača - Lj. ali pa Štanjel - Branik - N. Gorica - Kanal - Tolmin - Idrija - Godovič - Logatec - Lj.

Seveda pa je še nešteto km lepih cest in krajev, samo za zmenit se je. In če se ne motim, bi se v tem času dalo najti kakšno prijetno in po papici tudi dobro osmico, kar je že Barth pred mano napisal.

Sicer pa - to je moj predlog. Najbrž se bo še kdo našel s kakšno zanimivo idejo, da naredimo en lep krog za ogrevanje.

LP

Mac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja meni je pri ZM dan poprej za isto zadevo naračunala 289€ in še nekaj centov drobiža?! :blink: (tu bi dobil 40% komercialnega popusta, ker pač nisem član nobenega moto kluba)

Ja, tu je štos... :yes: gdaj se vidimo? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postojna - Razdrto - Senožeče - Sežana - Štanjel. Potem pa stvar odločitve: Komen - Gorjansko - Trst - Bazovica - Lokev (Lipica) - Divača - Lj. ali pa Štanjel - Branik - N. Gorica - Kanal - Tolmin - Idrija - Godovič - Logatec - Lj.

Pridruživa se vam lahko v Postojni in vas zapustiva v Godoviču. Seveda ča bo vreme ugodno, kajti v soboto planiram do Štanjela, malo dražiti BMW-ce. (v resnici me mika od blizu K1200 GT).

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postojna - Razdrto - Senožeče - Sežana - Štanjel. Potem pa stvar odločitve: Komen - Gorjansko - Trst - Bazovica - Lokev (Lipica) - Divača - Lj. ali pa Štanjel - Branik - N. Gorica - Kanal - Tolmin - Idrija - Godovič - Logatec - Lj.

Pridruživa se vam lahko v Postojni in vas zapustiva v Godoviču. Seveda ča bo vreme ugodno, kajti v soboto planiram do Štanjela, malo dražiti BMW-ce. (v resnici me mika od blizu K1200 GT).

Srečno

Tonček

Razen, če se bo kdo od njih pripeljal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen, če se bo kdo od njih pripeljal :grim

Sorry :topic: a nimajo nobenega testnega K1200 GT?? Sej sem vedel, da uzdaj se use i u svoje kluse , FJR zakon. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry :topic: a nimajo nobenega testnega K1200 GT?? Sej sem vedel, da uzdaj se use i u svoje kluse , FJR zakon. :OK:

Samo endurce bodo imeli, tako sem čul :hmm: mogoče se pa motim :D zjutraj imajo celo seminar za te endure... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi zdravstvenih razlogov se še vam ne morem pridružit,čeprav bi zelo rad spoznal to elitno konjenico :eek: Zelo vam zavidam predvideno furo v primorje :naughty: Srečno vožnjo vam želim :OK:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vse po sreči, bom tudi jaz v soboto v dopoldanskem času v štanjelu firbec pasel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vse po sreči, bom tudi jaz v soboto v dopoldanskem času v štanjelu firbec pasel

Hoj

A je kakšen kandidat za nedeljo, tako kot je stekla prva ponudba ?? V soboto bo preveč "ostalih" tam in kot je rekel Tonček uzdaj se use................, FJR je zakon !!

LP

Mac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljo imam rezervirano za vas. Mislim da je DrM-Fjr zraven, bo pa itaq sam povedal. Če sem prav razumel pride še Tonček. Jaz bom po telefonu obvestil Guzzilemans a in enega non forumaša-Bojana, a je vprašanje, če je že registriral.

Tu je še od Metalbike-a oče a ga ne poznam, mogoče ga kdo drug pozna in ga osebno povabi???

Mislim,da bom jutri vedel kaj več, pa tudi prav bi bilo, če jutri zvečer potrdimo prisotnost in seveda lokacijo kjer se dobimo in vmesne točke kjer bi še koga pobrali.

Bo pa tole sploh prvič, da se bomo tukaj pisoči Fjraši kam skupaj peljali. Torej nov list vas čaka!

Se vidimo, Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljo imam rezervirano za vas. Mislim da je DrM-Fjr zraven, bo pa itaq sam povedal. Če sem prav razumel pride še Tonček. Jaz bom po telefonu obvestil Guzzilemans a in enega non forumaša-Bojana, a je vprašanje, če je že registriral.

Tu je še od Metalbike-a oče a ga ne poznam, mogoče ga kdo drug pozna in ga osebno povabi???

Mislim,da bom jutri vedel kaj več, pa tudi prav bi bilo, če jutri zvečer potrdimo prisotnost in seveda lokacijo kjer se dobimo in vmesne točke kjer bi še koga pobrali.

Bo pa tole sploh prvič, da se bomo tukaj pisoči Fjraši kam skupaj peljali. Torej nov list vas čaka!

Se vidimo, Cvetoo.

Lep dogodek, pejte kar čez celo Slovenijo, pa zastavo imejte s seboj ;) :OK: (malo šale, bo pa vseeno fajn za videt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljo imam rezervirano za vas.

Tudi jaz sem tako planiral. Sicer je na primorski napovedana burja, ki že sedaj piha. Prosim javite uro, ko se dobimo v Postojni na OMW bencinski pumpi.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kaj bolj znan čas ?

Se moram psihično na pravo uro pripravit. Iz Mb rabim cca. 2.5-3 ure do Postojne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljo imam rezervirano za vas. Mislim da je DrM-Fjr zraven, bo pa itaq sam povedal. Če sem prav razumel pride še Tonček. Jaz bom po telefonu obvestil Guzzilemans a in enega non forumaša-Bojana, a je vprašanje, če je že registriral.

Tu je še od Metalbike-a oče a ga ne poznam, mogoče ga kdo drug pozna in ga osebno povabi???

Mislim,da bom jutri vedel kaj več, pa tudi prav bi bilo, če jutri zvečer potrdimo prisotnost in seveda lokacijo kjer se dobimo in vmesne točke kjer bi še koga pobrali.

Bo pa tole sploh prvič, da se bomo tukaj pisoči Fjraši kam skupaj peljali. Torej nov list vas čaka!

Se vidimo, Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole se pa zgodi, će pritiskaš preveč nestrpno po tipkovnici...........

Recimo, da citiram svojo zgornjo objavo...........

Zborno mesto za Gorenjce v Medvodah pred Merkatorjem ob 10 uri! Takrat ni prezgodaj in tudi sonce bo že na nebu...

Naslednja postaja na Celovški pred izvozom na AC za primorsko (Petrolov servis okvirno ob 10:20!

Do Postojne po stari cesti rabimo cirka pol ure do 45min! Recimo, da se dobimo na OMW v Postojni ob 11 uri + 15 minut akademskega zamika.......... potem je pa kava, dogovor glede trase in akcija!

Takšen je moj predlog. (če ima, kdo boljšo idejo naj objavi, da se uskladimo)

Vsi, ki nameravate na 1 st opening FJR sport touring meeting ste lepo vabljeni (tudi tisti, ki imate nove mašine :grim )! Tudi ostali motoristi so vabljeni....... pa seveda sopotnice.......

Če se strinjamo glede urnika napišite - jaz bi malo bolj aktivnim FJR ašem na MS poslal PM je z vabilom....za foro, da se nas zbere čim več............

OK zadosti prosim za komentarje, da se dokončno uskladimo..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok.

Torej v Medvodah pri Mercatoriju ob 10h.

Gody, mac, bi se vidva mogoče raje pridružila npr ob 10 30 na izvozu Brezovica, tam na levi pri tistem bifeju?

Za ostalo smo pa nekako dogovorjeni ne? Tonček v Postojni, Motoristek, kaj pa ti? Kje?

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok.

Torej v Medvodah pri Mercatoriju ob 10h.

Gody, mac, bi se vidva mogoče raje pridružila npr ob 10 30 na izvozu Brezovica, tam na levi pri tistem bifeju?

Za ostalo smo pa nekako dogovorjeni ne? Tonček v Postojni, Motoristek, kaj pa ti? Kje?

LP Cvetoo.

Jaz še nimam registriranega... :grim lepo vožnjo vam želim... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še nimam registriranega... :grim lepo vožnjo vam želim... :worship:

:lol1:

No saj trava še ne raste :xx:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok.

Torej v Medvodah pri Mercatoriju ob 10h.

Gody, mac, bi se vidva mogoče raje pridružila npr ob 10 30 na izvozu Brezovica, tam na levi pri tistem bifeju?

Če ne prej se pridružim v Postojni.

Aja, fantje izvoz Brezovica ne dela, je treba po obvoznici naprej za Vič in potem pod Dolgim mostom.

Bom pa poskusil priti do Petrola pred uvozom na AC, če se mi bo izšlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole se pa zgodi, će pritiskaš preveč nestrpno po tipkovnici...........

Recimo, da citiram svojo zgornjo objavo...........

Zborno mesto za Gorenjce v Medvodah pred Merkatorjem ob 10 uri! Takrat ni prezgodaj in tudi sonce bo že na nebu...

Naslednja postaja na Celovški pred izvozom na AC za primorsko (Petrolov servis okvirno ob 10:20!

Do Postojne po stari cesti rabimo cirka pol ure do 45min! Recimo, da se dobimo na OMW v Postojni ob 11 uri + 15 minut akademskega zamika.......... potem je pa kava, dogovor glede trase in akcija!

Takšen je moj predlog. (če ima, kdo boljšo idejo naj objavi, da se uskladimo)

Vsi, ki nameravate na 1 st opening FJR sport touring meeting ste lepo vabljeni (tudi tisti, ki imate nove mašine :grim )! Tudi ostali motoristi so vabljeni....... pa seveda sopotnice.......

Če se strinjamo glede urnika napišite - jaz bi malo bolj aktivnim FJR ašem na MS poslal PM je z vabilom....za foro, da se nas zbere čim več............

OK zadosti prosim za komentarje, da se dokončno uskladimo..........

Zdravo

No, pa sem že mislil, da se ne bo nič premaknilo. Torej: jaz se vam bom priključil v Šentvidu. Ob 10.20 bom pripravljen na Petrolovem servisu na Celovški, pred izvozom za S obvoznico proti morju. Kot kaže, nas bo vreme služilo, na kofetku se bomo pa tud zmenili kam naprej.

Čao do jutri

Mac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne prej se pridružim v Postojni.

Aja, fantje izvoz Brezovica ne dela, je treba po obvoznici naprej za Vič in potem pod Dolgim mostom.

Dela, če greš po severnem delu obvoznice...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

danes sem uspešno spustil moped na tla in si pri tem nategnil neko ramensko mišico. Tak da ne vem, kako bo jutri zjutraj. Načeloma sem sicer odločen priti, ampak če bo preveč bolelo pa ni nujno. V glavnem ne me čakat, če pridem, pridem, če ne pa vam želim super vožnjo. Previdno, pa po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!