Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

:BUA:

Moram odpovedati udeležbo.

Rama preveč boli ...

Se vidimo na naslednji vožnji.

Mejte se fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V začetni fazi smo se držali planiranega dogovora in se ob 11:05 uri zbrali na OMV v Postojni. Po kavici in spoznavanju smo se zapeljali proti Pivki skozi Vremsko dolino do Sežane in naprej do Coljave, kjer smo imeli kosilo. Po kosilu smo jo žgali proti Novi Gorici, Solkanu in naprej proti Mostu na Soči. Tam se je Tonček obrnil nazaj proti Gorici mi pa smo nadaljevali proti LJ, kjer smo se porazgubili vsak po svoje!

Prijetna družba in dobra hrana, lep dan in obilo kilometrov so nas navedli na idejo, da zadevo še kdaj ponovimo..

Bilo je prijetno (fura 315 km)! Pa še dve sliki za popestritev!

LP Mare

post-6249-1173635740_thumb.jpg

post-6249-1173635897_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A FJR samo v srebrni barvi prodajajo?

Samo ena je srebrna :slap: ! PUŠČICA

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kaj nisi opazil ene šampanjsko zlate barve???

Simonsi, a samo punce gledaš :? :D

Ok, hvala za družbo, hvala ker ste s seboj prinesli dobro voljo in takšni tudi odpeljali domov. Zelo sem vesel, da smo Fjr raši končno spravili skupaj eno skupinsko turo. In ko se takole dobimo, potem mimogrede zraven pritegnemo še kakega mimoidočega kot je bil Tine, ki se nam je skupaj z sopotnico pridružil na OMV v Postojni. Tine, če tole bereš, hvala za pijačo, spomni se nicka ali pa se še enkrat registriraj, da se kadaj še beremo in srečamo.

LP in še kdaj na cesti, cvetoo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla

Ja, pa je prva letošnja furca za mano. Prima, da bi bilo težko še boljš. Nova spoznanstva, novi km po naši deželici, prima družba, super papica, ... Pa ni valjda, da se kaj takega ne more ponoviti !?!? (Mogoče ideja za naslednji izlet: Povabi nas na tvoj konec Slovenije in nam pokaži, kje naganjaš svojga konja !!)

Hvala vsem za prijeten dan !

Mac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,fantje,kako vam ZAVIDAM,da kar boli :headbang: Pa saj bo boljše,čez 14 dni! :OK: Upam,da se vam lahko gdaj pridružim :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz vam zavidam ma upam da ne za dolgo,v nedeljo bo tudi mene razveseljevala :OK: in ni razloga da se nebi pridružil. Tončeka sem že spoznal ko mi je pokazal njegovo lepotico (mislim fjr da ne bo pomote) takrat je imela le par km in je še dišala po konzervaciji. Z ostalmi se pa bom ko se ponovno organizira tak sprehod po slo ali pa mogoče v tujino.

lp: Anton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla

Ja, pa je prva letošnja furca za mano. Prima, da bi bilo težko še boljš. Nova spoznanstva, novi km po naši deželici, prima družba, super papica, ... Pa ni valjda, da se kaj takega ne more ponoviti !?!? (Mogoče ideja za naslednji izlet: Povabi nas na tvoj konec Slovenije in nam pokaži, kje naganjaš svojga konja !!)

Hvala vsem za prijeten dan !

Mac

Tudi sam se pridružujem zgornjim mnenjem, stvar NI neponovljiva tako, da imamo še veliko priložnosti za skupne fure (tudi tiste, ki samo sline cedite)!

Vse je samo stvar dogovora in volje...... :grim

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za prijeten dan. Vreme je bilo malce preveč vetrovno, tako, da smo se včasih v ovinkih naslonili kar na burjo. :glare:

Na vsej vožnji nam je dobro voljo zrahljala le izredno prijazna postrežba v okrepčevalnici v Križu. :BUA: :BUA: Bilo pa je toliko bolj zabavno, ko smo odhajali.

Še enkrat hvala za družbo in do naslednjega snidenja.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sem prvič uživaško sprehajal FJRjko na relaciji NM-Dvor-Kočevje-Sodražica-Rakek-Postojna-Štanjel-in nazaj čez Col-Godovič-Logatec-Rakek-Kočevje-NM. Naredil sem točno 400 km in moram reč - NOORROOOO. :kva2: Kolege sem lovil brez problema, čeprav se motor še uteka. Motor je FENOMENALEN :OK: :kva2: :kva2:

Ovinki, moč, navor - SUPER. Še 1 tak dan, pa bo motor utečen. Money well spent.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vsej vožnji nam je dobro voljo zrahljala le izredno prijazna postrežba v okrepčevalnici v Križu. :BUA: :BUA: Bilo pa je toliko bolj zabavno, ko smo odhajali.

Še enkrat hvala za družbo in do naslednjega snidenja.

Srečno

Tonček

Druga slika je z dvorišča tega lokala ki mu podeljujemo bodečo nežo - ali izognite se ga!

v soboto sem prvič uživaško sprehajal FJRjko na relaciji NM-Dvor-Kočevje-Sodražica-Rakek-Postojna-Štanjel-in nazaj čez Col-Godovič-Logatec-Rakek-Kočevje-NM. Naredil sem točno 400 km in moram reč - NOORROOOO. :kva2: Kolege sem lovil brez problema, čeprav se motor še uteka. Motor je FENOMENALEN :OK: :kva2: :kva2:

Ovinki, moč, navor - SUPER. Še 1 tak dan, pa bo motor utečen. Money well spent.

Ko boš imel utečen motor - potem se lahko zapelješ tudi z nami :grim :grim (boš še bolj navdušen)......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kaj nisi opazil ene šampanjsko zlate barve???

Simonsi, a samo punce gledaš :? :D

Ok, hvala za družbo, hvala ker ste s seboj prinesli dobro voljo in takšni tudi odpeljali domov. Zelo sem vesel, da smo Fjr raši končno spravili skupaj eno skupinsko turo. In ko se takole dobimo, potem mimogrede zraven pritegnemo še kakega mimoidočega kot je bil Tine, ki se nam je skupaj z sopotnico pridružil na OMV v Postojni. Tine, če tole bereš, hvala za pijačo, spomni se nicka ali pa se še enkrat registriraj, da se kadaj še beremo in srečamo.

LP in še kdaj na cesti, cvetoo. :yea1:

Še cel dan sva se s sopotnico z veseljem spominjala vaše prijetne družbe na OMV. Pot sva nadaljevala do Pirana, bele pene marčevske burje so čudovito obarvale zelenomodri zaliv, ostri veterni sunki so se razblinjali ob bokih močnega FJR-ja. Lep dan sva končala doma ob požirku odličnega terana.

Lep pozdrav vsem, upava, da se kmalu spet srečamo.

Tine & Mojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi se bomo morali menit za novo furo - sicer je mal zime ampak preden se uskladimo bo že 20°C!

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: zelo zelo presenecen nad starostjo voznikov v postu od DrM - FJR :eek:

Pozitivno seveda :OK:

Sem mislil, da je sama "mularija" tukaj gor :slap:

no, se vidi da nisem se dolgo na tem forumu :grrr

Jaz sem pa mislil, da se lahko jaz stejem med "starejse" udelezence na forumu (31) :grrr

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: zelo zelo presenecen nad starostjo voznikov v postu od DrM - FJR :eek:

Pozitivno seveda :OK:

Sem mislil, da je sama "mularija" tukaj gor :slap:

no, se vidi da nisem se dolgo na tem forumu :grrr

Jaz sem pa mislil, da se lahko jaz stejem med "starejse" udelezence na forumu (31) :grrr

:OK:

Starost ni pomembna - važno je druženje (virtualno ali fizično na vožnjah)!

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ne bo kdo jezen :blink:

Na strani od TV motsohopa sem videl da imajo eno rabljeno "YAMAHA FZ6S moder/04"

pa me zanima ce kdo pozna ta motor? je OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj naj bi FJR-aši poznali FZ6S ? :blink: A si malo temo falil :whistle:

@DrM - FJR: kar tolaži se s tem da starost ni pomembna .)

(ma se samo hecam, da ne bo zamere ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj naj bi FJR-aši poznali FZ6S ? :blink: A si malo temo falil :whistle:

@DrM - FJR: kar tolaži se s tem da starost ni pomembna .)

(ma se samo hecam, da ne bo zamere ;) )

:slap: mal sem pa res temo falil O:-)

prosim za izbris, ker res ne sodi v tole temo :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj naj bi FJR-aši poznali FZ6S ? :blink: A si malo temo falil :whistle:

@DrM - FJR: kar tolaži se s tem da starost ni pomembna .)

(ma se samo hecam, da ne bo zamere ;) )

Bluzi si opozorjen, glej da te stari dol ne dahne....... :hmm: :grim ! Sem blizu tebe doma in skoz Vodice tudi pohajkujem.....

Tudi jaz se malo hecam......

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz: :yawn:

Pa tako dobro se je začelo. Kaj bi bilo, če bi bil sneg spet pozimi, pa če bi med vikendom spet bilo kdaj lepo vreme. Kaj pa vi?

A ste vsi v Planici oz. po Planici.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če na Jožefovo sneži poletje kaj prida ni.

Že razmišljam da bi nabavu motorne sani a v naši deželi snega ni. :kva2:

lp: Anton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav Eliti

Res se je letos lepo začelo, mogoče celo prelepo - kičasto in tole zdajle je samo mala pavza, da vsak vidi kaj je za poštimat, da bo v naslednjih lepih dnevih še bolj lepo. Vmes je bil še en lep konec tedna v hribih, danes pa je Planica pred TV in rač.

Pregovor, ki ga je napisal BAnToN bi mogoče lahko nadaljeval: ....... , če v dveh dneh neha snežiti, se bo slej ko prej pokazalo sonce in vsak dan bo proti večeru tema do nižin ! :naughty:

Za konec prihajajočega tedna sem že naročil vreme (upam, da me še upoštevajo) in nova furca se mi že poraja pred očmi. Je še kdo za to ?? (Mogoče samo namig: Lj.- Kočevje - Brod na Kolpi - Delnice - Gerovo - Prezid - Bloška Polica - potem pa levo ali desno - Lj. Če gremo desno, imajo baje v Žimarcah dobrega odojka, zraven pa sede :beer1: . Mogoče bo kakšen odsek še malo hladen, ampak Kaj nam pa morejo, morejo, morejo, ..............

Kandidati - kje ste ?

LP Mac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!