Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

BMWjaši imajo grde motorje ko hudič :xx: pa kar naprej nekaj klamfajo mi pa nič :doze:

LP Cvetoo.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Vse jasno - so raje na forumu, kot pa na motorju! Mi se pa raje vozimo........

Meni tri tedne ne bo zneslo....tekmovanje 2x, nato pa na Pag za vikend, bom pa spremljal debato in če bo kakšna opcija se priključim....

Vsekakor pa se moramo zmenit za kašno furo! :grim

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni in :beer2:

Tudi mi smo naredili par km med prazniki. Prvo Nova Štifta pa namesto na grobnik smo jo ucvrli po krasu na osmico v Sveto pri Komnu na teran in pršut :drunk: . Naslednje jutro pa na dirko :hooray: v Bjelovar preko Ptuja tako da se je nabralo preko 1000km.

Dolomiti pa tudi mene mikajo če se boste dogovorili sva za kako enodnevno turco da se vsaj spoznamo.

Saj višje od Dravograda še nisem bil.

lp:Anton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek:

....

BMWjaši imajo grde motorje ko hudič :xx: pa kar naprej nekaj klamfajo mi pa nič :doze:

....

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwslo :worship: , ti si car.

No fantje, a gremo s Tončkom v Dolomite in pokažemo bmw-jašem, da se je pomembnejše voziti in družiti, kot pa nabijati na netu in pripravljati spiske: Kdo vse fura bcsske.....

No se beremo. Zdajle še ni prepozno. Zdajle se še lahko zberemo v smiselnem številu. Kasneje so dopusti, izleti v neznano, popravci na sš in vse ostale zelo pomembne stvari v življenju, ki nas vodijo po naših vsakdanih.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje, a gremo s Tončkom v Dolomite in pokažemo bmw-jašem, da se je pomembnejše voziti in družiti, kot pa nabijati na netu in pripravljati spiske: Kdo vse fura bcsske.....

No se beremo. Zdajle še ni prepozno. Zdajle se še lahko zberemo v smiselnem številu. Kasneje so dopusti, izleti v neznano, popravci na sš in vse ostale zelo pomembne stvari v življenju, ki nas vodijo po naših vsakdanih.

LP Cvetoo.

Recite kdaj. Ce bo cajt sem vedno za.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No torej gremo, v primeru dobrega-lepega vremena seveda. Tonček nas je pripravljen peljati 19. 05..

Kdo poleg mene in moje najdražje je še zraven?

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz in moja motoritka sva tudi za če ne pride kaj vmes. Ko se bo približeval 19.5 se bomo še enkrat prešteli

lp:Anton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo rad,ampak takrat pičimo proti TR :whistle: Uživajte,pa srečno vožnjo vam želim! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

No da spet malo porinemo to temo v ospredje ker drugače bodo BMWjaši mislili da smo izumrli :lol1:

A je bil kdo na motozboru Rihenberk :beer1:

Zgleda da skupna furca je splavala po vodi a ste že vsi na morju al kaj :zzz:

lp:anton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
No da spet malo porinemo to temo v ospredje ker drugače bodo BMWjaši mislili da smo izumrli :lol1:

A je bil kdo na motozboru Rihenberk :beer1:

Zgleda da skupna furca je splavala po vodi a ste že vsi na morju al kaj :zzz:

lp:anton

BIL pa še fajn je blo :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zapustil sem "elitno konjenico". Upam, da me še vedno lahko povabite na kakšno skupinsko vožnjo. Mislim, da vam z mojim novim konjem ne bom delal sramote.

Želim vam obilo srečnih km in mogoče spet pridem v prihodnosti v vašo družbo.

btw. starega konja od naslednjega tedna imam parkiranega v TC Motoshopu.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapustil sem "elitno konjenico". Upam, da me še vedno lahko povabite na kakšno skupinsko vožnjo. Mislim, da vam z mojim novim konjem ne bom delal sramote.

Želim vam obilo srečnih km in mogoče spet pridem v prihodnosti v vašo družbo.

btw. starega konja od naslednjega tedna imam parkiranega v TC Motoshopu.

Srečno

Tonček

Sem radoveden, kaj si si pa omislil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko tole prebere Brumer,se mu bo orosilo oko :worship:

"Zmotil si se" ko sem tole bral mi je šlo na smeh,ker zdaj ima šele ELITNI in pravi potovalec ne pa nekakšen KONFEKCIJSKI JAPS OK. Čestitam mu moj naslednji,če se bom odločil spomladi,pa je K-1200-R-Sport(enkrat že napisal).Z rosenjem oči nimam problema,namreč res iz srca vsakomur privoščim dober motor(sploh če pred nakupom posluša in upošteva pametne nasvate starejših izkušenih motoristov),če da za pijačo mu še čestitam.Ko sem lani kupil nov motor in dal za pijačo,neboš verjel čestitke bi lahko preštel na prstih ene roke in od tega iz srca samo dve,namreč sem že toliko (pre) star,da poznam malo tudi psiho človeka. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moje čestitke zdaj imaš šele ELITNI motor - NIKOLI več neboš vozil Japs konfekcije ti garantiram. :yea1:

Hvala Vsem, za čestitke, ko se vidimo dam za pijačo. Zanimiv je komentar moje boljše polovice, ki pravi, da je BMW zanimiv (gleda skozi oči lepote), ravno toliko, da, ko ga prodaš imaš denar za nakup nove FJR. Prihajajoči vikend se nekaj planira za skupno vožnjoi s prijatelji, pa vstraja, da greva z FJR in ne BMW, ker še nima Top casa. No ja vsake oči imajo svojega malarja. Vsekakor je FJR dober motor, lepo pa je poskusiti še kaj drugega.

Srečno vsem , ko se vidimo pa pocukajte me za pijačo.

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Vsem, za čestitke, ko se vidimo dam za pijačo. Zanimiv je komentar moje boljše polovice, ki pravi, da je BMW zanimiv (gleda skozi oči lepote), ravno toliko, da, ko ga prodaš imaš denar za nakup nove FJR. Prihajajoči vikend se nekaj planira za skupno vožnjoi s prijatelji, pa vstraja, da greva z FJR in ne BMW, ker še nima Top casa. No ja vsake oči imajo svojega malarja. Vsekakor je FJR dober motor, lepo pa je poskusiti še kaj drugega.

Srečno vsem , ko se vidimo pa pocukajte me za pijačo.

Tonček

Tudi jaz ti želim čim več zadovoljstva na Bavarcu! Prosim, če nam boš opisal, kakšne so razlike med rasnim bavarcem in FJR! Vozne lastnosti, poskočnost, občutki, tehnika..............

Še replika Brumerju - glede na to, da poudarjaš, da si že zadosti star se čudim, da si še vedno tako nestrpen. Nihče ni pljuval po Bavarcih, ti pa tako vneto kritiziraš nekaj, kar ne poznaš. Jaz nikoli nisem vozil BMW (no enega oldtajmerja), mogoče zamujam veliko ali pa nič. To bom vedel, ko bom izkusil saj z leti pride vse.....

Tonček naberi kilometre in nam objektivno poročaj o razliki med strojema......

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi od mene vse čestitke za novo pridobitev :OK: Škoda da zapuščaš elito FJR nevem pa kako boš tabolšo polovico prepričal??Ker ženske dajo veliko na lepoto kar pa dvomim da jo bo Top case prepričal da bo videla svojega malarja v očeh.

lp anton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TONČEK obilo srečnih in sončnih km ti želim in naj ti zadeva služi čim bolje. :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!