Skoči na vsebino

Cagiva Raptor 125


GHOST RIDER

Priporočene objave

zadnč sm biu na morju pa srečam tri frajerje na 125kah... 2x NSR 1xnimam pojma ka! pol pa grem pogledat ka piše na motorju pa je pisal "Cagiva"; doma uletim na net pa mal pobrskam pa najdem tale motorček.

Pobi so pa mel MB registracije, tak mim grede.

U živo je zgledu kr ql tule na slikcah mi pa nmau majhn deluje :hmm:

http://www.bikepics.com/cagiva/raptor125/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva se pri nas prodaja pod imenom cagiva planet 125 ce se ne motim...vsaj se je 2 leti nazaj. drgac pa ma mashino od mitota, pa tut gistel pa se nekaj delou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, cagiva raptor je raptor. Sam 125cc model se mi zdi da je pa dost nova zadeva, vec kot pred dvema leta se mi zdi da se ni obstajov. Planet je pa spet drug motocikel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni znano sta Cagiva Planet in Cagiva Raptor 125 ena in ista stvar (razen nekaj več ali manj kozmetičnih razlik). Cagiva se je zadnje čase ukvarjala z raznimi finančnimi težavami in mislim da nekako pred dvema letoma so uspeli pridobiti nek kredit in so spet z polnim tempom zagnali proizvodnjo in od takrat naprej se Planet nekako imenuje Raptor 125. Kot je že mitofreak omenil je Planet/Raptor 125 več ali manj naked izvedba Mito-ta.

Cagivo Planet sem jaz pred nekako dvama letoma poskušal kupiti v SLO, vendar dokaj neuspešno. Novih se v SLO ni dalo dobiti (ne vem ali je Cagiva takrat sploh obratovala in pa tudi SLO zastopstvo je pešalo) rabljenih pa je pri nas bilo zelo malo. Današnja situacija Cagive v SLO mi pa ni znana (no verjetno mi bo kmalu morala biti ker se zalo ogrevam za Raptor 650).

Kar se tiče velikosti je pa v rangu NSR, Mito in ostalih 125cc motorjev. Sam sem takrat že sedel na njem (prijateljeva soseda ga je imela pred kletjo pa smo izkoristili njeno odsotnost :) ) in se mi ni zdel tako majhen... no ja vsaj za mojih 178 cm ne.

LP, Igor

Popravljeno . Popravil ihudol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ni replica monstra :)

Pač "Raptor" je serija naked motociklov od Cagive, če se ne motim je pa tud dizajner isti kot pri monstru, zato podobnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh zanimivo.....

kje si ti tote videl? umag?

malo smešno, ker sem bil to jas pa dva moja kolega. in sicer je bla cagiva planet 125. zlo zlo malo jih je v sloveniji. je pa kar ql zadevica. če rabiš karkoli mi pošlji mail pa ti lahko dam od frenda e-mail al pa msn, karkoli pač......

kaj pa nas nisi takrat vstavo pa nas vpr.? bi se zveseljem pomenli, pa še družbo bi meli :)

ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Planet zakon zadeva :worship: :worship: potegne ko prasica moj kolega z ptuja jo ima !!! Dizajn je legendaren zgleda res kot močnejši motor in tudi dela preglavice večjim močnejšim mašincam ! tak da lahko samo naredim :worship: ker piči moj supermoto tak da me je lahko sram :unsure:

BHC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

caw

jst mam cagivo plant ista k raptor sam da je letnk 98 ej ful dobr motor sicer je zapr ampak stegne 160km/h :devil: ej hud motor sicer zdej ga bom mau predelu disajn zmiguci pa to ej swaka cast cagivi polozaj ma hud nisi cist sklonen nisi pa tut ravn :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh zanimivo.....

kje si ti tote videl? umag?

malo smešno, ker sem bil to jas pa dva moja kolega. in sicer je bla cagiva planet 125. zlo zlo malo jih je v sloveniji. je pa kar ql zadevica. če rabiš karkoli mi pošlji mail pa ti lahko dam od frenda e-mail al pa msn, karkoli pač......

kaj pa nas nisi takrat vstavo pa nas vpr.? bi se zveseljem pomenli, pa še družbo bi meli

ayd

umag ja! :D

no bomo pa drug let kako rekl :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam pomoje motor z original auspuhom bols zgleda... ful bl se poudarjo njegove zaoblene linije...

post-4450-1129703253_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mte :) :Ti si dal to sliko od cagive planet,tukaj pa je pogovor o raptorju!Poglej na prejšnjo stran malo kakšen izpuh ma raptor v originalu...

Tukaj pa sta še dve sliki a arrow izpuhom:

286941958_Cagica_Raptor_125_04_Full_kevlar_1.jpg

286941959_Cagica_Raptor_125_04_Full_kevlar_2.jpg

Lp :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!